Fast-Lad'dan Alışveriş sırasında DHL kargo istemediğinizi belirtin !!

Sürecin çabuk işlemesi güzel olmuş en azından. Benim başıma gelen durumlarda genelde kargo iki günde gelip, 5-6 gün İstanbul'da rehin kalmıştı. En çok ona sinir oluyorum zaten. Bir keresinde adama kaç paraysa vericem yarın istiyorum kargomu demiştim, yine üç gün sürmüştü ;D

Arkadaşlar 3 pil alacağım, kargoyu beklet seçeneği ile alıp ups le göndermelerini mi istiyoruz, yoksa dhl ile alıp ups ile göndermi diyoruz.

Ayın 8'inde verdim ben siparişi... Sanalkartla ödedim. Sadece dhl kargo seçeneği vardı ama ödeme sayfasındaki nota ups istiyorum mümkün mü dedim! Ups le , bugün sorunsuz geldi... No gümrük:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Başaran' Alıntı:
Ayın 8'inde verdim ben siparişi... Sanalkartla ödedim. Sadece dhl kargo seçeneği vardı ama ödeme sayfasındaki nota ups istiyorum mümkün mü dedim! Ups le , bugün sorunsuz geldi... No gümrük:)

:hoppa: :hoppa: :halay:

Yeni başlık açmak istemedim. Fastladdan sanal kart ile alışveriş yapacağım. Ödeme yöntemi olarak fastlad ekranında credit/debit card online kısmını seçiyorum. Daha sonra confirm order diyorum. Tekrar ödeme seçim ekranına yönlendiriliyorum. Sizce neden ?

oguzhannn' Alıntı:
Yeni başlık açmak istemedim. Fastladdan sanal kart ile alışveriş yapacağım. Ödeme yöntemi olarak fastlad ekranında credit/debit card online kısmını seçiyorum. Daha sonra confirm order diyorum. Tekrar ödeme seçim ekranına yönlendiriliyorum. Sizce neden ?

3D secure ile ödeme alıyor kartınız internet alişverişine kapalı ise 3D açılmaz. Ekstrenize yine bakın ama Visa Mastercard koruması olduğu için 3D olmadan çekmemesi gerekir.

Ben kart bilgileri girme ekranına gelemiyorum. Resimdeki ekrandan ilk seçeneği seçiyorum. Kart bilgisi ekranı gelmiyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: kart bilgisini israretledikten sonra continue tiklayinca gelmesi lazim oguzhan hocam

Continue ye tıklayınca confirmation kısmına geçiyor. Confirmatıon kısmında confirm order deyince tekrar payment ınformatıon kısmına geçiyor.Yani arada kart bilgilerini gireceğim ekran gelmiyor...

Selamlar :RCKolik:

Aynı sorun bende de var , kk bilgileri gireceğim ekran gelmiyor :mad: :mad: :mad: :mad:

Daha önce Fastlad a kk bilgiside girmedim, nasıl yapacağız.

"Son çare kredi kartı telefonla" seçeneğini işaretledim, doğal olarak da bu sefer bizi arayın kart bilgileriniz hazır yanınızda bulunsun diyor. Hasta ettiler beni :angry:

Yardımcı olabilecek varmı? Teşekkürler...

:saygilar: valla bende direk cikiyo anlamis degilim daha dun alisveris yaptim acaba tarayicidan olabilirmi

Fatih Başaran' Alıntı:

Fastlad ödeme seçeneklerinde kk online seçeneği sonrası kk bilgileri girilecek ekran gelmemekte ? Nasıl çözdünüz ? Teşekkürler...

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar: valla bende direk cikiyo anlamis degilim daha dun alisveris yaptim acaba tarayicidan olabilirmi

İphone safariden, laptopta ie ve chrome dan 3 ünden de denedim olmadı. Acaba ip Türkiye diyemi saçmalıyor hiçbir şey anlamadım , neredeyse yarım gündür uğraşıyorum. Sitede lışveriş öncesi hesap bölümünde ödeme yapılacak kartı tanıtacağımız bir bölüm de yok değil mi?

Devam dediğimde Global Iris arayüzünü açıyor. Kredi kardı bilgilerini (sanal kart bilgilerini) giriyorum. Sonrasında yine siteye yönlendiriyor.

Ziraat bank ile birkaç sefer yaptım, olmadı. İlk sayfaya geri yönlendirdi ve tamamlamadı...

TEB ile yaptım, tek seferde sorunsuz oldu... Devlet bankasında bu kadar dedim geçtim :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Devam dediğimde Global Iris arayüzünü açıyor. Kredi kardı bilgilerini (sanal kart bilgilerini) giriyorum. Sonrasında yine siteye yönlendiriyor.

Ziraat bank ile birkaç sefer yaptım, olmadı. İlk sayfaya geri yönlendirdi ve tamamlamadı...

TEB ile yaptım, tek seferde sorunsuz oldu... Devlet bankasında bu kadar dedim geçtim :D

Rasim teşekkürler ilgin için,

Cepten safari browserdan ilk denemiştim ve bahsettiğin Global İris diye bir sayfa açmıştı ve orada takılı kalmıştı, ancak laptoptan o noktaya erişemedim bile. Birde akşam evde deneyeceğim, Bu arada fastlad a mail attım içerideki işlenen siparişimin ödeme şeklini kktelefon dan kkonline a değişrirebilirmiyim.