Byme A gyro çalışmama sorunu

İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar 3d yazıcıdan bastığım uçağımı uçururken yardımcı olması için byme a aldım. Bağlantıları yapınca gyro dengede tutuyor ama kumanda ile herhangi bir hareket yapamıyorum kumanda sanki bağlı değil gibi yardımcı olabilecek birileri var mı? (kumandam flysky fs i6x)

Merhabalar 3d yazıcıdan bastığım uçağımı uçururken yardımcı olması için byme a aldım. Bağlantıları yapınca gyro dengede tutuyor ama kumanda ile herhangi bir hareket yapamıyorum kumanda sanki bağlı değil gibi yardımcı olabilecek birileri var mı? (kumandam flysky fs i6x)
Hocam anladığım kadarıyla o kontrolcüye harici bir receiver bağlanmıyor sadece radiolink kumanda ile uyumlu o sebeplw

Kumandanız ne? Bendeki flysky i6x. Eğer sizdeki de aynı marka ise ayarlar-system setup-Rx setup-output mode(aşağıda biraz.) -output: PPM olarak seçerseniz çalışacaktır.
Bana diğer bir konunun altında yazdığınız sorunun cevabını bu konunun altında da olması diğer kullanıcılara yardımcı olur diye buraya da yazayım dedim. Umarım işinize yarar.

Bana diğer bir konunun altında yazdığınız sorunun cevabını bu konunun altında da olması diğer kullanıcılara yardımcı olur diye buraya da yazayım dedim. Umarım işinize yara

Bana diğer bir konunun altında yazdığınız sorunun cevabını bu konunun altında da olması diğer kullanıcılara yardımcı olur diye buraya da yazayım dedim. Umarım işinize yarar.
Teşekkürler sorun çözüldü