Flysky kumanda için flap ayarı istiyorum

:saygilar: :saygilar:mrb değerli forum sakinleri flysky 9 kanal kumanda için flap nasıl ayarlanır hangi kanala takılır flap için açma /kapama tuşunu nasıl atarız kısaca anlatabilir misini rica etsem kumandayı yine alt üst ettim ama bir türlü ayarlayamadım :) :) :) :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

buradaki video da anlatmış fakat tek komutta iniyor benim istediğim 2 kademe flap açması

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2 kademe istiyorsan 2 kademeli swice atayacaksın servolarıda o kanala bağlayacaksın,

Mesut AKIN' Alıntı:
2 kademe istiyorsan 2 kademeli swice atayacaksın servolarıda o kanala bağlayacaksın,

mesut hocam ben kanal 6 ya bağladım swich açtığım da indiriyor ama işte tek kademe indiriyor o swich net ismi nedir acaba thk da var mı dır

Ynt: Flysky kumanda için flap ayarı istiyorum

2 kademeli switchi heliciler olarak idle up switcihi kullanıyoruz.sizin kumandanizda da zaten 1 tane var 2 kademeli switch. O switche flap nasıl atanır acaba bilgim de yok ama :(

Ynt: Flysky kumanda için flap ayarı istiyorum

Mehmet ÖZER' Alıntı:
2 kademeli switchi heliciler olarak idle up switcihi kullanıyoruz.sizin kumandanizda da zaten 1 tane var 2 kademeli switch. O switche flap nasıl atanır acaba bilgim de yok ama :(

dostum tek kademe var evet ama iki kademe istiyorum önce hafif açsın sonra tam açsın istiyorum

kumandada 2 kademe swiç yoksa yapamazsın

Mesut AKIN' Alıntı:
kumandada 2 kademe swiç yoksa yapamazsın

mesut hocam fotografda belirtmiş olduğum gibi flap anahtarı olarak ayarladım aslında tam istediğim gibi oldu bir sorun olur mu acaba ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hayır hiçbir sorun olmaz

cepten cevap yazdım ama tapatalk sağolsun gtmemiş.
sağ üstte solda uzun olan switch 2 kademelidir ve genelde flap için kulanılır.Aux channeldan hangi kanala bağladıysanız o kanala bu switchi atamanız yeterli.

Ekli dosyalar

• fly.bmp
    148.3 KB · Görülme: 12

Mesut AKIN' Alıntı:
hayır hiçbir sorun olmaz

o halde güzel sorun olmaması bir de celalttin abi nin dedği gibi deneyeyim ben o olursa daha iyi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
cepten cevap yazdım ama tapatalk sağolsun gtmemiş.
sağ üstte solda uzun olan switch 2 kademelidir ve genelde flap için kulanılır.Aux channeldan hangi kanala bağladıysanız o kanala bu switchi atamanız yeterli.

tamam abi tşk ler onu ayarlamak için ugraşayım alıcıda 6 kanala taktım servoları

celalettin abi göstermiş olduğu 2 kademeli butona ayarlayamadım örnek bir video var mı yada kısaca anlatabilir misin rica etsem

Yanımda kumanda olmadığı için tam bakamıyorum ama linkteki kılavuzu pc nize indirin uçaklar için epey yardımcı olacak konular içeriyor flap için sizin ayarladığınız tuşu öneriyor zaten sanırım benim 2 konumlu switch aux channel da yok.

Aslında bu ayar için buraya konu açmaya bile gerek yok. Google da aradığınızda karşınıza ilk çıkan video güzel bir şekilde anlatıyor. Diğer taraftan flap ayarlamak işini bu kadar zorlaştıran başka bir kumanda yoktur herhalde. Turnigy mühendislerini alkışlamak lazım böyle bir kumanda yapabildikleri için.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Yanımda kumanda olmadığı için tam bakamıyorum ama linkteki kılavuzu pc nize indirin uçaklar için epey yardımcı olacak konular içeriyor flap için sizin ayarladığınız tuşu öneriyor zaten sanırım benim 2 konumlu switch aux channel da yok.

abi tşk ederim indirip biraz inceleyeyim