Felekten bir gün...

Mordo Ortaşı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün Özkan ve ben felekten bir gün yaşadık,hava yazdan kalma bir gün ve biz iki helici bol bol uçtuk...
işte videolar.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Felekten bir gün...

Vay abi geçtiğimiz haftasonunun acısını çıkardınız desene :halay: izleyelim bakalım videolarda neler olmus :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Felekten bir gün...

Paylaşım için teşekkürler. Alan güzel hava güzel uçuşlar da güzel...
Mordo Abi Graupner ile ilgili yorumunu alabilir miyim. Yoksa satmayı mı düşünüyorsunuz. Çok beğendiğim bir kumandadır.

Felekten bir gün...

Abi güzel bir gün geçirdiğiniz belli oluyor.
Maşallah keyifler yerinde :halay:

İkinizin de uçuşu çok güzeldi.
Yeşil paller çok hoş olmuş.
Güle güle kırımsız uçuşların olsun inşallah :thumbup:

Felekten bir gün...

Mordo bey, tam felekten bir gün olmuş! Hafta içinin avantajı, kalabalık olmaması, doya doya uç! Alanınız da tam Windows çayırı, imrendim valla!

Felekten bir gün...

Mordo abimin videonun sonundaki mesajlarına katılıyorum :D

Özkan abi de yine tam gaz devam ediyor ama vbar neoyu arıyor artık gözler, montajı bitip ayar uçuşlarını çıkarır inşallah tez zamanda aradan :)

Eskişehirde de her yer düzlük falan ama hepsi tarla... Şöyle bir kulübümüz, çayırımız yok...

Felekten bir gün...

Maşallah diyelim, bu buluşmaların devamını diliyoruz. :halay:

Uçuşlarda çok güzeldi, pilotlarımızında ayrıca maşallahı var. :thumbup:

Mordo abinin uçuş sonundaki yorumları çarpıcıydı. :laugh: Yeşil pallerde tekrar hayırlı uğurlu olsun. :coolxf:

Felekten bir gün...

Uçuşlar süpermiş, her ikinizi de ellerine sağlık abi :halay: Özkan bir ara Over-Speed yapacak diye düşündüm zira hareketin başlangını tamamdı :)

Güzel bir günde, kimseciklerin olmadı şahane bir ortamda harika bir vakit geçirmişsiniz, daha ne olsun %p Bu arada yeşil paller de hayırlı olsun abi :)

Felekten bir gün...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uçuşlar süpermiş, her ikinizi de ellerine sağlık abi :halay: Özkan bir ara Over-Speed yapacak diye düşündüm zira hareketin başlangını tamamdı :)

Güzel bir günde, kimseciklerin olmadı şahane bir ortamda harika bir vakit geçirmişsiniz, daha ne olsun %p Bu arada yeşil paller de hayırlı olsun abi :)

abi over -speed çalışmalarına dün başladım 4 defa denedim ama pek başarılı olamadım hafta sonu tekrar deneyeceğim

Felekten bir gün...

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
abi over -speed çalışmalarına dün başladım 4 defa denedim ama pek başarılı olamadım hafta sonu tekrar deneyeceğim
Vay yakışır kardeşimize :thumbup: :bravo:

Felekten bir gün...

Cahit Kaş' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Alan güzel hava güzel uçuşlar da güzel...
Mordo Abi Graupner ile ilgili yorumunu alabilir miyim. Yoksa satmayı mı düşünüyorsunuz. Çok beğendiğim bir kumandadır.
Cahit selamlar,
Kumandamı çok severek aldım,ve çok seviyorum.
tek derdim ayarlarla ilgili bilgi bulamamam,ben acemi bir helici olmam ve internette hiç bir bilgi bulamamam ilk başta beni yordu
şu an vbar neo ile 700 goblin ayarları tamamlandı,trex 550 3sx ayarları tamamladı hiç bir problemim yok ve çok severek uçuyorum
şunuda söylemeden geçemem bütün ayarları Özkan Çıkıkçı yaptı sağolsun varolsun :bravo:
videonun sonundaki mesaj tabi ki şaka idi.
bu kumandadan almak istersen ve ben uğraşır çözerim dersen hiç durma hemen al,çünkü kalite olarak çok üst seviye "ban göre"
iyi günler.

Felekten bir gün...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Cahit selamlar,
Kumandamı çok severek aldım,ve çok seviyorum.
tek derdim ayarlarla ilgili bilgi bulamamam,ben acemi bir helici olmam ve internette hiç bir bilgi bulamamam ilk başta beni yordu
şu an vbar neo ile 700 goblin ayarları tamamlandı,trex 550 3sx ayarları tamamladı hiç bir problemim yok ve çok severek uçuyorum
şunuda söylemeden geçemem bütün ayarları Özkan Çıkıkçı yaptı sağolsun varolsun :bravo:
videonun sonundaki mesaj tabi ki şaka idi.
bu kumandadan almak istersen ve ben uğraşır çözerim dersen hiç durma hemen al,çünkü kalite olarak çok üst seviye "ban göre"
iyi günler.
Teşekkürler Mordo Abi. Aldım ben de bu kumandadan. İnşallah bir kaç güne elimde olur.

Felekten bir gün...

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler Mordo Abi. Aldım ben de bu kumandadan. İnşallah bir kaç güne elimde olur.
Ooooo hayırlı uğurlu olsun Cahit hocam, güle güle kullan. :thumbup:

Felekten bir gün...

Cahit Kaş' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun. Yoksa şunu mu aldın ??

Felekten bir gün...

Cahit,hayırlı olsun,güle güle kullan
artık GRAUPNER TEAM kurmaya başlıyabiliriz...