Bide Biz Bulusalim Ankaralilar

Hadi bakalim Ankara ekibi. Soyle kalabalık bir buluşma olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ogulcan acar' Alıntı:
:laugh: bana her yer uyar dediginiz gibi katilima gore ayarliyalim nerde ucucagimizi..

Ucmuyo deme abi ya illaki ucar kurcalariz yapariz bisiler ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Oğulcan katliam demişken. Benim ufaklığın lakabı katil :D haberin olsun ;D

Şimdi bir kaç kişiye ;D daha mesaj attım. Belki gelirler diye veya biz yanlarına gideriz.

Sen ne tarafta oturuyorsun.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi bakalim Ankara ekibi. Soyle kalabalık bir buluşma olsun.

Mehmet Bey'in dilediği gibi olmayabilir ama.. Umarım birilerini daha buluruzda şöyle güzel daha güzel olur...

Bu arada internetten baktınız mı hava durumuna rüzgar durumuna falan ???

yagmur yagmasın ben fırtınada bile ucururum :) haskoyu gectikten sonra cok buyuk alanlar var kesinlikle bos ben tam bilmiyorum ankarayı ama sundum :laugh: yada demette bi yer varmıs herkez orada bulusuyormus model arabası olan varmı peki helinin pili bilttiginde model aracla devam ederiz :laugh:))

safak bozdag' Alıntı:
yagmur yagmasın ben fırtınada bile ucururum :) haskoyu gectikten sonra cok buyuk alanlar var kesinlikle bos ben tam bilmiyorum ankarayı ama sundum :laugh: yada demette bi yer varmıs herkez orada bulusuyormus model arabası olan varmı peki helinin pili bilttiginde model aracla devam ederiz :laugh:))

Model araba yarin bakima girecek...
Safak sen tam adresi ogren netlestirelim.

Benim bildigim tek yer, Ümitköy heliport

tamam ben bakıyım yarın haber verırım :) ama acık alan oyle pisti olan bi yer beklemiyorum : ))

Aynen benimde bildigim en rahat alanlar umitkoy bilkent incek ucgeni ama baska oneriler olursa bana onlarda uyar tarafsiz olarak beklemedeyim :)

bağlıca tarafında da uygun yerler var

Kac kisi olduk ve nereye karar veriyoruz bugun cuma karar vermek lazim :)

ogulcan acar' Alıntı:
Kac kisi olduk ve nereye karar veriyoruz bugun cuma karar vermek lazim :)

Oğulcan, ben 2 kişiye ulaşmaya çalıştım ama cevap gelmedi. Ben gelirim üstad. Dediğim gibi benimkinin parçları kırık yedeklerin gelmesini bekliyorum ama gelirim yinede. Yanlız bana ümitköy daha yakın. Tabi genele göre bir nokta belirleyelim. Şafak var, birde Barış Altun var. Barış Bey ben gelirim falan demediğine göre katılmayacak gibi... Yani 3 kişiyiz kardeşim.

hava iyi olursa ordayım. yere karar verin siz...

Bence bugün 2-3 kişiye uyan bir yer seçin. Bu hafta küçükte olsa bir buluşma olursa, haftaya ve sonrasında katilim artar ve gerekirse yer degisikligine gidilir.

Önemli olan ilk start verilmesi diye düşünüyorum.

Bulut' Alıntı:
Oğulcan, ben 2 kişiye ulaşmaya çalıştım ama cevap gelmedi. Ben gelirim üstad. Dediğim gibi benimkinin parçları kırık yedeklerin gelmesini bekliyorum ama gelirim yinede. Yanlız bana ümitköy daha yakın. Tabi genele göre bir nokta belirleyelim. Şafak var, birde Barış Altun var. Barış Bey ben gelirim falan demediğine göre katılmayacak gibi... Yani 3 kişiyiz kardeşim.

Abi umitkoy mu dicez ozaman safak ulasim araci olursa gelirim dedi umitkoyede gelir sanirim konusmak lazim

Baris abiylede dun konustuk problem yok ayarlayalim gelirim diyo oda.

Bi siftah edelim 4 kisi zamanla cogaliriz nasil olsa.

ogulcan acar' Alıntı:
Abi umitkoy mu dicez ozaman safak ulasim araci olursa gelirim dedi umitkoyede gelir sanirim konusmak lazim

Baris abiylede dun konustuk problem yok ayarlayalim gelirim diyo oda.

Bi siftah edelim 4 kisi zamanla cogaliriz nasil olsa.

Tamam dostum. Ben şafak'a mesaj atayım bir konusalım. Hava durumu ne alemde bakabildin mi?

Birde saat kaç olsun, ben arabayı servise götürcem 13.30 da, orada olmam muhtemel 15.00'i bulur ( En kötüsünü hesapladım ). ?

otobusle umitkoye gelirim ama oradan sonrasını bulabılırmıyım bilemem :D bu arada a.o.ç o tarafta demet evlere dogru pazar yeri varmıs toprak zemın ve genis alan orayı bilen varmı ıcınızde heli ucusu icin cok iyiymis arkadaşları aradım erken den olsaydı 2 3 kişi daha gelcekti ama plan yapmıslar :) umitkoye geldigimde arabası olan arkadaslar gecerken beni alır ben biraz erken giderim .

Buluşma günü ve yerini kararlaştırdık. Herkesi bekleriz. :RCKolik:

Buluşma Günü: Pazar ( 25.04.2014 )
Saat: 15.00
Yer: Ümitköy heliport ( )

Tahmini Hava Durumu:
Tahmini Rüzgar Durumu: