Giresun Bulusmasi - Goblin 500

Kadir Hayirdir Kocaeline mi geliyorsun ? Ne kadar kalacaksın belli mı ? Unutmadan söyleyeyim eğer bu pazar hava guzel olursa kocaelinde buyuk RCKolik bulusmasi olacak, bilgine :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesaj yazmaya uğraşırken izmit gelmişiz. Bu tlf da yazma bişey yazmak bana göre değil. 2 satır yazıyi zor yazdım. Sapanca gölüne gelmeden başlamıştım yazmaya, bu msji yazana kadarda otogar girmiş oluruz.
... ve Son sinyal

Peki o zaman Hosgeldin memlekete diyelim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kadir Hayirdir Kocaeline mi geliyorsun ? Ne kadar kalacaksın belli mı ? Unutmadan söyleyeyim eğer bu pazar hava guzel olursa kocaelinde buyuk RCKolik .......

Mehmet abi inşallah bir aksilik çıkmazsa Allah kısmet ederse kesin oradayım

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Hayır daha yoldayım. Ama su an yarım saat kadar yolum var. Yol boyunca model yedek parça ve elektronik araştırıyorum. 450 dominator, 550 için Upgrade parçalar, Spectrum radyo ve süpriz olaraktan 700luk bir model. Bi araba parası hiç olacak yine :laugh: Hep sizin yüzünüzden Doğukan gözüme gözüme soktu 700 ü ama idle actirmadilar. İçimde uhde kaldı. O idle açılaydi iyi olacağdı ☺

Abi açtırmadın deme şuna :D İlk deneme olduğu için ve pallerde tracking olduğundan dolayı açmak istemedik. Senin şansına benim 700'de toplu değildi. Bidahakine inşallah güzel bir organizasyon ayarlıcaz. Bu seferki hızlı gelişti :D

Mesaj yazmaya uğraşırken izmit gelmişiz. Bu tlf da yazma bişey yazmak bana göre değil. 2 satır yazıyi zor yazdım. Sapanca gölüne gelmeden başlamıştım yazmaya, bu msji yazana kadarda otogar girmiş oluruz.
... ve Son sinyal
Hoşgeldin Kadir. :) Görüşürüz inşallah. :thumbup:

güzel buluşma olmuş.
modeller yakıyor maşallah.
uçuş da harika :saygilar:
paylaşım için teşekkürler

Mehmet abi inşallah bir aksilik çıkmazsa Allah kısmet ederse kesin oradayım

beyaz bantlı unutma...
iade bilet ne oldu?