Ev Yapımı Helikopter

pardus

Çalışkan Uye
Arkadaşlar bu şahsı forumumuza kazandırmamız lazım, 4 Kanallı bir heli hediye ederek başlayabiliriz.. :D şaka bir yana cidden olabilir :thumbup:

Ynt: Ev Yapımı Helikopter

:D :D oldu sekerim :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ev Yapımı Helikopter

ben küçük bir çocukken motorsuz kanat yapıp uçmak istemiştim fakat çakılmıştım :) ama şu parsütlü yada kanatlı motorlu uçan arkadaşlar var trabzonda onlarada heves etmiyor değilim ama ürkütücü düştümü gittin
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ev Yapımı Helikopter

Muammer Akbulut' Alıntı:
ben küçük bir çocukken motorsuz kanat yapıp uçmak istemiştim fakat çakılmıştım :) ama şu parsütlü yada kanatlı motorlu uçan arkadaşlar var trabzonda onlarada heves etmiyor değilim ama ürkütücü düştümü gittin
İşin "Cılkını Çıkarmak" dedikleri bu olsa gerek :lol: arkadaki muzik de çok hoş ve ortama çok iyi uymuş :lollol: :lollol:

Ev Yapımı Helikopter

Bu adam fazla yaşamaz :lol:

Ev Yapımı Helikopter

Muammer Akbulut' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:lollol: :lol: hayret birsey arkadas ya :D niye boyleyiz hep merak ediyorum niye :)

Gecenlerde bir paket servis motorcusu gordum. Adam moturun uzerinde beklerken, motorun aynasını yan cevirmis (yere paralel) üzerine cay bardağı koymus keyif yapiyor... sorsan kask takmaz herif

Bunu yılların enduro'cusuna anlattim. Adam motorla kitadan kitaya falan geçmiş... ilk defa böyle birsey duyuyorum dedi :D

Ev Yapımı Helikopter

Muammer Akbulut' Alıntı:
Yakında bu arkadaş nargile falanda yakar bence. :lollol: :lol: