CanoMod Trex 600N 3gx indoor photos

arda

Kıdemli Uye
Canopy için Mesut abiye tekrar teşekkür ederim. Zaten yurtdışı almayı düşünüyordum gerçekten çok makbule geçti :thumbup:

Fotoğraflarını sizinlede paylaşamak istedim. Havalar soğuk olduğu için çekimler ev içinde kaldı şimdililik :)

İyi seyirler ,

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı uğurlu olsun, kırimsiz günlerde bol keyifli uçuşlar :) Canopy gercekten cok guzel. Paylaşım ıcın de ayrıca teşekkürler Arda bey :saygılar:

Sent from my iPhone using 2

Ynt: CanoMod Trex 600N 3gx indoor photos

Hayırlı olsun güzel Canopy kırımsız uçuşlar.

Çok yakışıklı olmuş, güle güle kullan. :thumbup:

Arda canopy çok yakışmış gerçekten :D sen bu 600 ü nezaman aldın ya :D en son 500 satıyordun bikaç ay önce :) hayırlı uğurlu olsun kırımsız günlerde inşallah :)

600 ün donanımı nedir ?

Mesut AKIN' Alıntı:
Arda canopy çok yakışmış gerçekten :D sen bu 600 ü nezaman aldın ya :D en son 500 satıyordun bikaç ay önce :) hayırlı uğurlu olsun kırımsız günlerde inşallah :)

600 ün donanımı nedir ?

Sağol abi senin modelde çok güzel oldu :thumbup:

Model , 6 aydır filan bende başka bir forumda 2.el olarak almıştım. Oldukça temiz ama biraz bakıma ihtiyacı olan bir heliydi komple söküp tekrar toparladım paylaşmaya fırsat olmadı biraz süpriz oldu dediğin gibi :) 500' ü 1-2 ay önce sattım hala alan kişide sattı şu anda :)

600 le fbl modeli zaten , Align 55hz motor , Powerboost egzoz , Futaba s9256 kuyruk servosu , DS610 cylıc servolar,3gx ünite ,dsm x satallite ve telemetry mevcut.

Herkese iyi dilekleri için tek tek teşekkür ederim. Allah daha iyilerini isteyen herkese nasip etsin inşallah :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Sağol abi senin modelde çok güzel oldu :thumbup:

Model , 6 aydır filan bende başka bir forumda 2.el olarak almıştım. Oldukça temiz ama biraz bakıma ihtiyacı olan bir heliydi komple söküp tekrar toparladım paylaşmaya fırsat olmadı biraz süpriz oldu dediğin gibi :) 500' ü 1-2 ay önce sattım hala alan kişide sattı şu anda :)

600 le fbl modeli zaten , Align 55hz motor , Powerboost egzoz , Futaba s9256 kuyruk servosu , DS610 cylıc servolar,3gx ünite ,dsm x satallite ve telemetry mevcut.

Arda donanımlar güzelmiş :) uçuş vidyosu varmı :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Arda donanımlar güzelmiş :) uçuş vidyosu varmı :)

Yeni bir tane çeker paylaşırım ilk fırsatta. Pek video çekemedik bir kaç tane vardı ama bulursam gene paylaşırım :laugh: