[Davet]: Gölyaka Havacılık Festivali 29-30-31 Temmuz'da!

fatih cebir' Alıntı:
Abi niyetim var benim bakalım nasip, etkinlik haftası belli olacak büyük ihtimal inşallah sıkıntı çıkmaz gelirim.
Fatih kaç kişi geliyorsun peki ?

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Bu sene bende eşimle birlikte katılmak istiyorum. İş durumundan dolayı kesin birşey diyemiyorum ama cumartesiden itibaren aksilik olmazsa sizlerleyiz inşallah.

Arkadaşlar sizleri TEYID edecekler şeklinde listeye ilave ettim.

Nasipse bugün akşama Otel işini halledelim diyoruz. KAYIT için acele edelim lütfen :D

Son durum :

Modelci Sayısı : 12 Kişi
Toplam Ekip : 23 Kişi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fatih kaç kişi geliyorsun peki ?

Abi şu an tek ben geleceğim gibi

Abi +1. Siz nerdeyseniz bende orada kalırım. [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vay desene sonunda tanışmak nasip olacak :thumbup:

Abi ölmezde sağ kalırsam geliyorum. [emoji3]

Mehmet abi bizdeki değişiklik şöyle 4 kişi iptal 2 kişi Erdeniz ve ben geliyorum ve otelde yer ayırtmak istiyoruz
Teşekkürler :saygilar:

Abi başka bildirim yapmamız gereken bir yer var mı? Ben 25 inde İstanbula varırım galiba. Yada 24 ünde de olabilir. Daha öncesinde kaçamak buluşmalarada gelebilirim. [emoji3]

Doğuş' Alıntı:
Abi başka bildirim yapmamız gereken bir yer var mı? Ben 25 inde İstanbula varırım galiba. Yada 24 ünde de olabilir. Daha öncesinde kaçamak buluşmalarada gelebilirim. [emoji3]
Başka bir yere bildirim yapmana gerek yok Doğuş. Nasip olur bir aksilik olmazsa 24'de Kocaeli'nde Standard küçük buluşmamız olur. Ama yerinde olsam hazır İstanbul'a gelmişken mutlaka Hazerfene uğrar, Sümer abiye selam verirdim :)

Başka bir yere bildirim yapmana gerek yok Doğuş. Nasip olur bir aksilik olmazsa 24'de Kocaeli'nde Standard küçük buluşmamız olur. Ama yerinde olsam hazır İstanbul'a gelmişken mutlaka Hazerfene uğrar, Sümer abiye selam verirdim :)

Hiç kaçırır mıyım abi o fırsatı. Bir an önce görüşmek dileği ile abi. Çantama şimdiden tshirtümüzü koydum. [emoji3]

Parantez + Alternatif

Gölyaka da Ücretsiz Çadır kamp alanı mevcut olup
Tuvalet ve duşlar (duşlar bu yıl yapılmış)

sadece
Çadır ı kendiniz getiriyorsunuz ;)

Sabah kahvaltısı
Öğlen yemeği
Akşam yemeği

Ücretsiz verilmektedir
Gölyaka belediyesinin hizmetlerinden biri olarak da
sınırsız ücretsiz 12 saat Çay servisi bulunmaktadır

Sn Belediye başkanı Bekir Akbulut a

Geçen yılki hizmetlerinden dolayı Teşekkürlerimizi
Bu yılki hizmetlerinden dolayıda Taktirlerimizi sunarız

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tek oda iki kişilik yerimiz var mı ? ( Cumartesi günü için. ) :) Ben izinlerimi yeni ayarlayabildim.

Arda Erkan' Alıntı:
Tek oda iki kişilik yerimiz var mı ? ( Cumartesi günü için. ) :) Ben izinlerimi yeni ayarlayabildim.
Hemen listeye ilave edelim. Bu arada Zafer hocamla da bir konuşup, son durumu bir teyid edeyim.

Ne zamandır yazacağım, kendimi ekletmek için unutuyorum. Eşim ve çocuklar ile geliyoruz kısmetse ...

Oteller ile görüşülüyor. Aşağıdaki ile görüşüp geçen seneki otele göre biraz daha uygun bir fiyat alındı. Ama gösterişli otelden de memnun kalmış olduğumuz için ondan da fiyat alıyor olacağım.

Zafer SAHIN' Alıntı:
Ne zamandır yazacağım, kendimi ekletmek için unutuyorum. Eşim ve çocuklar ile geliyoruz kısmetse ...

Oteller ile görüşülüyor. Aşağıdaki ile görüşüp geçen seneki otele göre biraz daha uygun bir fiyat alındı. Ama gösterişli otelden de memnun kalmış olduğumuz için ondan da fiyat alıyor olacağım.

Gösterişli'nin gösterişi yeter abi ;D Cidden, buluşmalar arasında memnun kaldığımız oteller arasında en başlarda.