Fikir alabilirmiyim ? OS Petrol Engine

Evrim Sutel

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.mrsutel.com
İlgi Alanı
Uçak
Fikirlerinizi bekliyorum,

500cc lik bir depo kursunsuz benzin ile takribi "40" dakika uçuş performansı var, buda sanirim 2 TL karşılık 90 TL lik Nitro ediyor...
Aradaki fark muazzam,

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İyiymiş[emoji16]
Bende merak ediyorum evde kuzu gibi yatıyor mübarek bu kurbanda keseyim gitsin bari[emoji12]

Benzinli motorun sesi nedense helide pek guzel olmuyor gibi geliyor bana. Yanı en azından benim fikrim bu yonde :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslında ben yozgat dönüşü bi soru soracaktım. Geçen sene yozgatta bi raptor G4 vardı. Sarı kanopili. Uzun saçlı bi arkadaşa aitti. Ona nasıl ulaşabilirim tanıyan var mı diye soracaktım. Bu sene de gelmişti ama modeli getirnemişti. İsmini hatırlamıyorum.
Kısa bi sohbet ettik kendisiyle. Modelinin benzinli olduğunu ve bir saat uçabildiğini söyledi. (Acaba bem mi yanlış anladım)
Ha bir saat uçulmaz zaten ama aralıklı kısa uçuşlar yapılır. Hazır bende elektriklisi var onun modelini satın almak isterdim. Ama yakıtlıya bulaşmak da istemiyorum bi yandan. Tabi satacağını sanmam.

Celalettin abinin (hepimizin tanidigi) raptor g4 u var benzinli,
Evde yatiyor canim alet,

Gecen sene Yozgat'taki o Benzinli raptor ben görmedim herhalde ??

Evrim SUTEL' Alıntı:
Celalettin abinin (hepimizin tanidigi) raptor g4 u var benzinli,
Evde yatiyor canim alet,
Evrim bendeki raptor 90se modeli G4 farklı model .
Mehmet ben scale ci olduğum için benzini dumansız ekonomik ve kolay kolay stop etmeme özelliği nedeniyle baştacı yapıyorum.
3D de duman performans ön planda olması nedeniyle nitro her zaman bir tık önde olacaktır .

Geçen sene o benxinli raptorla ben yarışa girdim mehmet abi yapma yav :) rcmodelservice yunus abinin

DenizSERT' Alıntı:
Geçen sene o benxinli raptorla ben yarışa girdim mehmet abi yapma yav :) rcmodelservice yunus abinin

Nasıldı peki Deniz? Motor performans anlamıda yani?

Balon patlatırken iyiydi [emoji2]

Performans gayet iyi görünüyor ama uçuranın insan olup olmadığından emin olamadığım için fazla sevinemiyorum. :lollol:

Muhtemelen çılgın bir pilotaj ve collective-managment var bu uçuşu yapan arkadaşta. :laugh:

Ama benzinli modellerde gelecek görüyorum ben şahsen. %p

Nitro ateş pahası olunca illa ki gelecek olacak :D

Hatta onunla da kalmayacak lpg li modeller falan :p

DenizSERT' Alıntı:

Deniz onunla nasıl irtibat kurabilirim?