Dünyamıza Hoşgeldin Ege Ülgenalp

Allah analı babalı büyütsün abi. Ege de senin gibi şirin.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah analı babalı büyütsün... Bahtı güzel olsun...

Hakan abi allah analı babalı büyütsün maşallah çok şeker

Allah analı babalı büyütsün Hakan abi :)

Süppper bir haber nasıl atlarsın Mehmet böyle bir haberi.[emoji4] [emoji4] [emoji4]
Hakan'ım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah.[emoji4]
Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
Modellere bir ortak daha çıktı desene.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili dostlarım,değerli abilerim,kardeşlerim, arkadaşlarım,bu konu vesilesi ile beni tekrar duygulandırıp,onurlandırdınız.Hepiniz birer birer sağolun,varolun.Tüm bu güzel dilekler ve dualar için en yürekten duygularımla Amin diyorum.Allah cümlemizin evlatlarını bağışlasın,vatana millete hayırlı ve faydalı eylesin inşallah.Ne kadar güzel bir aile ortamında olduğumu tekrar hatırlattınız.Çok güzelsiniz,ne yazacağımı bile unutturacak kadar mutlu ettiniz :saygilar:
Babalık çok güzel bir duygu,inşallah bu duyguyu henüz baba olmayan,bekar, öğrenci vs., Allah cümle kardeşlerime de nasip etsin inşallah. :saygilar:
Çok teşekkür ederim Rckolik ailem.Ailemiz bir fert daha kazandı ,helikopterleri kırmaya başlayacağı günleri de inşallah hep birlikte görmeyi,Allah nasip etsin inşallah :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sevgili dostlarım,değerli abilerim,kardeşlerim, arkadaşlarım,bu konu vesilesi ile beni tekrar duygulandırıp,onurlandırdınız.Hepiniz birer birer sağolun,varolun.Tüm bu güzel dilekler ve dualar için en yürekten duygularımla Amin diyorum.Allah cümlemizin evlatlarını bağışlasın,vatana millete hayırlı ve faydalı eylesin inşallah.Ne kadar güzel bir aile ortamında olduğumu tekrar hatırlattınız.Çok güzelsiniz,ne yazacağımı bile unutturacak kadar mutlu ettiniz :saygilar:
Babalık çok güzel bir duygu,inşallah bu duyguyu henüz baba olmayan,bekar, öğrenci vs., Allah cümle kardeşlerime de nasip etsin inşallah. :saygilar:
Çok teşekkür ederim Rckolik ailem.Ailemiz bir fert daha kazandı ,helikopterleri kırmaya başlayacağı günleri de inşallah hep birlikte görmeyi,Allah nasip etsin inşallah :RCKolik:

Yanlış olmuş. Uçakları diyecektin sanırım. :p

Hakan Abim hayırlı uğurlu olsun, Rabbim analı babalı büyütsün.
Vatana, millete, anasına, babasına hayırlı bir evlat olsun inşallah :saygilar:

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah analı babalı büyütsün, hobi dünyasının medarı iftiharı olsun q:

DragonFLY...

Allah bağışlasın Hakan abi.Allah analı,babalı büyütsün.Sağlıklı,hayırlı,ve huzurlu ömürler diliyorum. :)

Hakan, Allah analı babalı büyütsün, bahtı açık, ömrü uzun olsun! Adı da pek güzelmiş, adıyla yaşasın! :)

Ailemizin en genç üyesi aramıza katılmış :)

Hakan abim gözünüz aydın, Allah sağlıklı uzun ömürler versin yeğenimize :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Babalık çok güzel bir duygu,inşallah bu duyguyu henüz baba olmayan,bekar, öğrenci vs., Allah cümle kardeşlerime de nasip etsin inşallah.

Amin :D

Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşallah...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah analı babalı büyütsün. İyi bi modelci olur umarım [emoji7] [emoji4]