Art-tech ETB62A 6ch Kumanda ile 450 ayarı nasıl yapılır ?

İnanç Aykanat' Alıntı:
yok abi ben onları daha önceden buldum siz aslında real flightı öneriyosunuz videolarınızı falan izledim ama linke girdiğimde beni Phoenixten apayrı bi yere yönlendiriyor bende real flightı yüklüyorum şuanda
Ben mi yanlış görüyorum yoksa daha önce paylaştığım şu konu da hem Real Flight hem de Phoenix linkleri mi var ;)

mehmet abi bu Phoenixin kurulumu hakkında video yada pdf dosyası falan var mı ben kuramadım oyunu :(

Sim. kurulumu normal setup işlemleri bilindik next e tıklamak falan sonra sim pc ye kuruluyor. Bir kaç ayar yapmak lazım sonra thk nın kumandasını phoenixe tanıtmak lazım. Bunların nasıl yapıldığını şimdi hatırlamıyorum google size yardımcı olacaktır. Bir de simi fotoğrafta mavi olan uygulama(.exe) ile açacaksınız böylece dongle kullanmadan kullanabileceksiniz.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

çok sağolasın ;)

İnanç Aykanat' Alıntı:
mehmet abi bu Phoenixin kurulumu hakkında video yada pdf dosyası falan var mı ben kuramadım oyunu :(
Yukarıdaki mesajımda zaten video anlatımla konunun linki var. Rica ediyorum Inanç, yazılanlara dikkatli bak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cepten girdiğimden link veremiyorum.

Kızmayalım diyorum ama sormadigin halde lazım olacaktır diye verdigim her şeyi yeniden sorman ters oluyor :)

pardon abi gözden kaçmış

Mehmet abi ben vereyim linkleri :D
İki farklı forum üyelerinin yorumları var. Bence ikiside gayet açık. Konulara göz atarsanız sizde kurarsınız :)

Konu Hobbyrc.com dan alıntıdır.

eyw. sağolasın bütün hepsi acele etmekten oluyor abi başıma gelecek var :(

mehmet abi ben programı yükledim ama kumandayı okutamadım :( bi tarafı usb bi tarafı jak girişli kabkonun ortasında da kutu gibi bişey var onun resmini gösteriyor. ne olcak şimdi ? o dediğin malzemeden mi almam gerekiyor ?

İnanç Aykanat' Alıntı:
mehmet abi ben programı yükledim ama kumandayı okutamadım :( bi tarafı usb bi tarafı jak girişli kabkonun ortasında da kutu gibi bişey var onun resmini gösteriyor. ne olcak şimdi ? o dediğin malzemeden mi almam gerekiyor ?
Bildiğim kadarı ile ne yazık ki evet :-\ Nette bir araştırma yapman faydalı olabilir ;)

bana önerebileceğin bi yer varmı abi ?

İnanç Aykanat' Alıntı:
bana önerebileceğin bi yer varmı abi ?
Dongle çeşitleri ve nereden olabileceğini zaten yukardaki mesajımda vermiştim.

abi buldum yaptım oldu valla çok sevindim :D hemen ayarlarını yapmaya başlıyorum abi yeter bu kadar oyalandığım :D