Fast-Lad'dan Alışveriş sırasında DHL kargo istemediğinizi belirtin !!

Arkadaşlar selamlar.. Fastladdan bir alışverişim oldu.. Kargo için UPS istedim yine.. Kargo için bir mail attılar, 4£ daha ödeme yapmanız gerek diye.. Alışveriş yapmadan 4£ nasıl gönderilir bilen var mı acaba? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Başaran' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar.. Fastladdan bir alışverişim oldu.. Kargo için UPS istedim yine.. Kargo için bir mail attılar, 4£ daha ödeme yapmanız gerek diye.. Alışveriş yapmadan 4£ nasıl gönderilir bilen var mı acaba? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Eskiden altında birde link oluyorsu paypaldan tıklıyorduk ama isterseniz bir sorun yardımcı olacaklardır.

Sorumun cevabını mail atarak hallettiler.. Verdikleri linkle sanki bir ürün varmış gibi bana özel bir satın al butonu çıktı...4£'luk.. Sonra kargo seçeneğinde hold dedik ve ödemeyi yaptım.. Bu arada daha önce bazı arkadaşlar ödeme ekranında sıkıntı yaşamıştı... Bir türlü ödeme yapamayanlar olmuştu kredi kartıyla.. Benim başıma da geldi.. Ödeme yaparken adreslerin onaylanmasının istendiği bir ekran ve orada ortada bir 'click' var, onu işaretledim oldu.. Bilgi bakımından... Saygılar...

Cem Tataroğlu' Alıntı:
Oğuzhan Merhaba,

Bence de karıştı, valla ben bu sipariş için harcadığım zamandan daha kısa sürede v977 iyi invert hover da tutmayı öğrendim :) :mad:

Güvenlik ve gizlilik ayarları ile ilgili, bizde maalesef böyle oluyor demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

Mesala Gökhan chroma dan zenmate eklenti ile girmiş, tabi bu da bir çözüm...

Arkadaşlar az önce fastladda ödeme sayfası olarak global iris geldi. Ve kart bilgilerini istedi. Daha önce bu sayfa gelmiyordu. Haberiniz olsun...Henüz alışveriş yapmadım. Ama büyük ihtimalle alışverişlerde sıkıntı olmaz. Bu arada bilgisayar ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadım.