Circuit Scribe

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Circuit Scribe

Çook iyi :D Alayım ben bundan :D

Circuit Scribe

Kalem 25 dolar, basic set 75 dolar gibi abi ama ucu açık bi konu, çok şeyler üretilebiliyor böyle böyle... Hazır kartı varken ne yapalım çizmekle diyenler de olabilir.

Ama özellikle okullar için faydalı olurdu çok. Çocuğun devreyi kendisi çizmesi, çalışmasını kontrol etmesi... Çok güzel yenilikler böyle şeyler. Ülkede milli eğitim bakanlığı olsa keşke :rolleyes:

Circuit Scribe

Harika bir ürün. Fizik öğretmeni olsam kesin alırdım

Circuit Scribe

Harika bir ürün. Teşekkürler Rasim. Bir tane almak lazım[emoji3] daha doğrusu kızıma[emoji51] hangi sitede daha ekonomik acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Circuit Scribe

Valla pek site araştırmadım abi, Ebay'de gördüm ama belki başka yerlerde daha hesaplısı vardır. Amazon... Yerel bazı satıcılar...

Sadece kalem var... Kalem, led, sketchbook, şablonlu olanı var...

Circuit Scribe

Rasim Öztürk' Alıntı:
Valla pek site araştırmadım abi, Ebay'de gördüm ama belki başka yerlerde daha hesaplısı vardır. Amazon... Yerel bazı satıcılar...

Sadece kalem var... Kalem, led, sketchbook, şablonlu olanı var...

Sağolasın Rasim[emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Circuit Scribe

Biz çocukken elektronik setler vardı, az hırsız alarmı yapmadık onlarla. :lollol: Bu onların aşmış hali. :laugh:

Öğrenmeyi bir oyun haline getirmek için çok güzel bir ürün, bizim ufaklığın aklı erince birtane edinmek lazım. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler Rasim. :bravo:

Circuit Scribe

merhaba arkadaşlar,

konu başlığını görünce üye olup yazmak istedim.
circuit scribe ürünleri (edit: ticari link) adresimizde satılmaktadır.

Circuit Scribe

ersin' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

konu başlığını görünce üye olup yazmak istedim.
circuit scribe ürünleri (edit: ticari link) adresimizde satılmaktadır.

Çok sevindik, teşekkür ederiz. Şöyle de bir şey var:

Bir de şöyle birşey:

Bir de şu var tabi:

Circuit Scribe

Bu urune ciddi alternatif olacak , bildigim kadariyla yerli uretim murekkepler var. Bunlar yazici icine dolum ile eklenerek yazicidan yuksek hassasiyette ciktilar alinabiliyor. Ama lehim vs gibi sorunlari dusununce prototipleme icin bile kullanilamaz gibi geliyor. Ancak egitim konusunda kesinlikle yaratici olabilecegine eminim. Bu yaz benim kiz icinde mini bir robotik kursu yapacagim :)