Flying hobby iyi indirimler var

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
merhaba arkadaşlar

flying hobbyden inririm maili aldım baktım iyi şeyler var incelemenizi öneririm.

Mesela 450 speed fuselage 68 usd den 32 usd ye inmiş.
700E speed fuselage 99 usd.
align 22.2 v 60c pil 99 usd

vs. vs.

Dolarda artmasaydı çok iyi olacaktı :laugh:
700 için Speed Fusulage düşünebilirim aslında :)
EDIT: Tabi modeli satmazsam ;D

Bu site geçenlerde ülkemize artık ürün yollamiyor diye birsey duydum ben..Doğru mudur ?

Sadece kumanda göndermiyor , ya da kumandalı rtf kit alırsan , içinde kumanda olduğu için onu da göndermiyor...

Doğukan şu speed fuselageın 99 dolar olduğunu biyerlerde paylaşsana... Adamın biri goblin aldığı için akıllı olduğunu düşünüyordu ya. Hani yedekleri alignden ucuzmuş.

bu siteyi ilk kez gördüm içeriği oldukça iyi. Türkiyeye posta süreci nasıl oluyor diğer sitelerden farkı var mıdır ? yoksa ortalama aynı sürede mi bekliyoruz?

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
bu siteyi ilk kez gördüm içeriği oldukça iyi. Türkiyeye posta süreci nasıl oluyor diğer sitelerden farkı var mıdır ? yoksa ortalama aynı sürede mi bekliyoruz?

Ben daha önce bu siteden 3 kez alışveriş yaptım.
İkisi fuselage di.Bayağı da iri kutulardı.Çok çabuk postaya verdiler ve 3 günde Türkiye ye geldi 12 günde becerip de eve getirebildiler.Yani 15 gün içinde posta elimde olmuştu.Bir de kargo fiyatları sabit gibi öyle 2-3 kalem arttı diye kargo fiyatı artmıyor.
Ama bu alışverişi yapalı 2 yıl olmuştur.Şu an için ne durumdalar açıkçası bilmiyorum.
Birde bu site ciddi ornlarda alışveriş yapan kişilere özel fiyat uyguluyor.(Yaklaşık %20 ye yakın bir indirim).

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Hk ile kiyaslanmayack sekilde iyi ve hizli bir site. Yakin zamanda 1-2 alisverisim oldu en son. Problemsiz bir sekilde istenilen fatura miktari ile gonderimde bulunan guvenli bir site. Kesinlikle tavsiye ederiz ;)