Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

[Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Vay Emre ektin bizi[emoji1] itina ile kamera çekilir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bugün eskişehir güzel gibiydi merkezde... Hava sıcaklığı 3-4 derece civarlarında... Ama tabii arazide durum kötü, sert bir rüzgar var ki bu hissedilen sıcaklığı çok düşürüyor. Protos yok meydanda, mikrolar da bu rüzgarda pek keyif vermiyor. 130x ile yine ufak bir kaza yaşandı, kendi etrafında rudder ile döndürürken artık hava akımı mı zorladı ne oldu bilmiyorum, kuyruğa açı veren ball yerinden çıktı ve hold çektim. Tek bir diş sıyırdı ana dişlide, gerisinde hiçbir problem yok, kanopi de sağlam.

Dediğim gibi mikrolar bu havada keyifsiz, iki pil kadar Mevlüt abinin forza ile uçtum. Video olarak pek birşey çekmedik. Alanda uçakçı arkadaşlarla muhabbet ettik, çeşit çeşit modeller gördük. Super bandit güzeldi. Onun dışında 30-40dk süren bir fpv uçuşunu da izleme şansımız oldu. Zagiler vardı her zamanki gibi... Aşağıda birkaç kare fpv sisteminin fotosunu çektim. Onları paylaşayım hiç yoktan.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ellerine saglik Rasim, gorseller icin Tesekkur ederiz :thumbup: Eskisehir'inde kotu tarafi kis aylarindaki hava sicakligi :-\ 3-4 derece gercekten dusuk :-\

Ama sahaya gitmek yine de guzel oluyor. Hic ucmasanda 1-2 muhabbet ve kucuk de olsa bir ucus, insani yeni haftaya hazirliyor :D

Bugun bende 130 saglam bir sekilde yere carptim videosu var :laugh: inis takiminin arka vidalari govdeden cikti bir de kuyrukta bir sikisma var. Bakalim birazdan net bir hasar tespiti yapacagiz :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bugün eskişehir güzel gibiydi merkezde... Hava sıcaklığı 3-4 derece civarlarında... Ama tabii arazide durum kötü, sert bir rüzgar var ki bu hissedilen sıcaklığı çok düşürüyor...
Eline sağlık Rasim. Sıcaklık fenaymış gerçekten :eek:

Ama yinede keyifli bir buluşma olmuş bence. :thumbup:

Valla 3-4 derece merkezde arabanın ölçüğüydü ama arazide rüzgarla sıfırlarda bir hissiyatımız vardı :D Ama çok keyifliydi bugündü. Uçakçı arkadaşlardan da en az iki tanesini heliye çekmek üzereyiz, onu da Sümer abi duymasın :coolxf: ama rudder kullanmayanlardan, heli ile rudder'a alıştırcaz :lollol:

Emre Kaman' Alıntı:
Valla 3-4 derece merkezde arabanın ölçüğüydü ama arazide rüzgarla sıfırlarda bir hissiyatımız vardı :D Ama çok keyifliydi bugündü. Uçakçı arkadaşlardan da en az iki tanesini heliye çekmek üzereyiz, onu da Sümer abi duymasın :coolxf: ama rudder kullanmayanlardan, heli ile rudder'a alıştırcaz :lollol:
2 kişi 2 kişidir, ne kadar çok modelci kurtulursa o kadarı kardır Emre :lollol: :lol:

Biz iki haftadır uçamıyoruz ama geçen gün Rasim'le kuyrukları boyamıştık. Bari onların resimlerini paylaşayım. Soldan sağa X5-700-X3-Protos :D

Emre Kaman' Alıntı:
Biz iki haftadır uçamıyoruz ama geçen gün Rasim'le kuyrukları boyamıştık. Bari onların resimlerini paylaşayım. Soldan sağa X5-700-X3-Protos :D
Eskişehir ekibinin heliler de can yakıyor valla. :halay: Canopy'ler, finler vs. derken bu borularda gelince hepten çarpıcı görüntüler göreceğiz anlaşılan. :thumbup:

Rckolik yazısı da ayrı bir güzel olmuş doğrusu, elinize sağlık. :RCKolik:

Eskisehirde dinazor nesli tukeniyor, bilinen son trex de sehri terk etti az once :D

Emre Kaman' Alıntı:
Eskisehirde dinazor nesli tukeniyor, bilinen son trex de sehri terk etti az once :D
450 sınıfı dinazorlar da mı gitti yani :rolleyes: :eek:

Ohooo , trexler dinozor olduysa bizim titan herhalde bigbang'dan bir sonraki kuşak olarak kaldı.Hayırlı olsun bakalım , hızınızı takip edemiyoruz...... :coolxf:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
450 sınıfı dinazorlar da mı gitti yani :rolleyes: :eek:

450 bir tek Hakan'da kalmıştı, ama aylardır onu da göremiyoruz, ona dayanarak bilinen sonuncu trex benimkiydi :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ohooo , trexler dinozor olduysa bizim titan herhalde bigbang'dan bir sonraki kuşak olarak kaldı.Hayırlı olsun bakalım , hızınızı takip edemiyoruz...... :coolxf:

Yok abi o anlamda değil, trex dinazor ya ondan öyle dedim :D (bkz: Tyrannosaurus Rex, T-Rex)

Emre Kaman' Alıntı:
450 bir tek Hakan'da kalmıştı, ama aylardır onu da göremiyoruz, ona dayanarak bilinen sonuncu trex benimkiydi :D

Yok abi o anlamda değil, trex dinazor ya ondan öyle dedim :D (bkz: Tyrannosaurus Rex, T-Rex)

Hakanın model ve kumanda ilana çıkmış, hobbyrc de gördüm... Düşünen varsa spektrum dx8 var yani, ar8000 alıcı ile ama satellitesiz...

Bu arada güzel kelime oyunu yapmışsın abi :laugh:

Bakalım şunların nesli ne zaman tükenecek??? (Dinazorların yerini bunlar alıyor)

Henüz benim trex duruyor[emoji1]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bakalım şunların nesli ne zaman tükenecek??? (Dinazorların yerini bunlar alıyor)
Bunların da nesli tükenirse ne yapacağız Rasim :rolleyes: Dükkanı kapatıp gidelim o zaman :lollol: :lol: