GOBLIN SPEED HAVADA KUYRUK RODU AYRILMASI. KIRIMA AZ KALA :):):)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Carbon parçayı çok sıksak bu sefer de çatlar.

Speed le az önce uçtum. Maşallah. Banamısın demedi.
Kesinlikle bana da kelepçe pek uygun gibi gelmedi..

Hayırdır Erhan sen tamir mi ettin. Epoxy üzerine Ip + Japon ile ??

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Carbon parçayı çok sıksak bu sefer de çatlar.

Speed le az önce uçtum. Maşallah. Banamısın demedi.

Banada öyle geldi işin açıkçası. Link ile carbon parçaya slikon hortum geçirip iki tane kelepçe atılabilir.Epoxy ve ip daha sağlam duruyor ama destek amaçlı olabilir bu yöntemde sadece.

Erhan hayırlı olsun bu arada sevindim. :thumbup:

Erhan büyük geçmiş olsun. Ancak böyle badire atlatıp da soğukkanlı bir şekilde heliyi kurtarabilmek -> :saygilar:

Özellikle bu tarz durumlar self level - rescue özelliklerinin "parladığı" durumlar diyorum ama, sen pilotajı parlatmışsın, 2 kere maşallah :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle bana da kelepçe pek uygun gibi gelmedi..

Hayırdır Erhan sen tamir mi ettin. Epoxy üzerine Ip + Japon ile ??

abi çıkan parçayı iyice temizledim, zımparaladım. sağlam diğer linki iyice zorladım sağlamlık testinden geçti. ardından temizlediğim parçayı güzelce opoksi ile yedirerek yapıtırdım. ardından da her iki tarafa ip sardım. altına ve üstüne epoksiyi güzelce sürdüm. bir gün bıraktım kurumaya. bugünde bizim iş yerine öğrenciler geldi. güvenli mesafe bırakarak güzel bir uçuş yaptım. içime sindi.

Arda Erkan' Alıntı:
Banada öyle geldi işin açıkçası. Link ile carbon parçaya slikon hortum geçirip iki tane kelepçe atılabilir.Epoxy ve ip daha sağlam duruyor ama destek amaçlı olabilir bu yöntemde sadece.

Erhan hayırlı olsun bu arada sevindim. :thumbup:

sağolasın teşekkürler. Arda aynen içim rahatladı.

Ergün Gürer' Alıntı:
Erhan büyük geçmiş olsun. Ancak böyle badire atlatıp da soğukkanlı bir şekilde heliyi kurtarabilmek -> :saygilar:

Özellikle bu tarz durumlar self level - rescue özelliklerinin "parladığı" durumlar diyorum ama, sen pilotajı parlatmışsın, 2 kere maşallah :RCKolik:

teşekkürler Erün abi, aklıma geldi de o anda ama bende stabilize tanımlı değildi. direk heliyi zıplatıyor (acro mode) havaya. ama şimdi mode 2 ye stabilizeyi atıcam böyle durumlar için.