[Davet]: 18-19 EKİM 2014 ANKARA BULUŞMASI

Merhaba arkadaslar

Hafta sonu malesef mesaide olcam.Ben katilamayacam cok istiyordum ama olmadi malesef.pazartesi gunune yetistirmemiz gereken gövde var. :(

Sağlık olsun Emre. Bir dahaki sefere artık.

Arkadaşlar,
Sabahtan Etlik taraflarına uğrayacağım. O taraftan gelmek isteyenler varsa onları da alabilirim.

Isa Sarı' Alıntı:
Arkadaşlar,
Sabahtan Etlik taraflarına uğrayacağım. O taraftan gelmek isteyenler varsa onları da alabilirim.
Ankara ekibi 13 kisi olmus :bravo: yarin guzel bir Bulusma olacak belli :halay: Ama bu sefer resimlerin yani sira video da bekleriz arkadaslar ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ankara ekibi 13 kisi olmus :bravo: yarin guzel bir Bulusma olacak belli :halay: Ama bu sefer resimlerin yani sira video da bekleriz arkadaslar ;)

Teşekkürler Mehmet Abi. Heyecandan video çekmeyi unutmazsak, tabii :lollol:

Bir de arkadaşlar, getireceğimiz modelleri yazalım mı?

Ben,
1. DJI Phantom FC40
2. FX052
getireceğim.

Başka bir siteden Ömer Abi,

3. TREX 700
4. TREX 500

getirecek.

Aslında bir şarj cihazı, güç kaynağı ve araçtan şarj için gerekli ekipmanlar olursa çok güzel olur. Yoksa, birkaç uçuştan sonra kalırız öylece :)

Isa bu sorular sana cvp icin tesekkurler.
1) iceri girmek icin guvenlige kimlik vericez degilmi yoksa icerde biri var hemen bakip cikicazmi diyelim ;) ?
2) beytepe koprusunun uzerinden dolmusa binmeyi dusunuyoruz. Yada koprude bulusup hep birliktemi geceriz ?
3) bulusma saati belli degil belirticenmi ? Akinla ve ben 11 de orda olmayi pilanliyoruz.
4) yanimizde yiyecek icecek aparatif birseyler getirecekmiyiz ;) heycanlaninca cok acikiyorum.
5) aklima gelirese yazarim daha.

Isa Sarı' Alıntı:
Bir de arkadaşlar, getireceğimiz modelleri yazalım mı?

Ben,
1. DJI Phantom FC40
2. FX052
getireceğim.

Başka bir siteden Ömer Abi,

3. TREX 700
4. TREX 500

getirecek.

Aslında bir şarj cihazı, güç kaynağı ve araçtan şarj için gerekli ekipmanlar olursa çok güzel olur. Yoksa, birkaç uçuştan sonra kalırız öylece :)

Yazarken utandim ;) 2 adet v977 ve 12 adet pil getiricem kumanda da extra.

Ynt: [Davet]: 18-19 EKİM 2014 ANKARA BULUŞMASI

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Isa bu sorular sana cvp icin tesekkurler.
1) iceri girmek icin guvenlige kimlik vericez degilmi yoksa icerde biri var hemen bakip cikicazmi diyelim ;) ?
2) beytepe koprusunun uzerinden dolmusa binmeyi dusunuyoruz. Yada koprude bulusup hep birliktemi geceriz ?
3) bulusma saati belli degil belirticenmi ? Akinla ve ben 11 de orda olmayi pilanliyoruz.
4) yanimizde yiyecek icecek aparatif birseyler getirecekmiyiz ;) heycanlaninca cok acikiyorum.
5) aklima gelirese yazarim daha.

[emoji16][emoji16][emoji16] evet güzel sorular,uygulama anında çözerim bunları diyordum ama bilgiden zarar gelmez.

Güzel sorular :) Şöyle cevap yazayım:

1, 2 ve 3. Ben isimlerinizi vereceğim, önceden telefon açıp, ama ben de 11'de orada olacağım, geçerken alırım sizi kimlikle falan uğraşmamış oluruz :)
4. Olabilir aslında, ama orada güzel bir restoran var. Acıkınca topluca oraya gidip kebap, mpide vs. de yiyebiliriz (ya da başka bir şeyler)
5. Ben de cevaplarım :)

Baja 5b ss var cim alanda kullandirirlarmi emin degilim ama :)

Gaui X5 var

Yesil phantom var bide :)

ogulcan acar' Alıntı:
Baja 5b ss var cim alanda kullandirirlarmi emin degilim ama :)

Gaui X5 var

Yesil phantom var bide :)

Baja'yı asfaltta kullanırız, hafta sonu boş olacağı için kimse olmaz.

Üçünü de bekliyoruz Oğulcan. Bir de sim kumandası vardı, hatırlatayım :thumbup:

Bende dolar kuru sayesinde dünyanın en pahalı nitro yakıtımı aldım bugün.Lt'si 22.5 TL. :eek:

Kısmet olursa geleceğim yarın.İki aydır uçuş yapmıyordum , biraz hamlık var ama umarım güzel , kırımsız uçuşlar yaparız..

Yarın için hazırlıklar , :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vaybe gelmeyi çok istiyordum ama olmadı. Bu hafta sonu modeli kırmayı hesaplıyordum ;D

Neyse bu dayanışma olduktan sonra her zaman/başka bir hafta sonu buluşuruz inşallah

Ynt: [Davet]: 18-19 EKİM 2014 ANKARA BULUŞMASI

Vay be neymişsiniz siz böyle Ankaralılar, az bir kıvılcım lazımmış size. Çok duygusal anlar yaşıyorum [emoji16]yarın envai çeşit model göreceğim [emoji16]