[Duyuru]: Nice Seneler Mesut Akın

Mesut bey, :new: yaşınız kutlu olsun. Nice yeni yaşlara inşallah. :saygilar:

Mesut bey yeni yaşınız hayırlı olsun sağlıklı huzurlu seneler dilerim :)

Nice senelere üstad.

mesut bey doğum gününüz kutlu olsun

Mesut iyi ki doğdun, beni bu hobiye soktun. Hem de Yozgat'da ya şaka gibi. :halay:

Mesut, sevdiklerinle beraber sağlıklı, mutlu, kırımsız bol uçuşlu yaşların olsun! Doğum günün kutlu olsun!

Mutlu Ve Huzurlu yıllar dilerim.. :)

Arkadaşlar dostlar hepinize içtenlikle teşekkür ederim, sosyal medaya sayesinde facebook whatsapp forumlar vs, okadar çok tebrik mesajı aldımki ben bile şaşırdım :)

bu aralar forumda çok aktif olamasamda hergün girip konuları kontrol ediyorum :D ClubRC olarak bir pist yapımımız vardı, ve ufak tefek işleri oluyor her hafta aylardır adam gibi uçabilmiş değilim , bu nedenle paylaşımlarımda azaldı farkındayım ama yaza doğru herşey yoluna girince kaldığım yerden devam edicem :)

herkese çok teşekkürler birkez daha :)

Mesut ustam ,yeni yaşın sağlık, mutluluk getirsin...Yeni pistinizin resimlerini ve videolarını gördüm ellerinize sağlık...Resmen yağmur çamur çalışmışsınız emeğinize sağlık...

Ynt: [Duyuru]: Nice Seneler Mesut Akın

Murat bey tesekkurler , pist konusunda gercekten cok emek berdik , pist icin ucuslarinizdan aksam saatlerimizden fedakarlik yaptik , gece 12 de beton attik :D karda calisim hasta olduk ben 4 gun 41 derece atesle yattim :) cok sukur naya toparladik :) yaza senlik yapicaz insallah :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Helicileri de cagircak misiniz senlige?? :D

Emre Kaman' Alıntı:
Helicileri de cagircak misiniz senlige?? :D

Kendi helici zaten :) Aynı zamanda uçakçı, aynı zamanda multikopterci, aynı zamanda toyotacı, aynı zamanda sporcu, aynı zamanda baba :D

Ynt: [Duyuru]: Nice Seneler Mesut Akın

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kendi helici zaten :) Aynı zamanda uçakçı, aynı zamanda multikopterci, aynı zamanda toyotacı, aynı zamanda sporcu, aynı zamanda baba :D

Rasim yemin ediyorum tamamen dogru kardesim be :) beni karimdan daha iyi taniyosun hahahah :p

Emre elbetteki cagiricaz :) su 1 2 ay icinde birde THK dan egitmen getirtip ucis sertifikalarimizida alalim resmi pilot olalim :) gecen sene alamamistik bi kismimiz , gorusmelerim.devam.ediyor hersey tamam sadece tarihi tam netlestiremedik

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Biraz geç olsa da nice senelere Mesut Bey. Kırımsız , keyifli uçuşlar. :RCKolik: