[Davet]: 23 Nisan RCKOLIK Konya Buluşması

Volkan Güneş' Alıntı:
güzel bir etkinlik çalışması olmuş, elinize sağlık. birkaç sorum olucak.
odada kişi başı 50 tl yani yanlış anlamadım değilmi ?? kahvaltıda dahil?? birde servis ile ilgili bir sorum olucak, sanırsam servisin birtanesi pazar günü eşleri gezdiricek diğeri bizi uçuş alanına götürecek değilmi? yoksa servis eşleri gezdiricek ve uçuş alanına kendi aracımızlamı gideceğiz?
Merhaba Volkan,

Bildiğim kadarı ile cevap vereyim. Yanlışım varsa Doğuş düzeltir.

Oda fiyatı 100 TL. Yani ister 1 kişi kalıyoruz, ister 2 kişi 100 TL ödeme yapıyoruz. Oda fiyatına kahvaltı özellikle dahil edilmedi. Zira cuma'dan gelip kalacak arkadaşlar, Cumartesi sabahı kahvaltıyı otelde değil dışarıda hep beraber alacağız. Bu durumda bir tek büyük ihtimal otelde sadece pazar kahvaltısı alınacak ve onu da extra ödeyeceğiz.

Servis işine gelirsek. Şu ana kadar ki katılıma göre bir tek Mordo abi ve eşi ile ben ve eşim araçsız geliyor. Diğer arkadaşlar araba ile. Bu durumda büyük ihtimal servis işi iptal olup, mevcut arabalar ile yetinmeye çalışırız. Pazar günü hanımlar için illa ki bir şey ayarlamaya çalışır arkadaşlar.

Ne zamana kadar dönüş yapsak olabilir. Bir ihtimal ben ve kardeşimde katılabiliriz. Bazı ufak sıkıntılar var ama sizim fikrinizi alayım dedim. Bir ihtimal gazoline Vario helikopterimizi getirebiliriz ama elimizde benzin bidonu ile hızlı trene binmemiz zannedersem pek mümkün olmaz. :laugh: Ankara'dan hızlı tren ile cumartesi sabahı direkt otele gelmeyi planlamaktayız. İlk trene binersek 8.45 gibi Konya'da oluruz diye gözüküyor. Ben benzinli heliyi bir şekil taşıyıp getirsem benzin almakta sıkıntı yaşarmıyız.? Benzine karıştırılacak yağı yanıma almaya çalışırım. Yada hiç uğraşmayıp elektrikli bir kaç heli ilede gelmek diğer bir opsiyon. Aynı sıkıntı muhtemelen nitrolu heliler içinde geçerli olacaktır. Konya'da yakıt bulabilirmiyiz? Gerçi asıl amaç sizlerle tanışmak. Heli uçurmak ikincil bir fayda. Zaten çokta iyi pilotlar sayılmayız. Hover ve birazda sağa sola manevralar. Neyse gelirsek bizde de araç olmayacak iki kişi olacağız. Bu sebeple organizasyonu aksatmadan otel ve servis için size en geç ne zaman dönsem olabilir acaba. Teşekkür ediyorum.

Saygılar;

Devrim ANIL' Alıntı:
Ne zamana kadar dönüş yapsak olabilir. Bir ihtimal ben ve kardeşimde katılabiliriz. Bazı ufak sıkıntılar var ama sizim fikrinizi alayım dedim. Bir ihtimal gazoline Vario helikopterimizi getirebiliriz ama elimizde benzin bidonu ile hızlı trene binmemiz zannedersem pek mümkün olmaz. :laugh: Ankara'dan hızlı tren ile cumartesi sabahı direkt otele gelmeyi planlamaktayız. İlk trene binersek 8.45 gibi Konya'da oluruz diye gözüküyor. Ben benzinli heliyi bir şekil taşıyıp getirsem benzin almakta sıkıntı yaşarmıyız.? Benzine karıştırılacak yağı yanıma almaya çalışırım. Yada hiç uğraşmayıp elektrikli bir kaç heli ilede gelmek diğer bir opsiyon. Aynı sıkıntı muhtemelen nitrolu heliler içinde geçerli olacaktır. Konya'da yakıt bulabilirmiyiz? Gerçi asıl amaç sizlerle tanışmak. Heli uçurmak ikincil bir fayda. Zaten çokta iyi pilotlar sayılmayız. Hover ve birazda sağa sola manevralar. Neyse gelirsek bizde de araç olmayacak iki kişi olacağız. Bu sebeple organizasyonu aksatmadan otel ve servis için size en geç ne zaman dönsem olabilir acaba. Teşekkür ediyorum.

Saygılar;

7 Nisan tarihine kadar bekleyebiliriz. Sizleride aramızda görmekten memnun oluruz. Elimizden geldiğince benzin vb... ayarlamaya çalışırızda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle Devrim bey amac, tanışmak beraberce hoşça vakit geçirmek. O yüzden ister benzinli ister elektrikli ne olursa kapıp gelin :D

Sahsi tercihim benzinli model olurdu. Zira su ana kadar hiç benzinli heli görmek nasip olmadı. Siz yağı yanınızda getirirseniz benzin ısı illaki hallolur. Zaten jeneratör için de sahada benzin bulmamız gerekiyor.

Nitro olayini Emre kardeşimiz Eskişehir'den gelirken araba ile getireceği ısın sorun olmayacak insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konya Barosu tarafından 5 Nisan Avukatlar Günü için hazırlanmış "Konya İçin Çal" videosu ile sizleri baş başa bırakarak gelemeyenler için Konya'nın tarihi ve kültürel yerlerinin özü ile birleşmiş müzikler eşliğinde iyi seyirler diliyorum. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Artık otel rezervasyonları ile ilgilenmeye başladım. Bugünden sonra maalesef aramıza katılımcı alamayacağız. Katılan katılamayan herkese teşekkürler. İkinci geleneksel Konya buluşmasında görüşmek üzere. :)

Doğuş' Alıntı:
Artık otel rezervasyonları ile ilgilenmeye başladım. Bugünden sonra maalesef aramıza katılımcı alamayacağız. Katılan katılamayan herkese teşekkürler. İkinci geleneksel Konya buluşmasında görüşmek üzere. :)
Bu sefer sayımız ne yazık ki biraz az oldu :-\ Gelmek isteyip de tarihten dolayı gelemeyen en az 4-5 arkadaşımız var benim bildiğim :embarras: Ülkemizin genel durumu ve geçmekte olduğumuz süreçlerin etkilerini belirtmiyorum bile..

İnşallah bir sonraki Konya buluşmasını tarih olarak daha rahat bir zamanda yaparız da, daha büyük katılım ile çıkartma yaparız %p Ne de olsa bu Konya'daki ilk buluşmamız. Önemli olan başlatmaktı ki bunu yapmış oluyoruz ;)

Gelen, gelemeyen herkesin canı sağolsun. Maksat buluşma olsun, sohbet, muhabbet olsun :) Bir sonrakine daha kalabalık, gümbür gümbür geliriz :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu sefer sayımız ne yazık ki biraz az oldu :-\ Gelmek isteyip de tarihten dolayı gelemeyen en az 4-5 arkadaşımız var benim bildiğim :embarras:

Onlardan biriside benim, çok gelmek istiyordum ancak yol çok uzak. Uçakla gelsek maliyet çok yüksek... Karadeniz niye her yere uzak.. Kafamda deli sorular :eek:f: :D