Bir modelcinin kaşıntı hikayesi

İlker Sönmez

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.drilkersonmez.com
İlgi Alanı
Heli
Modelciyi kaşıntı tutarsa.... Hepimizin bu sahneleri değişik modeller ile yaşadığını düşünüyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:lollol:

Kış geldikçe kaşıntı şiddetleniyor :D

iPad den video seyredilemiyor :-\ Meark ettim bu nasil bir kasinti imis :laugh:

Evet sevgili modelci arkadaşlarım , bilhassa benim gibi imkanı kısıtlı olanlara şiddetle önereceğim bir çözümüm var......İmkanı olanlar zaten bunun daha süslü , pervaneli , palli , canopyli modellerini alırlar zaten........ :lol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Bir modelcinin kaşıntı hikayesi

"Kaşıntılı hastalıklar" dersinde uyuz, sedef, kurdeşenin yanında modelcilikten de söz etmişler miydi acaba fakültede...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Evet sevgili modelci arkadaşlarım , bilhassa benim gibi imkanı kısıtlı olanlara şiddetle önereceğim bir çözümüm var......İmkanı olanlar zaten bunun daha süslü , pervaneli , palli , canopyli modellerini alırlar zaten........ :lol: :lol:

Hakanim bu cihaz iyiymis :laugh: link alabilir miyiz kardesim :lol: kac para acaba bir de gumruge takilir mi dersin :lol: :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hakanim bu cihaz iyiymis :laugh: link alabilir miyiz kardesim :lol: kac para acaba bir de gumruge takilir mi dersin :lol: :lol:
Kardeşim , bunu bizim arastada sıcak demir ustaları çok güzel yapıyorlar :D , herhalde 10 tl gibi bir miktara alabiliriz , forum olarak toplu bir konu açabilirsek , demirci abimize hatırı sayılır bir indirimde yaptırabilirim...... :D :lol:

Videoda da görüldüğü gibi bu inernet işi iyi olmadı. İnternet olmasa birbirimize bakardık görebileceğimiz en uç model alandaki en iyi model olurdu. Cüzdanlar rahat ederdi.

İlker Sönmez' Alıntı:
Videoda da görüldüğü gibi bu inernet işi iyi olmadı. İnternet olmasa birbirimize bakardık görebileceğimiz en uç model alandaki en iyi model olurdu. Cüzdanlar rahat ederdi.
katılıyorum ve destekliyorum. Tum modelcilik ile ilgili site, videolara giris yasagi gelsin :lol: Hatta dur ben bir dava acayim, ulke ekonomisine darbe vuruyor bu hobi diye. O zaman kesin bir mahkeme yasagi cikar nasil olsa :lol: :lollol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:

süperrrrr çözüm. :saygilar:

İlker Sönmez' Alıntı:

Resmen hayatımızı kaydıran birinci unsur internettir. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kardeşim , bunu bizim arastada sıcak demir ustaları çok güzel yapıyorlar :D , herhalde 10 tl gibi bir miktara alabiliriz , forum olarak toplu bir konu açabilirsek , demirci abimize hatırı sayılır bir indirimde yaptırabilirim...... :D :lol:
Hakan Abi beni listeye yaz lütfen, videodan sonra bir atak geliyor sanki biran önce savuşturmam lazım. :lollol: :lol: :lol:

Allahtan video helicilere göre, bir kez daha uçakçı olduğuma şükrettim!

videoda helide tek kelime harika , ama kaşıntıya çozumde çok çok iyimiş, siz şanslısınız arkadaşlar, ya benım gibi yenı başlayıp tecrubesi olmayıp kaşıntınız olsa ve alıp bir şeyler yapmak isteseniz ne olacaktı , onun için şukredin halinize :lol: :lollol:

engin guzelsoy' Alıntı:
videoda helide tek kelime harika , ama kaşıntıya çozumde çok çok iyimiş, siz şanslısınız arkadaşlar, ya benım gibi yenı başlayıp tecrubesi olmayıp kaşıntınız olsa ve alıp bir şeyler yapmak isteseniz ne olacaktı , onun için şukredin halinize :lol: :lollol:
Engin Bey her dönemin yaşanması ve keyif alınması gereken bir süreç olduğunu düşünüyorum ben şahsen. Özellikle de söz konusu olan bir hobi olduğunda keyfine vararak acele etmeden ilerlemek gayet mantıklı bence. ;)

Aksine bence siz şuan bize göre daha şanslısınız. :laugh: Hobiyle geçirdiğimiz uzun yılların ardından sizin duyduğunuz heyecanı bizler duyabilmek için yabancı forumlarda saatlerce araştırma yapıp acaba tazelenmek için ne alalım diye didiniyoruz resmen. :lollol: :lol: