[Davet]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği - 20 Mayıs Cumartesi

Güzel ve yorucu bir günün ardından simdilik sadece tek bir resim paylaşalım. Yarın ve pazartesi diğer görsellerimiz hazır olur insallah.

Emek çekip gelen ve bizleri yanlız bırakmayan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Bugün resmen helici bulusmasi ve çıkarması oldu :bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok güzel bir gündü. Diğer resimleri de merakla bekliyoruz :) ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uzaklardan gelip, katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Ayaklarınıza sağlık! Sayenizde güzel bir gün, etkinlik oldu.

Evet, neredeyse tam bir helici çıkartması oldu. Neyse ki Mordo beyde bir uçak getirmiş, arada bir iki uçak uçuşu oldu da vaziyeti kurtardık.

Harika bir gün oldu, herkesin eline ayağına sağlık :) Hem yoruldum, hem eğlendim, biraz bronzlaştım :coolxf: ;D Uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarla görüştüm, model de kırmadım ;D Kısaca harika bir gün oldu :)

Çok eğlendiğim bi gündü, Emre ve Doğukan resmen modellerin canını aldı. [emoji7]

Çok güzel bir gün geçirdik, emeği geçen katılan herkese teşekkürler :RCKolik:

ali yalçın' Alıntı:
Çok eğlendiğim bi gündü, Emre ve Doğukan resmen modellerin canını aldı. [emoji7]

Aynen ya... Zaman zaman acıdım modellere, yazıktır, etmeyin diyesim geldi :D

Yeri gelince yerden yere vurduğumuz modellerin, aslında nasıl yüklere dayanabildiğini, neler yapabildiklerini gördük canlı canlı. :D

Buluşmada emeği geçen herkese öncelikle çok teşekkürler :saygilar: Sancaktepe team olarak tüm arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir gün geçirdik, forum arkadaşlarımızla bir araya gelme imkanı bulduk, genel olarak çok keyif aldık. Benim için biraz durgun bir gün oldu çünkü rahatsızdım biraz, bu etkinlik hastalığıma denk geldi sağlık olsun,buna rağmen çok keyif aldım.

Kavurma pilav ve tatlı ikramı çok başarılıydı tadı damağımızda kaldı ;D :D

Tekrardan emeği geçen başta Mehmet abi ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Aynen ya... Zaman zaman acıdım modellere, yazıktır, etmeyin diyesim geldi :D

Yeri gelince yerden yere vurduğumuz modellerin, aslında nasıl yüklere dayanabildiğini, neler yapabildiklerini gördük canlı canlı. :D
Aynen öyle abi, Doğukan'nın dediği gibi bir pul bile çok şey farkettiriyor, modeli manuelde, yazdığı gibi güzelcene toplarsak kesinlikle sorunsuz uçuyorlar [emoji106]

Herşey için teşekkürler.. Her buluşma bana birşey katıyor... Eve geldim pert olmuştum... Sahada keyiften ; ne güneş, ne yorgunluk hissetmemişim.. Kendi adıma çok keyifli ve verimli bir buluşma oldu.. İnşaallah yenilerine diyeyim.. Emre, Doğukan ve Ediz'in ellerinde modeller resmen ağladı ;D Yazıktır :) Tam bir görsel şölendi... Tekrar teşekkürler herşey için... Elimdeki görselleri de çocuklardan fırsat buldukça yüklemeye çalışıcam..

Organizasyonda emekleri geçen,başta Mehmet kardeşim olmak üzere,THK başkanı Turgut beye,il il,üşenmeden toparlanıp gelen tüm modelci dostlarıma gönül dolusu teşekkürler. :saygilar:
Ömrümüzden çaldığımız keyif dolu bir gündü.Daha nice buluşmalara inşallah görüşmek üzere. :halay:

Fatih Başaran' Alıntı:
Herşey için teşekkürler.. Her buluşma bana birşey katıyor... Eve geldim pert olmuştum... Sahada keyiften ; ne güneş, ne yorgunluk hissetmemişim.. Kendi adıma çok keyifli ve verimli bir buluşma oldu.. İnşaallah yenilerine diyeyim.. Emre, Doğukan ve Ediz'in ellerinde modeller resmen ağladı ;D Yazıktır :) Tam bir görsel şölendi... Tekrar teşekkürler herşey için... Elimdeki görselleri de çocuklardan fırsat buldukça yüklemeye çalışıcam..

Gerçekten Emre,Doğukan ve Ediz bizlere görsel şov sergilediler, helal olsun, tebrik ediyorum :bravo: hepside modellerin sınırlarının ne kadar zorlanacağını bizlere canlı canlı görme imkanı sundular tekarardan tebrikler her birine :bravo: :bravo: :saygilar:

Rckolik ailesini bir arada görmek beraber olmak benim için çok memnun edici ve keyifli bir gün oldu.sağ olun var olun :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Çok eğlenceli bir gündü, başta davet eden Mehmet abime,emeği geçen ve katılan arkadaşlara teşekkür ederim.
Bol uçuşlu geçen bir gündü o kadar ki kendi fotoğrafımı bile çekmeyi unuttum. Doğukan, Emre ve Ediz beyin uçuşlarını izlemek ayrı bir keyifti. :saygilar: :RCKolik:

çok keyifli bir gündü 5 aydır helikopter uçurmuyordum iyi geldi :laugh: farkında olmadan bayağı kızarmışım güneşte acısı şimdi çıkıyor ama buna değdi :saygilar: