[Foto]: 20.10.2013 Solaklar Bulusmasi

• Konbuyu başlatan Ragýp SARI
  • Başlangıç tarihi
  • 5,906
R

Ragýp SARI

Guest
Bugün kalabalık güzel bir gündü fakat moralimizi bozan iki önemli kırım oldu kırım yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun ben sahadan ayrılırken de fpv çilesi çekilmekteydi Çağrı' nın uçağı kayboldu ve arama ekibi yola çıktı yoksa fpv yine rüyadan kabusamı dönüyor. :( :( :( :( :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

20.10.2013 Fotoğrafları

2 resim daha

20.10.2013 Fotoğrafları

Bugün çok büyük sevinçler ve üzüntüler aynı anda yaşandı, kırım geçiren arkadaşlarımıza tekrar geçmiş olsun diyor ve günün özetini yazıyorum :(

Solaklar, tarihinin en büyük ve görsel açıdan da en zengin günlerinden birini yaşadı, İstanbul dan bizleri kırmayarak davetimize icabet eden Sn. Serdar SALTA , Sn. Sümer YAMANER ve Sn.Arslan MERT ağabeyime teşekkürlerimi bir kez daha iletiyorum.Serdar Bey, hem benim model ile hem kendi modeli gerçekten göz doldurdu, :D son derece başarılı 5-6 sorti gerçekleştirdik , konuya ilişkin foto ve videoları sevgili arkadaşlarım konu başlığı altında paylaşacaktır, günün ilk üzücü haberi Mesut AKIN kardeşimizin modelinin pil çökmesi sonucu kumandadan çıkarak kırılması oldu, akabinde Çağdaş DABAN kardeşimizin modeli kırım geçirdi ve günün son saatlerinde de Erkan ÖZTÜRK kardeşimizin modeli Fpv çekimleri esnasında girdiği virilden çıkamayarak bildiğimiz koordinatlarda kayboldu 2 saatlik aramamıza rağmen modeli bulamadık yarın günün ilk ışıkları ile birlikte arama kurtarma çalışmaları tekrar başlayacak. ;) inanıyorum ki o model bulunacaktır.
Bu kadar üzücü haberi üst üste vermek hiç de iyi olmasa gerek, gelelim güne; mangalda Balık ziyafetimizi çektikten sonra artık rutin hale gelen Semaverde çayımızı yudumlarken değerli arkadaşlarımızla yaptığımız hoş sohbetlerle günü bitirdik, Hem istanbuldan hem de kocaeliden gelen tüm arkadaşlarıma birkez daha teşekkür ediyorum.

Bu arada günün bir diğer Maiden uçuda Erkan ÖZTÜRK kardeşimizin Harrier 20cc modeli ile geldi model gerçekten çok hoşuma gitti son derece stabil ve akrobasi içinde biçilmiş kaftan, Erkan kardeşimize tekrar hayırlı olsun diyor kırımsız uçuşlar diliyorum ;)

20.10.2013 Fotoğrafları

Ragıp SARI' Alıntı:
Bugün kalabalık güzel bir gündü fakat moralimizi bozan iki önemli kırım oldu kırım yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun ben sahadan ayrılırken de fpv çilesi çekilmekteydi Çağrı' nın uçağı kayboldu ve arama ekibi yola çıktı yoksa fpv yine rüyadan kabusamı dönüyor. :( :( :( :( :(
Kırım'lar biz ayrıldıktan sonra olmuş, yeni haberim oldu. :eek:
Üzüldüm duyduğuma, geçmiş bitmiş olsun ve son olsun inşallah. :(

20.10.2013 Fotograflari

Türker Akgün' Alıntı:
Kırım'lar biz ayrıldıktan sonra olmuş, yeni haberim oldu. :eek:
Üzüldüm duyduğuma, geçmiş bitmiş olsun ve son olsun inşallah. :(

Evet Türker malesef öyle oldu Mesut ustadın çok severek topladığı warbird ile Çağda'şın yak 54 u bügün siz ayrıldıktan sonra kırıma uğradı.

20.10.2013 Fotoğrafları

Kırımlara geçmiş olsun :( artık önümüzdeki maçlara bakacağız .

Mesut üstad rahat durmaz bu hafta yeni konuyu açar. :thumbup:

20.10.2013 Fotoğrafları

Mesutum geçmiş olsun diyerek rahmetlinin son anlarını yayınlıyorum

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

Ekli dosyalar

• 20131020_131926.jpg
    20131020_131926.jpg
    9.4 KB · Görülme: 217
  • 20131020_131943.jpg
    20131020_131943.jpg
    11.1 KB · Görülme: 212
  • 20131020_132011.jpg
    20131020_132011.jpg
    11.6 KB · Görülme: 211
Mesut bey, Cagdas bey ve Erkan beye cok cok gecmis olsun. :( Insallah tekrarlarini yasamayiz. :(

Son zamanlarda olduğu gibi sahadan erken ayrılmamız gerekti. Tüm yaşanan talihsiz olaylar biz gittikten sonra olmuş :embarras:

Kırım yaşayan tüm arkadaşlara tekrar geçmiş olsun, allah beterinden saklasın demekten başka bir şey aklıma gelmiyor.

Gerçekten hafızalardan çıkmayacak güzel bir buluşma oldu. Gelen tüm abi ve arkadaşlara teşekkürler.

Profesyonel fotografcı olan üyelerimizden Bayram Ali tarafında çekilen çok özel foto ve bir o kadar da özel videoları yarın paylaşmaya çalışacağım :)

Paylaşımda bulunan diğer arkadaşların da ellerine sağlık %p

kırım yaşayanlara geçmiş olsun :(

Benim gibi kırım yaşayan arkadaşlara çok geçmiş olsun diliyorum ama en azından cesetlerini bulabildiler.
Ben cesetini bulmaya razıyım. :'(
FPV'ye buluşmayan arkadaşlara sesleniyorum ben bu bataklığa bulaştım şimdi yine verecem bir suru sipariş, bulaşmayan uzak dursun. :D Sigara gibi bir şey bağımlılık yapıyor. (Ah Sirius ah...)

Bu arada Yavuz abi benim Harrier 3D'yi ayarladığın maidenı yaptığın için teşekkur ederim ve gerçekten uçağı bu kadar beğenmen gerçekten beni çok sevindirdi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hover Yavuz DEMİRTAŞ
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugunku FPV Maxları

Kırım yaşayan arkadaşlarımıza çok geçmiş olsun , kayıp model de inşallah kısa süre içinde bulunur. :(
Ah be Mesut ustam , gözün gibi baktığın warbird'ü böyle görmek beni iki kat daha üzdü , bir dandik pilin ettiği işe bak yaaa , yani bazen diyorum ki , Türker kardeşimin 700 , Mesut ustanın warbird , ulen bu hobi bana göre değil , yap köpükten bir uçak , uç oğlum kır oğlum , diyesim geliyor.
Neyse , tekrar geçmiş olsun...... :(

Ynt: [Foto]: 20.10.2013 Solaklar Bulusmasi

Arkadaşlar dostlar, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Ayrıntılı cevaplarımı yarın yazıcam , cepten zor oluyor.

Modele içim kan ağladı ama elden birşey gelmez.

Fotoları vidyoları yarın paylaşıcam.

Buda modelin son ağnı :(

[attachimg=1]

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1382300124446.jpg
    uploadfromtaptalk1382300124446.jpg
    86.4 KB · Görülme: 158
Çok güzel bir buluşma olmuş anlaşılan, kırım yaşayanlara da ayrıca geçmiş olsun..