GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam ,

1 haftadır üzerinde çalıştığım videoyu sonunda bitirebildim , sizlerinde beğenisine sunuyorum.

Ufak bir ricam olacak , eğer videoyu beğendiyseniz imkanı olanlar facebook üzerinden paylaşımda bulunursa çok sevinirim. İyi seyirler :)

Not: Lütfen HD izleyiniz :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

GAUI X7 FRAGMAN

Süper olmuş Doğukan devamını bekliyoruz trez 700 üde küstürme kenarda köşede bekletip te :)

GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan uçuşlar kadar çekim ve montaj da süper olmuş :bravo:
Eline sağlık :bravo:

GAUI X7 FRAGMAN

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Yeni bilgisayar, yeni model nelere kadir %p
kardeşim ellerine sağlık süper olmuş, bunu deneme olarak algılayıp, daha da dehşetlerin geleceğini ümit ediyorum :bravo:
Çekim, editleme, montaj, uçuş, yaw ne aklına geliyorsa ha, hepsi süper olmuş %p :saygilar:

GAUI X7 FRAGMAN

:bravo: :bravo: :bravo:

Model, mekan, çekim, düzenleme ve pilotaj harika.
Bi müziği beğenmedim. Şöyle kemençeli birşeyler olabilirdi :laugh:

GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan ellerine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş. :bravo:

Sadece logolar ve boşluk geçişlerin fazlalığı biraz göz tırmalıyor . Onun haricinde her nokta oldukça kıvamında olmuş. Tebrik ederim. :thumbup:

GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan her şey mükemmel tebrik ederim. Tüm işlemleri tek başına yapman gerçekten zor olduğu gibi ciddi bir zaman ve emek istiyor. :thumbup:

GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan eline sağlık. :bravo: Bundan sonra videolar konusunda da çok güzel işler yapacaksın belliki. :halay: :halay: :halay:

Yeni bilgisayarın hakkını şimdiden vermeye başlamışsın bile. :laugh:

Süper bir pilotaj, harika bir sunum biz daha ne isteyelim ki. :yuppi:

Not: Facebook konusunda kusuruma bakma lütfen, aktif bir hesabım olmaması sebebiyle yorum yazamayacağım. :(

GAUI X7 FRAGMAN

Valla helal olsun Doğukan :thumbup: Uçma konusundaki yeteneğin meğerse produksiyon / Montajlama kısmında da varmış :bravo:

Keyifle izledim :halay: Bunlar yakın zamanda çok daha güzellerin geleceğin habercisi. Ellerine, emeğine sağlık %p

GAUI X7 FRAGMAN

Doğukan helal olsun süper iş çıkarmışsın gerçektende......
Ama uçuşu izlerken tadı damakta bırakmışsın tam fragman olmuş :halay: :halay:

İzmitte izlemek nasip olur inşallah.......

GAUI X7 FRAGMAN

kemalcan' Alıntı:
Süper olmuş Doğukan devamını bekliyoruz trez 700 üde küstürme kenarda köşede bekletip te :)

Yok Trex'in yeri her zaman başka , X7'siz alana giderim ama Trex olmadan gitmem herhalde.. Teşekkür ediyorum :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Doğukan uçuşlar kadar çekim ve montaj da süper olmuş :bravo:
Eline sağlık :bravo:

Çok teşekkür ederim Kağan abi :)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Yeni bilgisayar, yeni model nelere kadir %p
kardeşim ellerine sağlık süper olmuş, bunu deneme olarak algılayıp, daha da dehşetlerin geleceğini ümit ediyorum :bravo:
Çekim, editleme, montaj, uçuş, yaw ne aklına geliyorsa ha, hepsi süper olmuş %p :saygilar:

Çok teşekkür ederim İbrahim abim , yeni bilgisayarın cidden katkısı oldu. Sanki uzun zamandır bu anı bekliyormuşum gibi oldum , bilgisayarı alır almaz 2-3 tane video birleştirmek oldu ;D Çok teşekkür ederim abim :)

Cahit Kaş' Alıntı:
:bravo: :bravo: :bravo:

Model, mekan, çekim, düzenleme ve pilotaj harika.
Bi müziği beğenmedim. Şöyle kemençeli birşeyler olabilirdi :laugh:

Cahit abi çok teşekkür ederim :) Aslında aklımda öyle bir fikir de yok değil , biraz daha pilotaj ilerleyince öyle bir şey düşünüyorum :laugh:

GAUI X7 FRAGMAN

Burak Öğüt' Alıntı:
Doğukan ellerine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş. :bravo:

Sadece logolar ve boşluk geçişlerin fazlalığı biraz göz tırmalıyor . Onun haricinde her nokta oldukça kıvamında olmuş. Tebrik ederim. :thumbup:

Burak abi tekrar teşekkür ederim :)

Video geçişlerinde ki boşluktan ben de şikayetçiyim desem yalan olmaz , ama müziğin senkronuna uygun olması açısından ancak böyle bir şey çıkabildi , boşluğu dolduramadım açıkcası :laugh:
Müziğin temposu (BPM) düşük olduğu için , boşluklar fazlaymış gibi duruyor. Yine de eleştiri için teşekkür ederim , birdahakine daha iyilerini yapmaya çalışıcam inşallah :)

Arda Erkan' Alıntı:
Doğukan her şey mükemmel tebrik ederim. Tüm işlemleri tek başına yapman gerçekten zor olduğu gibi ciddi bir zaman ve emek istiyor. :thumbup:

Arda abi öncelikle çok teşekkür ederim ,
Zaman işini bir de bana sor , tam 1 haftadır her akşam 3-4 saat bilgisayar başında oturdum şu kadar kısa bir video için. Yüzlerce kez izledim sanırım. Ama sonunda böyle güzel şeyler çıkması insanı mutlu ediyor :)

GAUI X7 FRAGMAN

Bu arada bu fragmanda kullanılan uçuş videoların HAM hallerini de izlemek isteriz Doğukan ;)

GAUI X7 FRAGMAN

Türker Akgün' Alıntı:
Doğukan eline sağlık. :bravo: Bundan sonra videolar konusunda da çok güzel işler yapacaksın belliki. :halay: :halay: :halay:

Yeni bilgisayarın hakkını şimdiden vermeye başlamışsın bile. :laugh:

Süper bir pilotaj, harika bir sunum biz daha ne isteyelim ki. :yuppi:

Not: Facebook konusunda kusuruma bakma lütfen, aktif bir hesabım olmaması sebebiyle yorum yazamayacağım. :(

Türker abim çok çok teşekkür ederim , yeni bilgisayar cidden bir şeyler kattı diyebilirim. Beğendiyseniz ne mutlu bana :)

-Facebook hiç problem değil Türker abi , hiç problem değil :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla helal olsun Doğukan :thumbup: Uçma konusundaki yeteneğin meğerse produksiyon / Montajlama kısmında da varmış :bravo:

Keyifle izledim :halay: Bunlar yakın zamanda çok daha güzellerin geleceğin habercisi. Ellerine, emeğine sağlık %p

Mehmet abim çok çok teşekkür ederim , insan sevdiği işi yapınca güzel şeyler çıkartabileceğine inanıyorum. Aklımda güzel projeler var , Kocaeli buluşması içinde dahil :laugh: İnşallah bir aksilik , problem olmazsa onlarıda tamamlamaya çalışacağım.

Not: Bu sözümü pil inceleme konusu içinde demiştim hala askıda kaldı. Bu hafta sonuda hava yağmurlu burada. Pil inceleme konusu sizlerle birlikte Kocaelinde yapmak sanırım daha mantıklı olacak. Diğer konu altında da belirtirim :saygilar:

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Doğukan helal olsun süper iş çıkarmışsın gerçektende......
Ama uçuşu izlerken tadı damakta bırakmışsın tam fragman olmuş :halay: :halay:

İzmitte izlemek nasip olur inşallah.......

Halil abi çok teşekkür ederim , fragman olduğu için uçuşun tamamını eklemedim. Onu da sonra ekleyeceğim inşallah :) İnşallah Kocaelinde görüşürüz :)