[Foto]: THK Arslanbey RC Model Uçak ve Heli Şenliği 20.05.17

Ellerine , emeklerine sağlık Mehmet abi. Görsellerin hepsi birbirinden güzel.Özellikle slayt gösterisi ve müzik harika olmuş.Keyifle izledim. :bravo: :bravo: :RCKolik:

Mehmet abi bizde size ve ekibinize misafirperverliğinizden dolayı çok teşekkür ederiz fotolar ve videolar çekerek ölümsüz anılara imza attığınız için ayrıca teşekkür ederim[emoji1366][emoji1366]saygılar:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emeği geçen herkese çoook teşekkürler.

Gerçekten :RCKolik: ekibi bir başka :saygilar:, seneye de görüşmek dileğiyle :bravo: :bravo: :bravo:

Mehmet, eline sağlık! Video hoş olmuş gerçekten! %p

Ellerine sağlık abi :)Çok güzel kareler

Mehmet abi video çok güzel olmuş eline sağlık paylaşım için teşekkürler[emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Organizasyonda emegi gecen herkese tesekkurler , ozellikle gorseller icin mehmet abi ve diger emek veren lere ayrica tesekkur ediyorum.
Kendi adima cidden cok fazlasi ile keyif aldigim bi organizasyondu , bence bunu sende bir yapmayalim :)
Super bir alan var , bayramdan sonraya da bu capta da olmasa biseyler yapalim derim :)
Uzun zamandir uzak kaldigim bu samimi ortamda bulunmak , goremedigim modelci arkadaslarimla gorusmek cidden cok iyiydi .

Tekrardan tesekkur ederim , bu arada siz organizasyon yapmasanizda ben bayramdam sonra gelirim :) emre kamani da isterim ama [emoji23][emoji23][emoji23] ondaki nitro azmi beni motive ediyor [emoji12]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fotoları çekenin de ,videoyu yapanın da ellerine sağlık. :bravo: :halay:
Hepsi birbirinden güzel kareler,izlemeye doyamadım. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Güzel olur Ediz :bravo: Bu arada Bayramdan sonra Kocaeli harici bir RCKolik Eskişehir bulusma planımız daha var.

İnsallah bu sene fırsat buldukça bolca bir araya gelip, geçen senenin acısını da çıkarmış olalım insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Güzel olur Ediz :bravo: Bu arada Bayramdan sonra Kocaeli harici bir RCKolik Eskişehir bulusma planımız daha var.

İnsallah bu sene fırsat buldukça bolca bir araya gelip, geçen senenin acısını da çıkarmış olalım insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi bundan sonra iyice ucuslara ve bulusmara odaklanmayi dusunuyorum firsatim oldukca, hamligimi atmam acisini cikartmam lazim :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet abi video süper olmuş, yine görseller şahane ellerine sağlık. :bravo: :hoppa: :halay:

Bu enerjiye hayran olmamak mümkün değil, RC aşkı bambaşka adamı böyle kolik yaptığı şüphesiz. :laugh: :RCKolik:

Gün nasıl geçti anlayamadım, bende de bir iki fotoğraf var onları birazdan paylaşacağım. ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vay o ucurtma ne zaman uçtu ya :D :thumbup: :bravo: (Bizim tören alanına gidip, 1 saat orada beklerken olsa gerek :( )

Mehmet abi tekrar elinize kolunuza sağlık fotoğraflar çok iyi :thumbup: kendimede 1-2 profil fotoğrafı çıkmış :p

Teşekkürler Mehmet Abi ve Şafak Abi. Ellerinize emeğinize sağlık . Görsellerin hepsi çok güzel :thumbup: .
Valla Dogukanın da dedği gibi profillik fotolar cıkmış :halay: