Ege TV de RC programı

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar EFMOD(Ege Formula Radyo Kontrollü Modelcilik Derneği) genel sekreteri arkadaşım mail göndermiş paylaşmak istedim.

EFMOD Derneğimizi ve R/C modelciliği tanıtım amacıyla hazırlanan RADYO KONTROL PROGRAMI ilk bölümü 06 Haziran Cuma 20.30 ’da EGE TV ‘de yayınlanacaktır.

06.06.2014 Cuma – 20:30 İLK YAYIN

Tekrar yayınlar, ilk yayını izleyen günden itibaren ;

Cumartesi 15:30

Pazar 21:00

Salı 22:00

Perşembe 13:30

Program Haftada 1 olmak üzere 13 bölüm olarak yayınlanacaktır.

Program 6 Haziran’da başlayıp, 29 Ağustos’ta son bölümü yayınlacak.

İyi seyirler

Mehmet PEKEL
EFMOD Genel Sekreteri

Ege TV de RC programı

Inşallah program kayıtlarını Youtube yükleme imkanları olur da sonradan bizler seyredebilir ve ihtiyac olursa da paylasabilirsiniz abi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Inşallah program kayıtlarını Youtube yükleme imkanları olur da sonradan bizler seyredebilir ve ihtiyac olursa da paylasabilirsiniz abi :)

kulübe sordum cevabı burada paylaşırım. %p

Ege TV de RC programı

yayınlayacak olan film şirketinden alınan haberi de paylaşayım

Yayınlardan sonra bir youtube yüklemesi olacak.Vimeo var,ayrıca henüz daha tamamlanmamış olmakla birlikte bütün bir kaynakça oluşturacak

tanıtım filmi

Ege TV de RC programı

Abi az once dikkatimi gecti. Ucak, tekne ve araba var ama heli yok :( Yoksa arkadaslarımız heliyi radyo kontrolünden saymıyorlar mı :)

Ege TV de RC programı

Abi süperrr bir tesis yapmışlar %p %p %p

Programda gayet güzel olmuş, çok güzel bir adım. İnşallah devamı gelir :agreed:

Abi az once dikkatimi gecti. Ucak, tekne ve araba var ama heli yok :( Yoksa arkadaslarımız heliyi radyo kontrolünden saymıyorlar mı :)

pek helici yok ama ilerde olmayacağı anlamına gelmiyor. :laugh:

Ege TV de RC programı

Kolay kolay ağır eleştri yapmam , zira emeğe saygı duyduğum için , yapılan iyi ya da vasat her işi takdirle karşılarım.Ancak , sen böyle bir pist yap , böyle bir kanal aç , böyle videolar hazırla , helikopter olmasın.3.5 kanal oyuncak bir heli de mi uçuramadılar........... :(p

Ege TV de RC programı

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kolay kolay ağır eleştri yapmam , zira emeğe saygı duyduğum için , yapılan iyi ya da vasat her işi takdirle karşılarım.Ancak , sen böyle bir pist yap , böyle bir kanal aç , böyle videolar hazırla , helikopter olmasın.3.5 kanal oyuncak bir heli de mi uçuramadılar........... :(p
Yapma Hakan'ım o kadar açımasız olma :) Belki mevcut kulüpler bünyesinde gerçekten helici hiç yoktur. ;)

Az önce TV Kanal'ındaki ilk bölümü hızlı bir şekilde izledim. Montaj ve çekimler gerçekten çok başarılı ve ciddi emek var :thumbup:

Ege TV de RC programı

Evet ben bu pisti bir ara kullanıyordum biraz pahalı geldi aylık uçak için 100 tl istediler bir arada giriş için 1000 tl gibi bir rakam onden ödeme yapılıyordu orda helici yoktu sanırım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Evet ben bu pisti bir ara kullanıyordum biraz pahalı geldi aylık uçak için 100 tl istediler bir arada giriş için 1000 tl gibi bir rakam onden ödeme yapılıyordu orda helici yoktu sanırım

Bana görede (helikopter kullanıcısı olarak) yüksek geldi. Sonuçta etrafta birsürü ücretsiz alan var :thumbup:
Gerçi uçak için pist güzel birşey ama, yani sizlere göre belki fiyat ve alan uygun olabilir :RCKolik:

Bu arada bilgi geçeyim; Ankarada incekte sadece RC Araba pisti var. Güzelde bir ortamıda var. Kaliteli. Ve senelik üyelik ücreti 250,00 TL.
Link'i:

Ege TV de RC programı

Yapma Hakan'ım o kadar açımasız olma :) Belki mevcut kulüpler bünyesinde gerçekten helici hiç yoktur. ;)

Az önce TV Kanal'ındaki ilk bölümü hızlı bir şekilde izledim. Montaj ve çekimler gerçekten çok başarılı ve ciddi emek var :thumbup:
Yok be Mehmedim , ben zaten o kadar emeğive çabayı gördüm zaten ,ve yaptıkları işleri eleştirmedim , daha öncesinde senin de dediğin gibi bir tane bile helikopter modeli olmaz mıydı o görüntülerde , kaldı ki helikopter , rc modelcilikte en son noktadır , düzenli olarak sahaya gelebilecek olanlar da , iyi modeli olan helicilerdir.Ekonomik güç açısından düşünüyorum, bilemem çok göreceli ve tartışılır bir konu ama , en azından aşırmada olsa 3d yapan bir heli model görüntüsü konulabilirdi......

Ege TV de RC programı

Güzel programdı güzel tanıtım yapmışlar %p

Ege TV de RC programı

Berkay35' Alıntı:
Enee ben unuttum ya la bitti mi ?
Faceden mesaj attım sana kapatmışsın. Haftaya artık :) Helikopter yoktu ama ;D