[Foto]: 21 Eylul Solaklar Buluşması

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Maiden yapan arkadaşların,yeni modelleri hayırlı olsun.Elektrikli Tiger 60 ; elektrikli büyük modellere karşı bakış açımı değiştirdi.Çok beğendim.RC araba kullanan küçük modelci çok yetenekli maşallah.İstanbuldan gelen arkadaşlar renk kattılar.Yavuz beyin mangal organizasyonu çok güzeldi.Güzel bir gündü...

Mangalbaşında görev alan, eti kıvamında pişiren Mehmet abimizede ayrıca teşekkürler :saygilar:

Yücel Mehmet UNGAN' Alıntı:
Güzel bir gündü. Hava da güzel rüzgar tatlıydı :) Mangalda tavuklar çok çok tatlıydı. Yavuz çay ve mangal için ellerine sağlık... Ben kırımsız hafta çok ender yaşadığım için kırım oldu ama demiyorum. Yine kırım oldu diyorum.. Emeği geçen herkese sevgiler..

Okadar yoldan gelipte aramızda olduğunuz için bizler teşekkür ederiz, Kırımlar için tüm arkadaşlara geçmiş olsun, sanırım 2 adet Heli ve birde senin uçak kırım geçirdi, kırımlar bu işin kaçınılmazı :embarras: ama kırım olmayınca da yeni modeller ortaya çıkmıyor :D , gerçekten muhteşem bir gündü gelen gelemeyen herkese teşekkürler. :saygilar:

Çok güzel görseller :) İlk fotoda ki yeşil helikopterin markası modeli nedir ?

Ynt: [Foto]: 21 Eylul Solaklar Buluşması

Trex 600N Nitro Pro. Almak istersen satılık var bende birtane :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tam tahmin ettiğim gibi çok şey kaçırmışım. :'(
Çok güzel bir buluşma olmuş, ben malesef uğrayamadım. :(
Ama görsellerle nefsimizi körelttik sayenizde teşekkürler. :bravo:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Rica ederiz Özkancım ne demek, faydamız dokunabildi ise ne ala, Twist60 konusunda sen almadan önce birşey söylemiştim hatırladınmı?
Demekki tahminler tecrübelerle doğru orantılı olabiliyor ;)

Abi tahminler dediğin gibi ama esas bağından boşanmış pil, uçağın kuyruğunda sağa sola vururken, modeli sağ sağlim indirdinya, daha diyecek birşey kalmıyor :saygilar:.

Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Abi tahminler dediğin gibi ama esas bağından boşanmış pil, uçağın kuyruğunda sağa sola vururken, modeli sağ sağlim indirdinya, daha diyecek birşey kalmıyor :saygilar:.

Vallahi ne yalan söyleyim o model benim olsa o kadar uğraşmazdım sanırım ;D :laugh: