Goblin Speed Erhan YILMAZ Arka Bahçe Kaçama'ğı.

efsunkar3356

Kıdemli Uye

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Erhan eline sağlık keyifle izledim. :bravo: Sadece inişler biraz tedirgin etti izlerken araba gelme ihtimaline karşı.

Arda Erkan' Alıntı:
Erhan eline sağlık keyifle izledim. :bravo: Sadece inişler biraz tedirgin etti izlerken araba gelme ihtimaline karşı.

sağolasın arda. senin uçuşların kadar adranelin bulunmuyor ama idare et. :):):)

aslında yol işlek bir yol değil, binde bir geçiyor. ama speed de inişler her zaman heyacan barındırıyor. betan ve asfalt özellkikle.

sen bu hafta uçabildinmi.

Eline sağlık Erhan. :bravo:

Keyifli videolar olmuş, Goblin için trafiği kapattırmışsın anladığım kadarıyla. :laugh:

Sticklerine sağlık. :RCKolik:

Erhan eline sağlık güzel bir uçuş olmuş. Bu sanırım arka bahçeden ziyade arka tarlaya benziyor zira alan çok büyük.
Video çekim esnasında sen nereye baktıysan bizde orayı görmüş olduk. Tek kişilik bir ekip olmuş teşekkürler görseller için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Erhan. :bravo:

Keyifli videolar olmuş, Goblin için trafiği kapattırmışsın anladığım kadarıyla. :laugh:

Sticklerine sağlık. :RCKolik:

:lol: :lol: :lol: :lol: abi sorma. halen tail ve cylick hızlarını ayarlayamadım. o yüzden şuan uyum sıkıntısı çekiyorum. beğendiğine sevindim..

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Erhan eline sağlık güzel bir uçuş olmuş. Bu sanırım arka bahçeden ziyade arka tarlaya benziyor zira alan çok büyük.
Video çekim esnasında sen nereye baktıysan bizde orayı görmüş olduk. Tek kişilik bir ekip olmuş teşekkürler görseller için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aynen Mevlüt abi tarla. karşıda gözüken evlerde ikametgahım :yuppi: :yuppi: :yuppi:

o kadar uçuyorum video çekemiyorum diye aparatlarını aldım. daha buraya koymadığım ama youtube koyduğum videolar da var. vs.vs.

senin nasıl gidiyor abi. özledim valla Eskişehiri.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
sağolasın arda. senin uçuşların kadar adranelin bulunmuyor ama idare et. :):):)

aslında yol işlek bir yol değil, binde bir geçiyor. ama speed de inişler her zaman heyacan barındırıyor. betan ve asfalt özellkikle.

sen bu hafta uçabildinmi.

Yok Erhan ben bu hafta uçamadım.Uçan arkadaşların keyifle videolarını izleyeceğim. :) :RCKolik:

Erhan ellerine sağlık yine göz doldurmuşsun %p
Ben de bugün 5 pil uçtum ama dediğin gibi çeken yok :(
bi ara çekebilirsem video eklerim

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
senin nasıl gidiyor abi. özledim valla Eskişehiri.
Bizim gayet iyi Erhan bir sıkıntı yok geçtiğimiz hafta Emre ile haftanın 4 günü arazideydik hafta sonuda dahil olmak üzere. bazılarında video var bazılarında sadece görüntü. İnşallah en kısa sürede bekleriz. Ayrıca bu yılki Adana buluşmasını da bekliyoruz :)

Arda Erkan' Alıntı:
Yok Erhan ben bu hafta uçamadım.Uçan arkadaşların keyifle videolarını izleyeceğim. :) :RCKolik:

Olsun . Kendini bu hafta nadasa bırakmışsın o zaman.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Erhan ellerine sağlık yine göz doldurmuşsun %p
Ben de bugün 5 pil uçtum ama dediğin gibi çeken yok :(
bi ara çekebilirsem video eklerim

Teşekkürler İbrahim. Valla bende orta halla bir kamera aldım . Baya da hosuma gitti . Sana da öneririm .

Yanlışım yoksa Eskişehir sonrası ilk uçuş paylaşımın Erhan doğru mudur ? Seni de Speed özlemişiz valla süper oldu ellerine sağlık :thumbup: :bravo: Bundan sonra uçuyorum da çeken yok mazereti de tarihe karışmış oldu :laugh: :D

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Bizim gayet iyi Erhan bir sıkıntı yok geçtiğimiz hafta Emre ile haftanın 4 günü arazideydik hafta sonuda dahil olmak üzere. bazılarında video var bazılarında sadece görüntü. İnşallah en kısa sürede bekleriz. Ayrıca bu yılki Adana buluşmasını da bekliyoruz :)

mevlüt abi sizin ekibe hastayım. hafta içi hafta sonu dinlemiyosunuz. Adana ya dört gözle bekliyiyorum. işallah bu sene daha kalabalık olucak buluşma...

Tam kadro çıkartma yapıcaz :D Geçen seferin de acısını çıkarıcaz, bizsiz yidiniz kebapları :lol: :p :p :p Acıktım valla gecenin ikisinde, yatıyım ben ;D