[Foto]: RCKOLIK Kocaeli Bulusması ve LOGO 800 Maiden - 03.01.16

Bugun muhtesem bir bulusma oldu rasimin dedigi gibi gunesli gunde herkez bulusur karda bulasmanin tadina vardik soguk olmasina ragmen karda farkli bir lezzet var katilan tum arkadaslarin ayaklarina saglik katilamayan arkadaslar zaten yanimizdaymis gibi hissediyoruz cunki her bulusmada muhakkak tum arkadaslarimizida aniyoruz her gecen gun buyuyen :RCKolik: ailesi ile birlikte nice bulusmalara.

Mehmet abi maiden hayırlı olsun, kar da olsa, soğuk da olsa, çok güzel buluşma olmuş, katılan herkesin emeğine sağlık. :bravo: Canlı yayın maiden'ı kaçırdım malesef, maiden videosu ve diğer videoları merakla bekliyorum. :thumbup:

Mehmet bey tekrar hayırlı uğurlu olsun. görseller çok hoş.

Kadir.... Logo 800 gözüyle. bakmışın dünyaya.
nasıl görünüyordu. :-\

Mehmet abi maiden basarali gecmis sevindim tekrar hayırlı olsun. Ucuslari periscope'tan canlı izledim gayet basariliydi tebrik ederim. Resimlerde cok guzel yayinda ve resimlerde emegi gecen herkesin eline saglik. Su logo 800un kar ustundeki fotolarindan birini calip face kapak fotografi yapicam :D

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bizimle olan, olmak isteyipte gelemeyen herkese çok teşekkürler. :thumbup:

Görsellerin hepsi birbirinden güzel, böyle birgüne yakışır görseller ortaya çıkmış gerçekten. :yuppi: :halay: :halay:

Bu havada uzun yollardan bizimle birlikte olmak için gelen bütün arkadaşlarımızın ayaklarına sağlık. Ayrıca bu güzel organizasyonun ortaya çıkması için sahada bulunan herkes emek verdi, herkesin emeklerine ve yüreklerine sağlık. :saygilar:

En kötü günümüz böyle olsun inşallah. :RCKolik:

:RCKolik:
güzel bir buluşma olmuş fakat karda olması her zamankinden daha etkili kılmış bence %p
yanınızda olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş.
canlı yayın saatini sınav görevimden dolayı kaçırdım. Sabahtan beri burada elektrik yok, cepten programı indirmedi ve bir sürü aksilik...
Ama bu görüntüler bir nebzede olsa telafi oldu benim için. Videoyu da sabırsızlıkla bekliyorum.
Tekrardan hayırlı uğurlu olsun Mehmet Abi :saygilar:
Rabbim kazasız belasız kırımsız kullanmayı nasip eylesin. :thumbup:
Maşallah

Cık, cık, cık!... Bu soğukta vantilatör altında ne işiniz var? Meşrubatları soğuk tutmak için yanınıza buz kutusu almayı unutmamışsınızdır umarım. :lollol:

Neyse, Mehmet, hayırlı, uğurlu olsun! Kırımsız, güzel günlerde uçun inşallah! Sorması ayıp olmaz ise, foto başına ne kadar aldın?

Mehmet abi hayırlı olsun. Maşallah çok güzel bir maiden olmuş. işallah canlı uçuşunu da görürüz.

Mehmet abi tekrardan hayırlı olsun. Ben çok sevdim 800ü. Büyük modele geçersem eğer aha da bundan alıcam :). Maşallah çok tatlı çok sevimli bir şey. 690 ile 550 yi de yabana atmamak lazım. Video da izlerken falan çok hoş gelmiyordu gözüme. Ama canlıları oldukça hoş. Buluşmaya katılan, uzaktan destek veren, keşke bende olsaydım diye iç çeken kısaca forumda bu konulara göz gezdiren herkese ayrı ayrı teşekkürler.
Doğukan sana hala kızgınım. 2 dakika daha sabredemedin. Açıyorum videoyu aha maşallah diyorum video bitiyo. 2 dakikacık daha uçuraydın da öyle kıraydın. Neyse ellerine sticklerine sağlık %p. Bir daha buluşmak nasip olursa kafa turunu %100 ayarlayıp öyle uçurtucam :halay:. Sakın kafana takma haa. Benim içim rahat :RCKolik:.
tacettin sahin' Alıntı:
Mehmet bey tekrar hayırlı uğurlu olsun. görseller çok hoş.

Kadir.... Logo 800 gözüyle. bakmışın dünyaya.
nasıl görünüyordu. :-\

Abi 6 tane gözüm varmış gibi hissettim. Helikopterin uçurmanın neden o kadar zor olduğunu anladım. Meğer o makine küçücük gözlerle bakıyormuş dünyaya :p. O kepi kafama takınca kendimi cüce gibi hissettim ;D. O 800 ne fena bişey yaa.

Abi hayirli olsun ;D

Sizleri fazla tanimasamda, aranizda olmak isterdim. Süper bi bulusma olmus.
Helal olsun size, kar kis, sizi bu hobbi sevgisinden uzak tutamamis :) 800 ü bir kac defa canli gördüm.
muhtesem performansi olan bir heli, aslinda mikado sevmem ama bu ayri bi heli :saygilar:
kirimsiz ucuslar dilerim abi :halay:

slmlar Kadir

EDIT: fotoraflarda masadaki Graupner HOTT kumanda kimin abi ? :)
HOTT kullanana benden ayri bi selam :thumbup:

Çok güzel bi buluşma olmuş, yeni modelin hayırlı olsun abi çok klas bir model gerçekten :)

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Doğukan sana hala kızgınım. 2 dakika daha sabredemedin. Açıyorum videoyu aha maşallah diyorum video bitiyo. 2 dakikacık daha uçuraydın da öyle kıraydın. Neyse ellerine sticklerine sağlık %p. Bir daha buluşmak nasip olursa kafa turunu %100 ayarlayıp öyle uçurtucam :halay:. Sakın kafana takma haa. Benim içim rahat :RCKolik:.

Abi kıza kıza uçurttun bana modeli ;D işin şakası bir yana Kadir abi o rahatlığı verince bende modelden çok keyif aldım keşke kırım olmasaydi ama olacağı varmış tekrar kusura bakma abi :) Bu arada eksik parça olursa haberim olsun abi kesinlikle bu sefer ben darılırım :)

Mehmet abi hayırlı olsun :) Bende aranızda olmayı cok isterdim ama baska zaman artık insallah.Harika bulusma olmus,ayagınıza saglık. :bravo:

tamerkaymakci' Alıntı:
...Poz kac paraydi hatirlamiyorum ama parasini cikarmistir heralde :laugh: :laugh:
Valla bu işte ben çıngar çıkartacağım gibi. Mehmet abi ben Murat'la aynı parayı vermem açık konuşayim. :lollol: :lol: :lol:

Tekrar hayırlı olsun diyelim. Maşallah çok heybetli. Canlı izleme imkanı sunduğunuz için de teşekkürler.