Goblin 380 quick release battery tray

efsunkar3356

Kıdemli Uye

Goblin 380 için en gerekli upgrade lerden biri. Zaten diğer gerekli olanda canopi magnetic quick release.

Ben stoklarda batary tray bulunca aldım. Bide spirit fbl için en baştan elektronik yerleşimi mecbur olunca, ya allah diyip girmiştim işe. Biraz mesafeli oldu. Ama deydi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

siper olmus erhan benımde bu cok hosuma gitti malzemelerı bi tamamlasamda artık toplamaya başlasam 380 imi sabırsızlanıyorum :halay:

bu arada quik relase canopy mount için youtube da bir video var bazı boşluklar var upgrade yapınca bir incele derim hiç almasakmı acaba bu canopy mount tan bilemedim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla abi. Benim için en büyük sıkıntı pil ve esc kablosundan dolayı canopi kapatmanın sıkıntı olması idi. Ama bu batary upgrade sayesinde oda ortadan kalkacak.

Kanopi için olan upgrade de bi sıkıntı varsa çok da elzem değil abi. Böylede bir sıkıntı yok.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Valla abi. Benim için en büyük sıkıntı pil ve esc kablosundan dolayı canopi kapatmanın sıkıntı olması idi. Ama bu batary upgrade sayesinde oda ortadan kalkacak.

Kanopi için olan upgrade de bi sıkıntı varsa çok da elzem değil abi. Böylede bir sıkıntı yok.

aynen bencede canopy mount su an için gereklı değil ilerleyen zamnda kesin yenilerler hatta tahminime göre hiç biryerde stoklara tekrar girmeyişi ondan diye dusunuyorum yeniliyceklerdir mutlaka

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Çantasında çok hoş abi 380nin

Cideen çok güzel ama şu an ben heliyi bir tamamlamak derdindeyim normal taşırım Erhan şimdilik kalsın :laugh:

Valla çok kullanışlıymış gerçekten. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Valla çok kullanışlıymış gerçekten. [emoji106]
Aynen. Çık kullanışlı. Keşke kit ilk çıktığında çıksaydı. Bu upgrade. Baya sıkıntı bidaha kablolar düzenlemek.

Oooh hayirli olsun Erhanim :thumbup: 380 olsa alacagim 2 sey var:
- bu battery tray
- orjinal cantasi.

Pil kablolari artik ortalikta olmadigi icin Canopy cok rahat kapanacaktir diye dusunuyorum %p Tekrar hayirli olsun, keyifli ucuslarda kullanman dilegiyle :halay:

:saygilar: çok faydalı bir iş bence ,bende düşüneyim bunu,,, %p

Aynen abi canopi çok rahat tık diye kapanıyor. On numara oldu. Keşke büyük heli ler dede aynı sistem olsa.

Bu sistem tek kelimeyle müthiş. Keşke her helide olsa.. Şu anda kızaklı tek modelim X3, ama frame o kadar dar ki, kendim yapmaya çalışsam da sığdıramam büyük ihtimalle. Hele X7'de pil değiştirmek tam eziyet. Böyle bir şey çıksa onun için, parasına falan bakmam alır geçerim.