Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Bursa ekibi coşmuş bu hafta :) yanlız Ali o kadar kalablık ta insanların içinde uçman iyi cesaret yani, valla izlerken bile tırstım, uçuşlar süper ama orta iğnen biraz ayarsız gibi geldi:evil::evil: eeee nitrocu olduk ya bizde olsun o kadar yağmasak ta eselim agaaa:halay::thumbup::saygilar::RCKolik:
Fatih abi uçuş yapmamı onlar istedi, gerekli önlemleri aldılar, bende benden günah gitti dedim :)

İğne ayarı konusunda, motoru bilerek zengin karşıma aldım, serin, serin sorun çıkarmadan çalışsın riski mimumuma indirmek babında :)

Elinize sağlık arkadaşlar, çok güzel bir etkinlik olmuş. :bravo:

Ali su üzerindeki uçuş çok güzel, sticklerine sağlık. :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Bursa ekibi olarak bizde bu hafta sonu güzel bir buluşma yaptık. Eğlenceli, keyifli özellikle benim için bol uçuşlu bir gün oldu.:RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Dostlar la beraber çok keyifli bir gün oldu, '' lakin '' uçuş olarak çeyrek depo bile uçamadım :undecided:

600 uçuşun ilk dakilarının sonuna doğru aniden ciddi anlamda performans kaybı yaşadı, başta haralet yaptı sandım ama yere indiğimde herşey normal görünüyordu, yaklaşık 6 galon dayanan bujimiz iflas etmiş, yedek bujiyi de yanıma almadığım için, günü o şekilde noktalamak zorunda kaldım :undecided:

Neyseki Fatih abim, 5.5 ile bir pil verdi kendime geldim:halay:

Blade 130 x ile de ufaktan takıldım ama onuda ani pil bitmesi sonucu ivert düşürdüm, öndeki zor olan servo yerinden kaydı, öylece attım çantaya.:coolxf::laugh:

Bursa dan selamlar,
Bu güzel pazar gununu es geçmedik ve ekip arkadaşlarımla mini bir buluşma yaptık. Katılımcı arkadaşlarla kırımsız keyifli bir gun geçirdik. Bahar aylarında almış olduğum Trex 700e kitimide sağolsun Ali kardeşim mükemmel bir şekilde topladi, tsa yi biraz istirate alarak Trex le maiden yaptık.

Öncelikle yeni model hayırlı uğurlu olsun Dinçer, güzel günlerde kırımsız bol uçuşların olsun :thumbup:

Maşallah tüm ekip, sahadaymış, harikasınız arkadaşlar :bravo:

Hava burada haftasonu çok soğuk olunca, bizler bu haftayı pas geçtik :embarras: Ama akşam akşam videolar süper oldu, ellerinize sağlık :hoppa:

Merhabalar bugün çok keyifli geçti ayarlarımı istediğim gibi bitirdim hrb pillerde 10 uçuştan sonra performansı artmaya başladı ve bugün 12 pil kadar uçtum çimler uzun olunca bana güven veriyor ve ister istemez gaza getiriyor,grubumda 3d pilotlarının olması çok güzel birbirimizden yeni şeyler öğrenebiliyoruz