Efsane F1 pilotu Ayrton Senna'nın Rc Hobi Tutkusu

arda

Kıdemli Uye
En sevdiğim F1 pilotu Ayrton Senna'nın bizlerle ortak olan rc hobi tutkusunu paylaşmak ve bu sayede kendisini anmak istedim. :)

Ayrton Senna da Silva (21 Mart 1960, Sao Paulo - 1 Mayıs 1994, Bologna), Brezilyalı araba yarışçısı. Formula 1 Dünya Birinciliğini 3 kez kazanmıştır. Birçok otorite tarafından Michael Schumacher ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi F1 pilotu olarak kabul edilir. Aynı zamanda yağmurlu havalardaki başarısıyla da Rainman yani yağmur adam lakabıyla bilinmektedir. ( )

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Havada olmak her zaman başka birşey, hem F1 pilotu bile olsan Pilot dediğin uçmalı bir şekilde yine de :lollol:

Ayrton da dünyada yapılabilecek en iyi hobinin RC Modeller ile uğraşmak olduğunu keşfeden şanslı insanlardanmış :thumbup:

Ben F1 hayranıyım. Bu sene pek takip edemesem de.. Senna'nın kaza görüntüsünü her izlediğimde tüylerim diken diken olur. Ama bu yönünü bilmiyordum.
Teşekkürler paylaşım için.

Cahit Kaş' Alıntı:
Ben F1 hayranıyım. Bu sene pek takip edemesem de.. Senna'nın kaza görüntüsünü her izlediğimde tüylerim diken diken olur. Ama bu yönünü bilmiyordum.
Teşekkürler paylaşım için.

Belgeselini izlemeni tavsiye ederim abi o zaman. Film sitelerinin çoğunda var.

F1 de Ayrton Senna, ralli de Carlos Sainz , benim favori idollerimdi.Çok severdim , Ayrton o üzücü kazayı yapana kadar Michael Schumaer az nal toplamadı arkasından, hem gençti hem hırslıydı ama şumiyi şumi yapan pilot Ayrton Senna'dır.

bende çok severim senna yı çok alçak gönüllü biriymiş, Ardanın dediği belgeselini izlemiştim insan çok etkileniyor :)

Mesut AKIN' Alıntı:
bende çok severim senna yı çok alçak gönüllü biriymiş, Ardanın dediği belgeselini izlemiştim insan çok etkileniyor :)

Zafere hucum ( rush ) onuda izle abi izlemediysen :D Niki lauda'da efsane pilottur.

bugün onun doğumgünü ve Google Ayrton Senna yı unutmamış ve onun için bir doodle hazırlamış :) yaşasa idi 54 yaşında olacaktı

Sen yazında fark ettim ustad. Hatırlatma ıcın teşekkürler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2