[Foto]: 1.Geleneksel Eskişehir FunFly Buluşması - 17.05.15 // Extreme Fotoğraflar //

[Foto]: 1.Geleneksel Eskişehir FunFly Buluşması - 17.05.15 // Extreme Fotoğraflar //

Bi dahaki buluşma büyük ihtimal Eylül Ekim gibi olur. Adana oldukça müsait . Tesis olarakda zaten biliyorsunuz.

Ama buluşma olsun her tarafa geliriz ışallah.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bi dahaki buluşma büyük ihtimal Eylül Ekim gibi olur. Adana oldukça müsait . Tesis olarakda zaten biliyorsunuz.

Ama buluşma olsun her tarafa geliriz ışallah.
Eylül ekim çok geç değilmi ya :D

Valla ekip daha iyi bilir ama malum sıcaklar. Bide çoğu kişi yazın izin planı yapıyor ailecek. :) :) :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Valla ekip daha iyi bilir ama malum sıcaklar. Bide çoğu kişi yazın izin planı yapıyor ailecek. :) :) :)
Ahahah doğru :D valla bekar olduğumuz için her dkka modeli kapıp alana gitme modundayiz :D

Recep Şurgun' Alıntı:
Ahahah doğru :D valla bekar olduğumuz için her dkka modeli kapıp alana gitme modundayiz :D
Hayat size güzel:) :) :)

Adana eylül sonundan önce çok yıpratıcı olabilir ;D geçen yıl Mersin'i gördüm, Adanalılar Mersin'e serin diyorlar :lollol:

Ankara ise her zaman uyar bana, patlatın bi buluşma, kopup gelelim :D Ama aradan biraz zaman geçsin, çoğumuz evliyiz :laugh:

Emre Kaman' Alıntı:
Adana eylül sonundan önce çok yıpratıcı olabilir ;D geçen yıl Mersin'i gördüm, Adanalılar Mersin'e serin diyorlar [emoji38]lol:

Ankara ise her zaman uyar bana, patlatın bi buluşma, kopup gelelim :D Ama aradan biraz zaman geçsin, çoğumuz evliyiz :laugh:
Abi patlaticaz inşallah :D bakalım biraz zaman geçsin dediğiniz gibi güzel bir buluşma ayarliycaz :D

Valla ben artık heryere gelirim. Yeni cicimi de aldım, heli taşımak artık ızdırap değil :coolxf:

bknz:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre Kaman' Alıntı:
Valla ben artık heryere gelirim. Yeni cicimi de aldım, heli taşımak artık ızdırap değil :coolxf:

bknz:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hayır ugurlu olsun abi bizimde ufak bi cici surprizimiz var :) Arda kardeşim açıklar :D

Emre Kaman' Alıntı:
Vay vayyy vayyyy (gerçekten) çantaya bak. :lollol: :lol: Yakışır :coolxf:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay vayyy vayyyy (gerçekten) çantaya bak. :lollol: :lol: Yakışır :coolxf:

Ahaha :lol:

Bir de şarj çantası geliyor, bugün başladım, umarım hafta sonuna kadar bitecek. Konusunu da açıcam.

Emre abi hayırlı olsun. :thumbup: Bizim ekibe çanta yaptırdım bende. Forumda konusunu açacağım. :thumbup:

Hayırlı olsun. Güzel çanta [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Emre Kaman' Alıntı:
Yeni çanta hayırlı olsun Emre, gerçekten çoook yakışıklıymış :bravo: :halay: Bu arada şarj çantasını özellikle merak edenlerdenim ona göre ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yeni çanta hayırlı olsun Emre, gerçekten çoook yakışıklıymış :bravo: :halay: Bu arada şarj çantasını özellikle merak edenlerdenim ona göre ;)

Abi daha önceden bir denemem olmuştu şarj çantasıyla ilgili, HT'de konusunu açmıştım. Ama o çantadan pek memnun kalmamıştım. Güç kaynağıyla ilgili ve PL8'in yerleşimiyle ilgili sorunlar vardı. Şimdi bu sorunların büyük bölümünü aştım, versiyon 2.0 ile karşınıza çıkmayı hedefliyorum :D Ama işler yoğun, akşamları fırsat buldukça uğraşıyorum. Biter bitmez beğeninize sunacağım :)