[Davet]: 2016'nın Son Buluşması HezarfenRC FunFly( 20 Kasım )

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
Merhaba :RCKolik:

Forumda da paylaşıldığı üzere geçtiğimiz haftalarda Hazerfen RC Club’da “THK Sertifika” etkinliği düzenlendi. %p Etkinliği her organizasyonda olduğu gibi, RCKOLIK ailesi olarak oldukça güzel ve kalabalık sayılabilecek bir katılım sağladık. Sertifikalarımız almanın yani sıra, güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. Zaten resim ve videolarımızda bunları size aktarmaya çalışmıştık.
Kısa bir süre önce klüp yönetimi değişti. Yeni ekip benzerleri ülkemizde ne yazık ki bir elin 5 parmağını geçmeyen bu güzel tesisin imkanlarını belli organizasyonlar çercevesinde tüm modelcilerin faydalanmasına sunmayı hedefliyor.

Bu kapsamda önümüzde ayın 20'sinde, özellikle HELICILERIN ağırlıklı olması düşünülen bir “HELI FUNFLY” aktivitesi planlanıyor. Bu organizasyona özellikle İstanbul çevresindeki tüm helicilerin katılması arzu ediliyor.

Klüpte bulunan az sayıdaki helici olarak da organizasyon konusunda benden ve Mustafa kardeşimden yardım rica ettiler.

Malum “RCKOLIK Buluşmaları” artık bir aile klasiğimiz oldu. Her sene en az 3-4 defa büyük çoğunluğu Kocaeli’nde olmak üzere (Eskişehir, Adana, Gölyaka) bir araya geliyoruz. Bu buluşmalar sanal alemde oluşturduğumuz dostlukları pekiştirirken güzel bir gün geçirmemize de vesile oluyor.

Fakat ne yazık ki bu sene bunu pek yapamadık. Önce İHA Talimatı, sonrasında gelen il uçuş yasakları ve en son Ohal durumu...

İşte bu nedenle biz de bunu bir fırsat bilip, bu sene ki RCKOLIK Buluşmasını Hazerfen RC Club’da yapmayı teklif ediyoruz. Tüm modelci dost ve arkadaşlarımızı modelli ya da sadece seyirci olarak aramızda görmek isteriz.

Bu arada unutmadan o gün için Hezarfen pisti bizim için ayrılacak. Yani Hezarfen üyeleri bu konuda bizlere anlayış gösterecekler. Gelmek isteyen arkadaşlarımızın aklında acaba yoğunluk olurda uçuş sırası bize gelmez bgibi bir kaygı oluşmasın J

Son olarak etkinliğe gelecek herkes yanlarında (Eski yada Yeni) RC Kolik Tişörtlerini getirmesini önemle rica ederiz.

Kar, Kış Soğuklar gelmeden bu senenin en kapsamlı buluşmasına katılmayı düşünen arkadaşlar İsimlerini yazdırır ise ne kadar kişinin katılacağına dair yemek vs gibi durumlar da netleştirilecektir.

Buluşma ile ilgili detaylar ektedir.

NOT : En Geç Modelci Kardeşimiz Levent Bartu BAYTAROĞLU %p Bizler için Özel Gösteri Uçuşları Gerçekleştirecektir. Kaçırmayın Derim :RCKolik:

Tarih : 20 Kasım 2016 , Pazar

ÖNEMLİ : Arkadaşlar malum Kış mevsimine yakın tarihte buluşma gerçekleştirmeyi planlıyoruz , bu nedenle hava muhalefeti ( yağmur ) nedeniyle tarihte değişiklik yapılabilir ( ayın 27 gibi ) bilginize.. :RCKolik:

Pist Özellikleri
Pistte; Elektrik, WC, Yemek, Su Oturma masaları sandalye vs vs her şey mevcut her saatte sıcak soğuk içecekler Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemekleri Açık kapalı alanlar mevcuttur.
Her Katılımcıya Bileklik verilecektir. Karışıklık olmaması için Alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Yeme – İçme Fiyatları
Sabah kahvaltı : 15 TL
Öğlen Yemeği : 35 TL Köfte Menü ( Köfte ve Patates kızartması ) + İçecek ( Kola, Fanta, Ayran vs)
Gün Boyu Sınırsız Çay

KATILIMCI LİSTESİ

1. Mehmet Küçüksarı - Kocaeli
2. Mustafa Temuralay - İstanbul
3. İsmail Şencan - İstanbul
4. Burak Balkı ( Araç ayarlanabilirse gelicek ) - İstanbul
5. Selçuk Öztürk - İstanbul
6. Ahmet Sağır - İstanbul
7. Emre Kaman - Eskişehir
8. Ömer Erkan - Kocaeli
9. Ercan Çınar - İstanbul
10. Evrim Sutel - İstanbul ( Kesin değil )
11. L. Bartu Baytaroğlu - İstanbul
12. Zafer Şahin - İstanbul
13. Gökhan - İstanbul
14. Fatih Cebir - İstanbul
15. Şafak Altıntaş - Kocaeli
16. Erkan Gürbüz - İstanbul
17. Türker Akgün - Kocaeli
18. M.Egemen Anıl - İstanbul
19. Yıldıray Mutlu - İstanbul
20. Mehmet Karakaya - İstanbul
21. Emre Yolcu - Balıkesir
22. Gürkan Aktürk - İstanbul
23. Ediz İslam Dumankaya - İstanbul
24. Barış Tanyel - Kocaeli
25. Mustafa Kızılkaya - İstanbul

Alanımızda Dinlenmek için bulunan Ekipmalnlardan görüntüler :thumbup:

Salıncaklarımız
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Puflarımız

Oturma Masalarımız ;D

Levent Bartu Baytaroğlu'nun Uçuşu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Allahtan bir manimiz çıkmasa 20 Kasım'da oradayım inşallah %p Beni listeye ilave edebilirsin İsmail :saygilar:

Bende gelmeyi çok isterim ancak araç sahibi değilim. İstanbul içerisinde aracında yer olan varsa seve seve gelirim. (Yakıt masrafına katkıda bulunurum)

Bu şartlar dahilinde beni de listeye yazarsanız çok sevinirim. Yalnız bende heli değilde uçak var sorun olmaz umarım :D

Konu ile ilgili aracında yer olan arkadaşlar var ise bilgi vermelerini rica ediyorum.

Hem bilgi alisverisi hem yuz yuze tanisamamis olan butun modelci arkadaslarimiz gelmeli
En azindan suan icin bu hobimizin nerelere geldigini görmüş oluruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba

Beni de yazabilirsiniz. Bir mani olmadığı sürece gelirim. İstanbul halkalı bölgesinden geleceğim. Buraya yakın 2 arkadaşı alabilirim gelirken.

Beni de yazın :bravo: :halay: :yuppi: :hoppa:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
...
Bu kapsamda önümüzde ayın 20'sinde, özellikle HELICILERIN ağırlıklı olması düşünülen bir “HELI FUNFLY” aktivitesi planlanıyor. Bu organizasyona özellikle İstanbul çevresindeki tüm helicilerin katılması arzu ediliyor.
...

İsmail, ben uçakçıyım ama...hani gelsem?...

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Merhaba

Beni de yazabilirsiniz. Bir mani olmadığı sürece gelirim. İstanbul halkalı bölgesinden geleceğim. Buraya yakın 2 arkadaşı alabilirim gelirken.

Hocam bir kişilik kontenjan varsa co-pilotluk yapabilirim :D

Burak BALKI' Alıntı:
Hocam bir kişilik kontenjan varsa co-pilotluk yapabilirim :D

Tamamdır seni yazdım.

Selamlar,

Multi uçurmama izin verirseniz bende gelirim q:

Dragonfly...

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Selamlar,

Multi uçurmama izin verirseniz bende gelirim q:

Dragonfly...

Muhtemelen bende multi götüreceğim. Alanın kıyısında köşesinde bir yerde kaldırırız :)

Arkadaşlar Buluşmamıza her ne kadar Heli FunFly desek de, isteyen arkadaş istediği modeliyle alanımıza gelebilir. :saygilar:
Hezarfen RC pist seçenekleri olarak, Uçan modellerin haricinde Ofroad ve Onroad pistleri de vardır. %p

Ismailim emin degilim ama benide yaziver listeye, su an icin %50 %50 gelme ihtimalim var,

Bu etkinlik Hezarfen için çok iyi olacak. Bir heli şenliğini hakediyordu.
Herkesle tanışmayı dört gözle bekliyorum.