(duyuru ) THK izmir 104. yıl hava gösterileri hk.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada avatarınızdaki ufaklık ne kadar da büyümüş maşallahı var, koca delikanlı olmuş Recep Bey :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet delikanlı, foruma ilk üye oluğum zamandaki resimi ve o haliyle hep avatarımda kalır sanırım, oğlumu ufak zamanlarında fazla görme imkanım malesef olmadı 4 yıl aralıklarla gördüm o yüzden resmine baktıkça daha bi tatlı geliyor tabi şimdiki yaramazlıklarını görseniz, ama organizasyonda hiç eziyet etmedi ilginçtir, :laugh: ve yorulmadı, artık biz ihtiyarlıyoruz, ;D
allahım evlatlarımızın mahtlarını açık, ömürlerini hayırlı ve uzun etsin inşallah...

Recep bey ve Ömer abi ikinize de bu güzel görseller için çok teşekkürler. :bravo:

Gerçekten kaçırılmayacak bir organizasyon olmuş, neyseki bu güzel görseller tesellimiz oldu. :thumbup:

Normal şartlarda modelci modelciyi dakkada bulur ama bu sefer olmamış. :(

Küçük pilot adayımız da çok tatlı maşallah. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Recep bey ve Ömer abi ikinize de bu güzel görseller için çok teşekkürler. :bravo:

Gerçekten kaçırılmayacak bir organizasyon olmuş, neyseki bu güzel görseller tesellimiz oldu. :thumbup:

Normal şartlarda modelci modelciyi dakkada bulur ama bu sefer olmamış. :(

Küçük pilot adayımız da çok tatlı maşallah. :)

Türker bey organizasyon güzel ama zaman yetmedi açıkçası, ya uçakları gezmeniz lazım yada gösterileri izlemeniz lazımdı, biz bile tam anlamıyla gezemedik seneye imkan ve zaman olursa gelirseniz daha güzel organize olarak buluşabiliriz, modelcilerde modelcileri bulur :laugh:

ben Denizi bulamadım tahminime göre oda fırsatı kaçırmamak için uçakları ve görselleri izlemek için stand bölgesinden ayrılmış olabilir diye düşünüyorum.

Allah çocuklarımızın kötü günlerini göstermesin, küçük pilot organizasyonu söyledikten sonra sabah uyanmayan görkem uyandı, merakla, alanda hiç yorulmadan baba şuna bakalım baba, Deniz abi kim nerede bahsettiğin arkadaşların, ben o kadar bahsediyorum ki forum ve gelen gidenden hanım ve çocuk aşına herkese :lollol: :lollol: :RCKolik: