Bu nasıl 3S lipo

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
THK leopard pillerinden 450 için sipariş verdim 2600 mah büyük gelir diye düşündüm yinede denemek için bir 2600 birde 2200 pil aldım ama piller gelince bayağı bir şaşırdım 2200 lük pil normal görünüyor ancak 2600 lük 3S için ince, geniş ve uzun çıktı genel standartlarda olduğunu düşündüğüm için boyutlarında pek bakmamıştım ama bu kadar farklı bir pil beklemiyordum. Ayrıca 2200 lüğüde sitedeki görselinden farklı göndermişler görseldeki piller eski diye 2200 dense 2600 lüğü denemek istemiştim ama yok hiç 450 lik değil kendileri :D

Ürün linkleride böyle pek bir açıklama yapma gereği duymamış THK model uçak sitesi 😔

burada t plug görünüyor 2200 lük gelen xt60 neyse daha iyi oldu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Olabilirde keşke belirtselermiş ya da görselinde bunu kullansalarmış. Neyse buda bir tecrübe oldu diyelim.

Surada olculu halleri mevcut...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Iyi olmamis bu... Gerci garipsemedim... Malum diye baslicam, ayip olacak...

Bu da kotu... Kullanabilme sansiniz varsa bu haliyle ne ala....
Kullanabilme şansım olacaktır muhtemelen kanopiyi takmadan falan bir şekilde uçarız ama bakalım. 1-2 cm fark olur ölçülerde belki onu tolere edebilirdim ama böyle yassı falan olabileceğini hiç düşünmemiştim pilin. Artık yapacak birşey hallederiz bir şekilde:saygilar:

• Beğen
ürün değiştiği zaman bilgileri güncellemeleri gerekiyor, neyse hepimize örnek oldu. Peki Mustafa abi, pillerin performansını deneyip paylaşabilir misin? C değeri tutuyor mu gibisinden. Ben de 2200mah 3s ve 4s 2200mah pil bakınıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
ürün değiştiği zaman bilgileri güncellemeleri gerekiyor, neyse hepimize örnek oldu. Peki Mustafa abi, pillerin performansını deneyip paylaşabilir misin? C değeri tutuyor mu gibisinden. Ben de 2200mah 3s ve 4s 2200mah pil bakınıyorum.
Ben daha önce leopard marka piller kullandim. Pek memnun kalmadım. Çabuk performans kaybettiler. Gerçi çokta seçenek yok. Ya pilot tr den gens alacağız. Yada bu marka pili alacağız.

Sayeniz de öğrenmiş oldum, paylaşım için teşekkürler bende bu tarz uzun alıcaktım yoksa..
Bende alacaklar olursa dikkat etsinler diye paylaştım açıkçası birazda faydası olursa ne mutlu. THK ya da ürün için bir anket doldurdum sayfasında bilgileri yetersiz vs. Gibi seçeneklerden dikkate alırlarsa artık.
Bunu deneyince paylaşacağım tabi ki son yıllarda pil bulmak çok zorlaştı kalanlarda genelde pek kaliteli çıkmıyor denedikçe anlıyoruz. Şu taşınma yerleşme telaşımız bir bitsin denemeleri de yapar paylaşırım.

Beğenmediğimiz hobbyking pillerini arar olduk işe bak :embarras:

Ben daha önce leopard marka piller kullandim. Pek memnun kalmadım. Çabuk performans kaybettiler. Gerçi çokta seçenek yok. Ya pilot tr den gens alacağız. Yada bu marka pili alacağız.
Pilot tr danda pil alıp memnun kalmayanlarımız oldu ama yine yurt içi en iyi seçenek orası galiba.

Cnhl pil kullandım oda hiç memnun etmedi şimdi bakalım bu piller nasıl çıkacak göreceğiz.

Uzun zaman kullanımını bilmem ama garip bir şekilde bu leopard piller bana cnhl den daha iyi geldi.
Leopardın tek sıkıntısı kullanım sonrası biraz şişiyor.

• Beğen