[Foto]: 10.08.2014 Trabzon

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
bu gün de her pazar olduğu gibitrabzon buluşmamızı gerçekleştirdik. genel anlamda kırımsız ve iyi geçen günü alandan mutlu bir şekilde ayrılarak tamamladık. Bu gün rckolik üyelerinden Çağrı Öztürk izmitten aramıza katıldı ve 180cm kanat boyunda benzinli uçağı canlı ve heyecanlı olarak bize izlettirdi . Haftaya rize gurubuyla trabzon gurubunun ortak bir buluşmasını inşallah burda yayınlayacağız tambir görsel şölen olur.
işte resimler. videolar yarın
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

videolar biraz yoğun olduğum için 2 tane yükleyebildim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maşallah maşallah :thumbup: Yine bol modelli ve güzel bir buluşma olmuş. Sanırım burası geçen haftaki yer değil :rolleyes: Kırım olmaması ayrıca sevindirici %p Videoları da bekliyoruz sana zahmet :)

iki video ekledim ama önümüzdeki pazar büyük buluşma rize ve trabzon ekibi bolll boll foto ve video olacak deniz kum heli uçak yemek çay artık aklınıza ne gelirse :lollol:

Muammer Akbulut' Alıntı:
iki video ekledim ama önümüzdeki pazar büyük buluşma rize ve trabzon ekibi bolll boll foto ve video olacak deniz kum heli uçak yemek çay artık aklınıza ne gelirse :lollol:
Videolar için teşekkür ederiz, eline sağlık Muammer :thumbup: Büyük buluşma ile ilgili görselleri de merakla bekliyoruz %p

Şimdi paylaştığına göre yorum yapmamızda bir sakınca yoktur diye düşünüyorum. Gerçi bu yorumu Trabzon ekibi mutlaka yapmıştır ;) ama yine de vurgulayayım.

Senin TAKLA dediğin hareket aslında TAKLA olmamış, LOOP benzemiş. Ama gerçek Loop'da hareket halinde belli bir hızla yapılır ve doğru zamanda negatif açı verilir ki model yere doğru fazla deplasa olmasın.

Şimdi niyet takla ama sonuç farklı olmasının en büyük nedeni, gaz stick doğru zamanda negatif geçmiyor oluşu. Simulatorde bolca collective management dediğimiz Pozitif Açı- Sıfır Açı- Negatif Açı geçişlerini çalışmanı tavsiye ederim. Zira bu yaptığın hareket eğer yeterince yüksekte olmaz ise, modelin yere çarpması içten bile değil.

Umarım eleştirimi yanlış anlamazsın %p

evet mehmet abi bunlar ilkler sime ağırlik vereceğim özellikle türker beyin hazırladığı sim indeksi derslerini calışıp alanda uygulamalı olarak tekrarlayacağım aslında micro niyetimde var ama forumda uygun v977 bulursam alacağım benim v977 gelmedi para iadesi asldım bütün bunlar olurkende biryandan goblin 700 ümün elektroniğini tamamlayacağım 10 güne kit ve torq servolarım elimde olur hayal gibi :halay: