banggood kargom pttde mi?

junkersju

Çalışkan Uye
selamlar

ptt kargo takip numarası sorguladığımda böyle gözüküyor

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
23/06/14 18:21 2014-06-23 18:21:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
24/06/14 11:28 2014-06-24 11:28:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) -_

Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

altını x lediğim kısım beni endişelendiriyor

cevap veren arkadaşlara teşekkürler

Takip (Tracking Number) numarası ne Ümit Bey :rolleyes:

mehmet bey

RD271576896CN

mehmet bey, buda aynı gün spariş geçildi ama hiç bir yerde görükmüyor

RE951570655SE

Ümit Piriştina' Alıntı:
mehmet bey
RD271576896CN
Henüz alıdğınız ülkede, yolculuğuna başlamamış. Yurtiçine gelinceye kadar şuradan en doğru sorgulamayı yapabilirsin ;)

teşekkürler mehmet bey

Ben de banggood dan v977, yedek upgrade lipolar, çeşitli gerekebilecek yedekler aldım. 3.7.2014 tarihinde siparişi verdim.

Yedek ıvır zıvırlar Çin üzerinden geldi ve 18.7.2014 tarihinde elime geçti, lipolar İsveç üzerinden geldi ve 21.7.2014 tarihinde elime geçti.

Model hala yok piyasada, yurda dahi girmemiş. Kendisi İsviçre üzerinden yola çıktı. RX355116837CH lokal takip kodu... International track için numarası da A000091407034946... 5.7.2014 tarihinde yola çıktı, şu an tahmini nerdedir :)

Bayrama yetişsin diyordum ama yalan oldu. Keşke model gelseydi de yedekler dolansaydı. Tek pille idare ederdim bir süre...

aynı dertten muzdaribiz 26.05.2014 günü banggood v977 tmat tan 100$ yedek çıkış tarihleri 3.6.2014 hala ne gelen var ne giden 60 gün oldu daha malezya kargosu tarafından gönderilmişler MY ülke kodlu maillere 15 gun daha bekle diye cvp geldi bekliyoruz

ben o kadar beklemem, ağustos ortası gibi işe dönüyorum, döndüğümde gelmemiş olursa live chatten dert yanarım. baktım ki sallamıyorlar, paypal dispute vs... 60 gün beklemem kesinlikle, uzakdoğu bile olsa.

selamlar

kargolarım eksiksiz geldi kumanda, naza lite,escler,pervaneler ve lipo.- lipo isveç üzerinde bir hafta rötar yaptı :D.

lipo derken bu lipo :DJI BlackMagic 2700mAh 11.1V LiPo-battery for PHANTOM Quadcopter ,costumer kriterlerleri iyiydi ona göre aldandım kimisi ondört dakika diyor kimisi onaltı dakika ,sakın aldanmayın phantom ile uçuş süresi üç dakikayı geçmiyor kırmızı yanmaya başlıyor. canını yediğim orj. phantom liposu yüz uçuşdan sonra hala onbir dakikayı dolduruyor foto.makinası ile beraber.

kırımsız günler

Ümit Bey maalesef bazen "Ucuz etin yahnisi yavan olabiliyor" :embarras: Şimdi verdiğiniz paramı acırsınız yoksa beklediğiniz zamana mı :-\

Herkese merhaba benim de bir siparişim oldu ve bana verirken takip No bu A000091408152070
Bunu nerden takip edebilirim sadece flyexpress te görünüyor PTT de bu görünür mü bilen var mı arkadaşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sitede My account a tıkladığınızda view orders kısmında Tracking number kısmının altında tracking numarası yazıyor. Genelde ilk gelen mailde sizin verdiğiniz numara çıkıyo fakat daha sonra dediğim yerde traking no yu veriyorlar. Ayrıca tracking no yu alsanız bile hemen öle ptt nin sayfasında göremezsiniz. Bunun için biraz zaman gerekli.

Recai bey bilgi için teşekkür ederim telefondan girdiğimde göremiyorum sanırım akşam pc den Bakıcam aslında hobbykingten de bi siparişim oldu ordaki verdiği takip No da farklı 615942495972

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kadir bey bu takip numarası aslında geçici bir numara. Ürün kargo firmasına verilince alışıldık olduğumuz tracking numarası sonradan değişiyor. Ama benim basına geldi bir kere bu saçma numara değişmedi. Hobbyking sordum bekleyin 1 hafta icinde değişir dediler ve o numarayı bulup bana söyleyemediler. Ürün elime ulaştığında hala o numara sisteme girilememisti :) su son zamanlarda yaşanan kargo saçmalığının başka bir yanması daha ne yazık ki :(

Sent from my iPhone using Tapatalk