BANGGOOD PROBLEM ?

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese iyi günler , dün gece banggood üzerinden alışveriş yaptım , sabah baktığımda alttaki uyarıyla karşılaştım. İade diyor ancak kargoya verildi gözüküyor. 10 parça almıştım ancak 1 tane alyan seti diğer tarafda gözüküyordu. Acaba o kargolandı diğeri kargolanmadı mı anlayamadım.
Ayrıca 8 gün önce verdiğim sipariş hala sisteme düşmedi takip numarası sistem de gözükmüyor. 8 gün fazla değilmi ? :-\
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

BANGGOOD PROBLEM ?

Doğukan Ocak' Alıntı:
Herkese iyi günler , dün gece banggood üzerinden alışveriş yaptım , sabah baktığımda alttaki uyarıyla karşılaştım. İade diyor ancak kargoya verildi gözüküyor. 10 parça almıştım ancak 1 tane alyan seti diğer tarafda gözüküyordu. Acaba o kargolandı diğeri kargolanmadı mı anlayamadım.
Ayrıca 8 gün önce verdiğim sipariş hala sisteme düşmedi takip numarası sistem de gözükmüyor. 8 gün fazla değilmi ? :-\
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Processing yazan siparişindeki ürünlerin stok durumunu kontrol etmeni öneririm. Ayrıca 8 günde düşmemesi normal bana göre. Benim siparişim 1 ay sonra görünmeye başladı sistemde :lol: Sanırım 15 güne Türkiye ye girer.

BANGGOOD PROBLEM ?

Stokta var gozukuyorlar. Eger stokta yok ise ne yapmaliyim? Mail attim
Donen olmadi foruma yazdim donen olmadi. [emoji17]