[Foto]: RcKolik Gölyaka Havacılık Festivali Buluşması // Extreme Fotoğraflar //

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla sen ne zaman dersen bana uyar abi. Nasıl olsa bana uzaklığı sadece 80 km :laugh: :D

Eylül'de Yozgat var. Bu durumda katılımın yüksek olması için az bir ara versek ve Emre'de Yurtdışından dönmüş olsa :D bu durumda hava güzel olursa 17 EKIM gayet mantıklı gözüküyor [emoji106]
Kısmet diyelim bakarız 17 ekim ne gösterecek .

Beğenileriniz için kendim ve Burağın adına çok teşekkür ediyorum. İnsan ailesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır bizde sizler gibi bunu yapıyoruz. :)

Türker abi fotoğrafları beğenmene sevindim.Allah analı, babalı uzun mutlu ve sağlıklı bir ömür versin inşallah.Doruğun en büyük şansı harika bir anne ve babası olması bence :)

Arda Erkan' Alıntı:
...Türker abi fotoğrafları beğenmene sevindim.Allah analı, babalı uzun mutlu ve sağlıklı bir ömür versin inşallah.Doruğun en büyük şansı harika bir anne ve babası olması bence :)
Allah sizlere de hayırlısıyla vakti gelince nasip etsin inşallah. Doruğun en büyük şansı sizler gibi abileri olması olacak bana kalırsa... :thumbup:

Arda senin de Buragin da ellerine saglik emeklerinize saglik kardesim.
Fotolar on numara bulusma super imreniyoruz valla %p
Bu arada çocuklar cok şirin cikmislar.
Rabbim nazarlardan esirgesin :saygilar:

Şahane resimler için Burak'a, şablon için Arda'ya bir kez daha teşekkürler :thumbup:
Tıpki Eskişehir buluşması sonrasında olduğu gibi bu buluşma sonrası da Avatar ve imzamız değişti çok şükür :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmedim resimler gerçekten süper , profil resmindeki invert goblin de güzel görünüyor ama sırtın dönük , bana kalırsa sol üst köşedeki foto daha avatarlık olmuş gibi.... ;) :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şahane resimler için Burak'a, şablon için Arda'ya bir kez daha teşekkürler :thumbup:
Tıpki Eskişehir buluşması sonrasında olduğu gibi bu buluşma sonrası da Avatar ve imzamız değişti çok şükür :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi güle güle kullan şahane olmuş. :) Tabi sahadan son ayrılmanın biraz karşılığını gördük. :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmedim resimler gerçekten süper , profil resmindeki invert goblin de güzel görünüyor ama sırtın dönük, bana kalırsa sol üst köşedeki foto daha avatarlık olmuş gibi.... ;) :saygilar:

Hepsi birbirinden guzel Hakan Abi.

Mehmet Abi o fotoda gizemliligini anlatmis bana kalirsa :laugh: