Bir helikopterci kardeşimizi kaybettik...

Ynt: Bir helikopterci kardeşimizi kaybettik...

Allah rahmet eylesin.

Allah Rahmet eylesin, Allah mekanını cennet etsin...

Allah rahmet eylesin aile ve yakınlarına sabır versin

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine ve sevenlere Allah sabır versin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Allah Rahmet eylesin. :(

İnsanın hobi olarak yaptığı bir faaliyet sırasında hayatını kaybetmesi de ayrıca kahrediyor insanı, eski bir motosiklet kullanıcısı olarak aman dikkat diyorum özellikle de Türkiye'de. :embarras:

Mekani cennet olsun bu olayda hepimize ders olsun hayatimizi dikkatli ve bizden bagimsiz olan kisilerin yapabilecegi hatalarida dikkate alarak kazalarin onune gecebilmeye ozen gostererek yasayalim arkadaslar

Aynı spor salonuna gidiyorduk bende ordaki arkadaşlardan öğrendim..Pilot olduğunu biliyordum ama modelciliğinden haberim yoktu..Allah rahmet eylesin ...Ailesine sabırlar en çokta eşine...

allah rahmet eylesin ailesine sabır versin

allah rahmet eylesin benden sadece 6 yaş büyük :( genç yaşında yeni evli allah kalanlara sabır versin mekanını cennet eylesin...

ben sırf böyle haberlerden ve ailemde motor kazası geçirenlerden dolayı motorsikletlere hiç yanaşmıyorum...

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin. Bende korktuğum için motorumu satmıştım. Yoksa hala hevesim var benim için farklı bir tutkuydu.. Vefat eden kişinin ruhu huzur içinde olsun, allah yakınlarına büyük sabır versin. Çok ama çok üzldüm!

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun........

Allah rahmet etsin, mekani cennet olsun. Kalanlara ve sevdiklerine Allah sabirlar ihsan etsin.........