BÖYLELİKLE MODELCİLİK SERÜVENİM BİTTİ

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: Aslında bu işe ilk başlarda çok çok hevesliydim çok zevk alıyordum ama yaşadıgım kırımlar sogumama neden olan faktörler arasında en önemlisi tabikide 2 inci faktör ise ortam yok uçuş arkadası yok yani yalnızlık inanırmısınız o kadar çok vaktim olmasına ragmen 550 yi topladıktan sonra 2 kere uçmuşumdur aslında daha bir çok faktör var burda yazmıycagım hepsini tek tek bu işi bırakmamın hem maddiyat açısından hemde manevi kırgınlıklar acısından büyük rol oynadıgını söyleyebilirim aslında keske bi kocaeli gibi bi yerde olsamda kalşabalıkta dostluk muhabbet seklinde olsa diye az içerlemiyorum degil ama şunu bilinki kendimden küçüklerede abi dedim bu forumda kendimle yasıtlarada bi kusurum hatam olduysa hepinizden ayrı ayrı özür dilerim bu forumu takibi asla bırakmam bana emegi ögretmesi açısından bu forum bir velinimettir herkese kırımsız uçuşlar diler umarım bu kardeşinizi unutmazsınız ben hiç birinizi unutmayacagım keyifli forumlar :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Gökhan, hayırlısı olsun. Bu işler gerçekten yanlız başına olmuyor. :)

Levent Uygun' Alıntı:
Gökhan, hayırlısı olsun. Bu işler gerçekten yanlız başına olmuyor. :)
senin yakanı bırakmam abi merak etme

İnsan bazen kırılsa da, soğusa da, ha deyince kopamıyor bu hobiden. Neyse sizin için sağlıklı olan ne ise o olsun. Ama bu meret alışkanlık yapınca kolay bırakılmıyor :)

Dragonfly...

Ben buna belli bir süreliğine ayrılık, ara verme diyorum. Zira mikrop artık vücuda girdi ve tedavisi ne yazık ki yok :D

Bu is gercekten tek basına zor. Ama zoru başarmak da ayrı bir keyif. Özetle biz buradayız ve her daim bekleriz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlısı olsun Gökhan , gerçekten üzücü bir karar...Hepimiz zaman zaman kırılıp , yorulup ,bunalıp kendimize sormuşuzdur , ne yapıyoruz , nereye kadar diye...Yani inişler ve çıkışlar hobimizde de var , tıpkı hayatımız gibi...Modeli kırmak , hatta komple herşeyi satıp savmak , bazen bitti gibi görünen şeyi , bitirmeyebiliyor aslında..Daha öncelikli olaylar olur , sebepler olur , ama gün gelir , bir durulma olur , bu hobi insanı biryerleren tekrar başlatır..Zehir bulaşmış bir kere...
Yalnızlık konusuna gelince , evet gerçekten zor oluyor , azcık sıkıcı da olsa , ben de senin gibi yalnız yapmaya çalışan birisi olarak , seni çok iyi anlıyorum...Yine de karamsar olmamak lazım ,gün ola harman ola diyelim , bunu da bir vedalaşma olarak değil , bir mola , kafa dinleme arası , tatil olarak görelim....Mühim olan sağlık , sağlık olsun da , gerisi nasıl olursa olsun diyelim.... :saygilar: :RCKolik:

:saygilar: hepinize teşekkür ederim

Gökhan abi hobiyi bırakabilirsen çözümü bizede söylemenizi bekleriz :D

Bende birkaç defa bırakmak istedim hobiyi ama bir bahane bulup tekrar devam ettim. Kırımlar modelciyi gerçekten üzüyor. Heleki benim en son yaşadığım kırım gibi benden kaynaklı olmayıp havada elevator kırılması sunucu balsa uçak kırıldı.O gün ben bırakıyorum dedim o hafta içinde eski malzemeleri sattım. Sonra hediye quad geldi hobiye tekrar sarıldık :)

Bence hobi ye değilde heliye ara verseydiniz keşke.

Zira mini qad da oldukça keyiflidir. Üstelikte kırımda tek giden pervane oluyor.

Bence biran önce zmr 250 toplayın hobiyi brakmak nedir insan skılır yahu[emoji1]

Yaparız Gökhan'a bir tane heli, bir kaç ay sonra. ;)

Hobiyi bırakma değil de ara verme deseydiniz keşke.Bırakamazsınız kendimden biliyorum.Hakkınızda hayırlısı olsun :)

Levent Uygun' Alıntı:
Yaparız Gökhan'a bir tane heli, bir kaç ay sonra. ;)
ben bıraksam levent abi beni bırakmıcak anlaşılan şöyle diyeyim o zaman 1 sene ara verdim diyelim

gökhan bey hayatta herşeyin istediğiniz gibi olmasını dilerim, umarım birgün bu hobiye dönersinzi tekrardan..

Adı üstünde hobi, önemli olan keyif alabilmek. Maddi, manevi nasıl hissediyorsa öyle devam etmeli bence insan.

Birgün yine bir heves gelir bakarsın ve tekrar aramıza dönersin. ;)

Ara vermek bazen güzel şeylere de sebep olabiliyor. Ben mesela 5 sene kadar ara vermeden önce uçakçıydım, döndüğümde ise helici olmuştum. :hoppa: :RCKolik:

Bence de bu bi ara olarak isimlendirilmeli. :) Bizim gibi yeni başlayan arkadaşlara iyi örnek olması adına :)
Hayırlısı olsun Gökhan :)

Sent from my iPhone using Tapatalk