[Foto]: Arslanbey Buluşması ve Logo 800 Kırım - 10.01.16

Abi geçmiş olsun son kırımı olur inşallah evet elektronik aletlere güven olmuyor.
her şeye kıllanıp uçmasan olmuyor uçsan olmuyor bir modeli emin şekilde uçurmak bayağı uğraş istiyor.

Maiden videosunda aynı sorundan bahsedince bende tedirgin olmuştum. Konuya korkarak girdim neyseki ciddi bir kırım yok ,çok geçmiş olsun abi.

Ünitedeki sıkıntının neden kaynaklandığı konusunda bir tahmin var mı ?

Geçmiş olsun Mehmet abi , dediğin gibi nazarı çıkmış. Çok ciddi bir kırım yok gerçekten buda güzel haber

Abi nazara geldi nazara :'(
Bu ilk ve son kırımı olur inşallah.
Bununla geçmiş olsun :(
Ama ne dersek diyelim gerçekten üzüldüm :saygilar:
Sıkıntının ne olduğu inşallah bellidir bu ünitelerden çektiğimiz bitmiyor

Ben de korkarak girdim konuya. Ama şükür diyelim.
Ben uzun süre Raptoru Vbar klonu ile uçurdum. Hiç sorun yaşamadım. Şans işte. Çok geçmiş olsun.
Uçuş videolarını bekliyor olacağım

Abi geçmiş olsun.

Kardeşim çok geçmiş olsun... :( , büyük dağın karı da büyük olurmuş...Bakınca çok hasar yok şükür , ama toplamda 350 dolar olunca büyük model kullanmanın zorluğu da bir şekilde anlaşılıyor.Şimdi bu kadar kaliteli bir ünitenin sorun yapması , kabul edilebilecek birşey değil gibi görünse de , elektronik alet , asla güven olmuyor , en kalitelisine bile...Nazar çıkmış diyelim , Allah beterinden saklasın , en önemlisi de cana geleceğine mala gelsin...Hala üzüntü ve şoku atlatamadım.. :(
Biz helikopter modelcileri , daha en başında , maliyetli , külfetli kırımları kabul ederek çıktık zaten bu yola, gönül elbette hiç bir zaman aksilik olmamasını istiyor , ama aksilikler de bu işin tuzu biberi...Tekrar geçmiş olsun kardeşim , eminim en kısa zamanda , sorunu halledilmiş bir şekilde uçuşları devam edecektir...Canımız sağolsun........ :saygilar:

Malesef katılamadığım buluşmada üzücü haberi Mehmet abinin " Kırım Raporu Veriyorum... " şeklindeki telefonuyla öğrendim. :'(

Neyseki ucuz atlatılmış, hatta olay için kırım demek bile abes bence " Hasar " daha doğru bir tanımlama olabilir.

Keşke olmasaydı ama moralleri yüksek tutup son olsun inşallah demek lazım. :RCKolik:

Birazdan moral olması sebebiyle gerçek bir " Kırım Raporu " konusu açacağım. :laugh: :lollol:

Mehmet hocam, çok geçmiş olsun ...

Hepinize ilginiz ıcın tekrar tesekkur ederim arkadaslar. Yapacak bir sey yok. Havalanan her model %50 sağlamdır diye bosuna demiyoruz :lol:

Tek üzüldüğüm taraf yeterince soğukkanlı olamamış olmam. Video görünce siz de hak vereceksiniz. Vakit ve pozisyon musaitti ama iste her sey o anda olup bitince insan ünite daha cok sapitip modeli yere yapıştırıcılar diye düşünüyor :D neyse insallah bir dahaki sefere daha soğukkanlı olabiliriz, bunlar hep birer tecrübe :D

Ünitenin Log kontrol edince herhangi bir olumsuz kayita rastlamadım. Bu hafta Log Mikado firması ile paylaşıp onlardan da bir teyid almak ve belki de her ne kadar bundan sonra yola Neo ile devam edecek de olsam kontrolle / gerekirse tamir / degisim ıcın Almanya ya göndermeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet, daha ikinci haftada kırım haberi aldığıma üzüldüm gerçekten. Acaba ben görmeden pert mi oldu dedim. Ama neyse ki değilmiş! Çok geçmiş olsun! Ayağa kalksın da ilk fırsatta ben de bir göreyim şunu.

Mehmet abi çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi nazar çıkmış sanki. [emoji32] En son kırımınız bu olsun inşallah abi.

Çok geçmiş olsun Mehmet abi. Neyseki çok ciddi bir kırım olmamış. Nazar çıkmış, inşallah bundan sonra kırımsız uçmaya devam edersin. :)

:( abicim moralin yerindeyse gerisi hallolur seninde herzaman dediğin gibi kırım bu işin doğasında var üniteyi ikon kullanmanı tavsiye ederim sende kullandın sorun yaşatmaz ama bellide olmaz sonuçta eleltronik :eek: