[Davet]: 2. Geleneksel Büyük Eskişehir Buluşması // 15.05.2016

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur M.' Alıntı:
Rasim bey sizinle vedalasamadan ayrilmak zorunda kaldim kusura bakmayin. sizde o sirada ucus yapiyordunuz bende rahatsiz etmek istemedim. Bir dahaki bulusmada tekrar gorusmek uzere. Slmlar.

Katılım için çok teşekkürler Onur ;) Ailecek yılda birkaç kez geniş katılımlı bir araya gelmeye çalışıyoruz, eskişehir buluşmasına denk geldi üyelik zamanı, iyi oldu. Bundan sonra eskişehirde de inşallah haftasonları görüşmek üzere, selamlar :saygilar: ("Rasim" yeterli :) )

Aranıza katılamamanın üzüntüsünü yaşıyorum, :( çok güzel keyifli bir buluşma olduğu belli daha önceki buluşmalarım gözümde canlandı. hayırlısı bir dahaki sefere inşallah.

Duyduğuma göre buluşmamız biter bitmez yağmur yağmamış adeta yıkmış geçirmiş :eek: , bu arada sürekli yağmur altında oldukça dikkatli ve temkinli bir şekilde sağ salim eve ulaştık şükürler olsun...
Başta Eskişehir ekibimize gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü , ve katılım gösteren tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum...Her buluşmamızda olduğu gibi bu buluşmamızda da ufak tefek aksilikler yaşayıp kırım yapan arkadaşlarımıza da çok geçmiş olsun diyorum.Ardam o kuyruk tazmin olacak , öyle ya da böyle... :D
Rüzgardan dolayı maçam yemediği için uçuş yapamadım ama ;D , ailemle katıldığım bu buluşmanın verdiği keyif de gerçekten bambaşka oldu , hepinize teşekkür ederim arkadaşlar , en büyük :RCKolik: :saygilar:

Eskişehir ekibi bizi yine muhteşem ağırladı. Hepsine tek tek teşekkür ederim. :bravo: :bravo:

Artık buluşmalarda uçuşlar bonus oluyor diyebilirim. :laugh: Ailece tatil edasıyla katılınabilecek baya baya organizasyonlar haline geldiler. :thumbup:

Yağmurda yağsaydı, hiç uçuş bile yapamamış olsaydık üzülmezdim ben şahsen. Muhabbet sohbet, yeme içme, gezme derken vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamadım. :yuppi:

Malum bizim ufaklık biraz hareketli olunca :laugh: herkesle dilediğimce sohbet etme şansım olamadı malesef, lütfen kusura bakmayın. :embarras:

Buluşmamıza gelen, katılım gösteren, gelemesede kendisini bizimleymiş gibi hisseden herkese teşekkürler. :RCKolik:

Şu anda işyerindeyim, tatlı bi yorgunluk var :) Daha kendime gelemedim... Dün sürekli rüzgar hem biraz mayıştırdı hem de hafiften yakıcı bi etkisi de oldu sanırım çünkü sıcaklık 20 derecelerin altında pek değildi...

Katılan tüm dostlara çok teşekkürler. Çok güzel bir haftasonu geçirdik :thumbup:

Heliye sahada ayar yapmak, uçurmak... Uçurmaya doyamayıp sürenin farkına varamamak, pilin birini iyice sömürmek :D

Bol çeşit kahvaltı... Tesisin sunduğu elektrik, su vb imkanlar... Cumartesi akşamı/gecesi :D

Ailenin bir arada oluşu, sohbetler, rüzgarın izin verdiği kadarıyla uçuşlar...

Güzel oldu... Darısı sıradaki buluşmanın başına :)

Arkadaşlar tekrar herkesin ayaklarına sağlık :) Biz RcKolik ailesi olarak çölde de buluşsak yine aynı tadı alırız, zira uçuştu, alandı, herşey bahane, muhabbet şahane :bravo:

İzninizle davet konumuzu arşive alıyorum. Görsellerin sergilendiği konularımızla birkaç gün daha bu güzel buluşmanın havasını yaşamaya devam edelim. Bir sonraki buluşma ne zaman? Haftaya nerdeyiz? ;D

:RCKolik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...