Foça Semaları CX 20 + Boscam Zero + Gimbal

Olgu Erhan

Yeni Uye
Web sitesi
www.erhankimya.com.tr
Foçada 2 gün önce çektiğim video. Rüzgar nasıl anasını ağlatıyor Helikopterin tepelerde of of :rolleyes:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla biz gimbal olunca rüzgarı pek hissedemedik doğrusu :laugh: Kızı dolu dolu yaşadığımız şu günlerde bu güneşli ve yeşil görüntüler güzel geldi, paylaşım için teşekkürler Olgu :RCKolik:

Paylaşım için teşekkürler Olgu Bey, keyifli bir videoydu. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Olgu Bey, keyifli bir videoydu. :RCKolik:

Rica ederim devamını montajladım daha bir eğlenceli oldu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Olgu Erhan' Alıntı:
Rica ederim devamını montajladım daha bir eğlenceli oldu :)
Güzel bir çalışma olmuş Olgun :thumbup: Ama aklında olsun genelde 2-3 dak daha uzun videoların seyredilme ihtimali daha düşük oluyor ;) Ne kadar kısa ve özet, o kadar çok izleyici %p

Güzel bir çalışma, köpekli sahnelerde heyecanı sizin kadar olmasa da yaşadım. Zira köpekler bazen oyun olsun diye saldırabiliyorlar. Diğer taraftan bu konuda bilgi sahibisinizdir, return home modunda iken dronu havada elle yakalamak çok tehlikeli olabilir. Çünkü drone kafa seviyenizde, konumunu sabitlemek için ani hareketler gerçekleşebilir ve yaralanmalara neden olur.

Bunun dışında çok güzel.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Güzel bir çalışma, köpekli sahnelerde heyecanı sizin kadar olmasa da yaşadım. Zira köpekler bazen oyun olsun diye saldırabiliyorlar. Diğer taraftan bu konuda bilgi sahibisinizdir, return home modunda iken dronu havada elle yakalamak çok tehlikeli olabilir. Çünkü drone kafa seviyenizde, konumunu sabitlemek için ani hareketler gerçekleşebilir ve yaralanmalara neden olur.

Bunun dışında çok güzel.

Walla Ali bey öğrendiğim iyi oldu çünkü ben acemiyim direkt bldiğiniz :)

Köpek olayı şu; siteye yeni gelmiş bir köpek ve hiç daha önce görmediğim, göz kontağı kurmadığım bir hayvan. Huyunu bilmiyorum allahtan köpeklerle iyi anlaşırım korkmam da öyle çözdüm.

Yoksa köpekten korkan biri olsaydı o dron çoktan çakılmıştı yere :)

Acayip dikkatimi dağıttı helikoptere bakmaktan bana ısırmak içinmi yaklaşıyor yoksa başka bir şey içinmi geldi çözemedim o an ve en iyi yol sevgi göstermek dedim çağırdım yanıma.

Sent from my iPhone using Tapatalk

çok güzel bir çalışma ellerine sağlık foçanın bitki örtüsünü özlemişim ve o foçanın rüzgarı efsane zaten hiç dinmeye rüzgar, fırtına karışımı bir esintisi var. :RCKolik: :halay: :thumbup: :saygilar: