[Anket]: 21-22 Eylül Bulusması

Bu hafta yapılacak buluşma için

• Cumartesi kesin oradayım

Oy: 0 0.0%
  • Pazar kesin oradayım

Oy: 2 28.6%
  • Valla ne desem boş. Fırsat bulabilirsem gelirim.

• Bu hafta cezalıyım bana uçuş muçuş yok :(

• Hele o gün bir olsun bakarız ;)

• Hanım izin verirse Cumartesi oradayım :))

Oy: 4 57.1%
  • Hanım izin verirse Pazar oradayım :))

Oy: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Mesut AKIN' Alıntı:
yinemi kısa süreli uğrama mehmet abi :D uzun soluklu olamıyormu :D evlilik zor zanaaat ya :D
Uzun saatli pazar günü oluyor. Şayet 11:30- 16:00 uzun süre olarak sayarsak :laugh:

Mesutcum konustugumuz ucaginmi maiden yapacak ?

Ynt: [Anket]: 21-22 Eylül Bulusması

Yavuz abi sana sorduğum hani motoru nasıl diye :) ama duble geliyoruz :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Yavuz abi sana sorduğum hani motoru nasıl diye :) ama duble geliyoruz :D

Hadi bakalım hayırlı olsun Mesutcum, kırımsız keyifli uçuşlar dilerim, hatta hafta sonu kovalamaca oynarız sahada :D

Yahu Mehmetcim Cumartesi bende gelecem ama bana ikinci oyu kullandırmıyor ve hala ücret istiyor bu site yav :lol:

Ynt: Ynt: [Anket]: 21-22 Eylül Bulusması

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Hadi bakalım hayırlı olsun Mesutcum, kırımsız keyifli uçuşlar dilerim, hatta hafta sonu kovalamaca oynarız sahada :D

Abi oynayalımda Mert arkadaşımızın motor 20cc dle 16 pervane kullanıyor

Sende dle 35 var :)

Bende DLA 32 var. 20 pervane kullanıyorum

Yani Mertin pek şansı yok :D ;D

Ama evde sıfır dle 35 var onu takmazsa kovalamacaya pek iştirak edemez :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Cumartesi bir aksilik çıkmaz ise ordayız :D Mertin ve Benim yeni uçaklarımızın maiden uçuşları olacak :D sürprizli :lol: :lol: :lol: :lol:

Mesut AKIN
Mert Kulluk
Özgür SAR
Yücel Mahmut Ungan

Cumartesi bir fırsatını yaratmak farz oldu! :-\

Ömer abi sensiz olmaz valla :)

Listeye Gökhan Erimde eklendi :)

Arslanbey açılışında yak 54 - 91 lik 4 zamanlı motorlu modelini kırmıştı, hatırlayan olmuştur belki :)

elinde fazla kanat borusu olan varsa getirebilirmi acaba .çapını hiç ölçmedim(sabah sabah depoya inmeme çocuk izin vermedi) 46 lık uçakların borusu tahminim uyar.yavuz sendeki kırılan yak 54 ün kanat borusu duruyorsa pzara getirirmisin

arkadaşlar banada 1 adet servo uzatma kablosu lazım uzunluğu çok önemli değil kısada olur elinde olan var ise alana ücreti karşılığında 1 tane getirebilirmi acaba ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
arkadaşlar banada 1 adet servo uzatma kablosu lazım uzunluğu çok önemli değil kısada olur elinde olan var ise alana ücreti karşılığında 1 tane getirebilirmi acaba ?
Ben de olması lazım, bir bakayım. Ama yine de cumartesi gelememe ihtimalime karşı olan başka bir arkadaş da getirebilirse süper olur ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de olması lazım, bir bakayım. Ama yine de cumartesi gelememe ihtimalime karşı olan başka bir arkadaş da getirebilirse süper olur ;)

abi hani birkaç saatliğine olsada uğrayacaktın :D gelemem itimalimi çıktı ? bizim yeni uçakların vidyolarını kim çekip ekleyecek foruam şimdi :'( :'( :p :laugh: :laugh: :laugh:

Mesut AKIN' Alıntı:
abi hani birkaç saatliğine olsada uğrayacaktın :D gelemem itimalimi çıktı ? bizim yeni uçakların vidyolarını kim çekip ekleyecek foruam şimdi :'( :'( :p :laugh: :laugh:
Gelmeye çalışacağım onda sorun yok da , gelememe ihtimali her daim var :lol: :lol:

Cumartesi yine misafirim var ama bir fırsat yaratıp şenliği kaçırmamaya çalışacağım. :laugh:
Pazar günü içinde ya nasib diyelim bakalım. :lollol:

Mesut Bey bende
Mesut AKIN' Alıntı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
:
Mesut Bey bende var sahaya getiririm.
Görüşmek üzere