Eren Hobi !!!!!

ardazak

Uye
Arkadaslar 2 hafta kadar önce eren hobiye gittim..gide gele samimi olduğumuz izzet ve abdullah abiyle biraz sohbet ettik kumanda almayı düşünüyordum..beni ikna ettiler radiolink at9 oldum..taksit yaparız da garanti yaparız da bilmem ne de vaatlet vaatlet..neyse önce pos cihazları çalışmadı..internetten çektiler karttam hersey çok güzel..ben çıktım gittim kumandayı taktım tatlı tatlı uçuyorum..dün kart ekstresi geldi..bir de göreyim ki o ne :( tek çekim 660 tl..pil vs de almıştım..aradim hemen eren hobiyi böyle böyle dedim..gelin dedi aldim kumandayı gittim..baktı etti once birsey yapamayız dedi..ben tabi delirdim..iade alın o zaman istemiyorum dedim..Elektronik Ürünleri iade alamıyoruz dediler..orda duran afedersiniz bir tane 'ot' yüzünden ben şimdi taksitsiz tek seferde vereceğim mecburen..herşey malı satana kadar arkadaşlar bilginiz olsun..ayrıca pilin de kullanılmış olduğunu fark ettim

Eren Hobi !!!!!

Eren hobi ile ilgili çeşitli başlıklar var zaten forumlarda, meşhurlar bir bakıma :)

Olan olmuş artık, kumandanız da hayırlı olsun.

Eren Hobi !!!!!

hocam hiç uğraşmayın zaman geçirmeden tüketici hakem heyetine başvurun. 15 dakkanızı almaz. parananız diğer türlü alamzsınız.

Eren Hobi !!!!!

Gercekten can sıkıcı bir durum. Eğer uğraşırım diyorsan Doğuşun su konusu sana yardımcı olacaktır.

https://www.rckolik.com/index.php?topic=11362

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eren Hobi !!!!!

Doğuş'un konusunda cayma hakkı kullanımı için süre 14 gün... Arda iki hafta önce eren hobiden aldım, ekstre şimdi geldi şöyle böyle demiş.. O sürelere de dikkat etmek lazım.

Eren Hobi !!!!!

Rasim Öztürk' Alıntı:
Doğuş'un konusunda cayma hakkı kullanımı için süre 14 gün... Arda iki hafta önce eren hobiden aldım, ekstre şimdi geldi şöyle böyle demiş.. O sürelere de dikkat etmek lazım.
Dogru diyorsun Rasim benim gözümden kaçmış. Basta süreler olmak uzere konuyu değerlendirmek lazım.

Eren Hobi !!!!!

En azından tüketici hakem heyetine gidin. Durumu izah edin bir karar versinler olmadı o karar ile mahkemeye gidersiniz. Aldatma, hile gibi iradeyi bozan durumlarda zaman aşımı süresi olayın öğrenildiği andan itibaren bir yıldır. Bu şekilde yetkisiz işlem yapılmış. Bence peşini bırakmayın.

Eren Hobi !!!!!

V977 yi ben de Eren Hobiden almıştım... Benzer şey bana da oldu... Ama kredi kartı slibini elime alınca tek çekim yaptıklarını farkettim ve iptal edip taksit yapmalarını söyledim.. Taksitli olarak aldım... Durum sıkıntılı, adamlar "Slibi kontrol etseydi" deyip sıyrılabilirler... Yine de boş bırakmamak bütün yolları denemek gerek... Malesef ülkemizde iade işleri çok sıkıntılı... Saygılar...

Eren Hobi !!!!!

Aynen şirketlerin yıldırma politikası.

Bende geçen sene ekim ayında samsung s5 telefon aldım. Media marketten . İnternet sayfasındaki işlemci 4 g yi destekleyen işlemci. Ama bana gönderilen işlemci 4g yi desteklemeye işlemci. Tabi ben bu nu türkiyede 4.5 g aktif olunca anlayabildim. Firma ile bağlantıya geçtiğimde 14 gün dolduğu için bişey yapamayız dediler. Servise gidin. (Amaç servise paslayıp. Zararlarını samsung a yukmak) Servise gittim adam güldü .. telefonda bir hata veya arıza varsa devreye girelim dedi. Ben de öyle Bişey yok. Durum böyle . Adam direk tüketici hakem heyetine başvurun dedi. Zaten ben de evreklerımı hazırlamıştım. Gittim başvurdum. Heralde 4-5 ay beklicez.

Ama media market in açıklaması daha komik. Biz yetkili firmanın verdiği bilgileri yansıtıyoruz o yüzden bu durum bizi bağlamaz diyor.

Evet arkadaşlar bunlar yıldırma politikası. Haklarımızı arayalım ..

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren Hobi !!!!!

Bence slipten de önce komple uzak durmak lazım adamlardan ama oluyor işte hep alışveriş yapan arkadaşlar... Forumlarda başlıklar var ama, genelde öncesinde çok araştırma yapmayıp alan arkadaşlar, sonrasında yaşadıkları tatsız tecrübeleri paylaşıyorlar...

Eren Hobi !!!!!

Eren hobi böyle lanet bir firma her fırsatta dile getiriyorum getiriyor forumlardaki kullanıcılar.Doğuş'un dediği gibi Tüketici hakem heyetine gitmenizde yarar var.

Eren Hobi !!!!!

Herkese teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..biraz önce orada samimi olduğum bir çalışan aradı..abim maliye müfettişi o da biliyor bunu ve çoğu çalışan sigortasız çalıştığı için korkuyorlar aslında biraz da..yarın gidip paramı iade alacağım..ama yine de peşini bırakmayıp alo 170 i arayıp şikayet edeceğim sgk ya..bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum..pilot tr eren hobiye 5 basar :thumbup:

Eren Hobi !!!!!

arda azak' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..biraz önce orada samimi olduğum bir çalışan aradı..abim maliye müfettişi o da biliyor bunu ve çoğu çalışan sigortasız çalıştığı için korkuyorlar aslında biraz da..yarın gidip paramı iade alacağım..ama yine de peşini bırakmayıp alo 170 i arayıp şikayet edeceğim sgk ya..bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum..pilot tr eren hobiye 5 basar [emoji106]
Plot tr gibi olsa keşke hepsi.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Plot tr gibi olsa keşke hepsi.

kumandayı iade edip ordan alacağım büyük ihtimalle zaten %p

Eren Hobi !!!!!

arda azak' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..biraz önce orada samimi olduğum bir çalışan aradı..abim maliye müfettişi o da biliyor bunu ve çoğu çalışan sigortasız çalıştığı için korkuyorlar aslında biraz da..yarın gidip paramı iade alacağım..ama yine de peşini bırakmayıp alo 170 i arayıp şikayet edeceğim sgk ya..bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum..pilot tr eren hobiye 5 basar :thumbup:

Senden iade aldığı kumandayı kutulayıp sıfır diye başkasına satarlar... Onlar için normal hareketler...