Dirençler hakkında bir soru

Zaten şikayet ettiğimden yazmadım onu. Ben memnunum. Sonuçta makimem çalışıyor artık :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Zaten şikayet ettiğimden yazmadım onu. Ben memnunum. Sonuçta makimem çalışıyor artık :)
Ben de şikayet olarak algilamadim biraz araştırma ile üçte bir fiyata hallettiniz önemli olan bu demek istemistim[emoji1]

Cahit Kaş' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Bu konudan sonra elektronik devre elemanları hakkında bilmediğim bir çok şeyi öğrendim. Bi işe yararmı bilmem ama en azından direnç gibi görünen her elemanın direnç olmadığını öğrendim.
Sonucu paylaşmak istediğim için yazıyorum. Servis kart için 300 TL istedi. Ben de internet üzerinden bi elektronikçi ile iletişime geçtim. Kartın fotosunu yolladım. Tamir ederiz dedi. Ama elinde bundan varmış. Bana onu gönderdi. Muhtemelen benimkini de tamir ederler. 100 TL ye halloldu
Vay arkadaş küçük bir kart 300 TL :eek: Neyse ki Cahit hocam sen olayı oldukça ucuza kapatmış oldun :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay arkadaş küçük bir kart 300 TL :eek: Neyse ki Cahit hocam sen olayı oldukça ucuza kapatmış oldun :thumbup:
Fırsatçılık bu. Çünkü mecbursun almaya. Şu an çalışır durumdaki makinamı satsam 300 TL etmez.