Giresun Bulusmasi - Goblin 500

Tacettin ŞAHİN

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar hafta sonu il dışından( Tunceliden ) gelen Kadir misafirimdi. hazır gelmişken, birde goblin 500 yapalım dedik.
ellerine sağlık güzel bir görsel oldu. :saygilar:
şimdi bu saat itibari ile izmit e doğru gidiyor. muhtemelen 2-3 saat kadar daha yolu var. yolu açık olsun.

sonrasında Doğukan ve erdener eklendi. erdener in yeni X7 setup sonrası Kbar :bravo: ile ilk maiden yapıldı.
x7 hakikaten nazar değmesin, mükemmel. güle güle kullanmak nasip ettin.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

goblin 500 - giresun

Doğukan X7 maiden var ise ekle istersen. ben çekmemişim. :embarras:

goblin 500 - giresun

Elinize sağlık. Güzel Çalışma, tebrik ederim.

goblin 500 - giresun

Dün lehim aletimiz bozulunca baktık model pazar günü de uçamayacak , atladık Tacettin abinin yanına gittik :D Kendisine buradan da teşekkür ediyorum eline sağlık..
Video çekmemişiz ne yazık ki ben de elimdekileri ekleyeyim. Erdener abime de tekrar hayırlı olsun , çok güzel model gerçekten :)
Bir de boyut karşılaştırması için diğer modellerle birlikte fotoğraf ekledim :)

goblin 500 - giresun

Modeller hayırlı uğurlu olsun. :bravo: :bravo:

Güzel bir gün geçirmişsiniz, Kadir'de çok güzel uçmuş her zamanki gibi. :thumbup:

Palleriniz hiç yere değmesin, Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah. :RCKolik:

goblin 500 - giresun

Tacettin Bey,

Sizin arka bahçeyi özledik valla. Eskiden her hafta sonu bir uçuş videonuzu paylaşırdınız ama nerede ise şimdi yılda 1 video ancak...

Neyse güzel bir buluşma olmuş. Kadir sticklerine sağlık, çok temiz ve güzel bir uçuş olmuş. Ayrıca görseller de şahane. Paylaşım için teşekkür ediyor ve devamını bekliyoruz :thumbup:

goblin 500 - giresun

tacettin sahin' Alıntı:
Doğukan X7 maiden var ise ekle istersen. ben çekmemişim. :embarras:
Bu arada keşke bunun da videosu olsaydı ?? Neyse artık modelin sahibine hayırlı olsun diyelim %p

goblin 500 - giresun

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tacettin Bey,

Sizin arka bahçeyi özledik valla. Eskiden her hafta sonu bir uçuş videonuzu paylaşırdınız ama nerede ise şimdi yılda 1 video ancak...

Neyse güzel bir buluşma olmuş. Kadir sticklerine sağlık, çok temiz ve güzel bir uçuş olmuş. Ayrıca görseller de şahane. Paylaşım için teşekkür ediyor ve devamını bekliyoruz :thumbup:

Mehmet üstadım, aslen zaman zaman çok güzel uçuşlar buluşmalar oluyor. heleki Doğukan dan harikalar hareketler seyrediyoruz. (MAAŞALLAH)
dediğim gibi sadece seyrediyoruz artık.
video işleri biraz arkada kalıyor. :(

goblin 500 - giresun

Doğukan Ocak' Alıntı:
Dün lehim aletimiz bozulunca baktık model pazar günü de uçamayacak , atladık Tacettin abinin yanına gittik :D Kendisine buradan da teşekkür ediyorum eline sağlık..
Video çekmemişiz ne yazık ki ben de elimdekileri ekleyeyim. Erdener abime de tekrar hayırlı olsun , çok güzel model gerçekten :)
Bir de boyut karşılaştırması için diğer modellerle birlikte fotoğraf ekledim :)

her zaman ki gibi, senden sonra yine kadir le giriştik. :lollol:
diyorumki 700 daha canlı ve kaslı x7 ye göre dedim, ancak pek yanaşmadı,
sanırım sende duymuş olmalısın ki , çok güzel model size resimleri eklemişin.

goblin 500 - giresun

tacettin sahin' Alıntı:
Mehmet üstadım, aslen zaman zaman çok güzel uçuşlar buluşmalar oluyor. heleki Doğukan dan harikalar hareketler seyrediyoruz. (MAAŞALLAH)
dediğim gibi sadece seyrediyoruz artık.
video işleri biraz arkada kalıyor. :(
Anladım Tacettin hocam da eğer siz orada sadece seyredince olay orada kalmış oluyor. Oysa çekip paylaşınca buralara kadar gelmiş oluor ama öyle değil mi :D :thumbup:

Mehmet abi o son ucustu söylemesem onuda cekmeyecekler. Aslında ceza vermek lazım. Arada benide arayıp anlatıyor söyle güzel buluştuk, böyle güzel uçtu falan. Eee peki Video nerede resimler nerede diyorum kem küm ediyorlar. Halbuki ceplerinde kı en kötü tlf s4 . Hemen satayım . Uçuş listesine bak şimdi. Sbqch, x7, trex 450, blade 450, goblin 500. Hemde 3 er kez .

Karadeniz ekibi is basinda :)

Bizde gecen hafta ilk defa bulustuk ama modellere dokunmadik bile, sirf cene suyu corba :)

O zaman bu durumda sana 2 kez tesekkur ederiz Kadir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Mehmet abi o son ucustu söylemesem onuda cekmeyecekler. Aslında ceza vermek lazım. Arada benide arayıp anlatıyor söyle güzel buluştuk, böyle güzel uçtu falan. Eee peki Video nerede resimler nerede diyorum kem küm ediyorlar. Halbuki ceplerinde kı en kötü tlf s4 . Hemen satayım . Uçuş listesine bak şimdi. Sbqch, x7, trex 450, blade 450, goblin 500. Hemde 3 er kez .

hakikaten liste doğru. Sbach da vardı... :laugh:
eve ulaştın sanırım.

Hayır daha yoldayım. Ama su an yarım saat kadar yolum var. Yol boyunca model yedek parça ve elektronik araştırıyorum. 450 dominator, 550 için Upgrade parçalar, Spectrum radyo ve süpriz olaraktan 700luk bir model. Bi araba parası hiç olacak yine :laugh: Hep sizin yüzünüzden Doğukan gözüme gözüme soktu 700 ü ama idle actirmadilar. İçimde uhde kaldı. O idle açılaydi iyi olacağdı ☺