Goblin Urukay

Qadir

Yeni Uye
Mrb Arkadaslar

Goblin Urukayi bu sene sonu kurmaya baslayacagim.
Simdiden buraya yeni konu acayim dedim.
Maidene kadar buradan takip edebilirsiniz.
Ilk basta SAB bence parcalari cok güzel paket etmis.
Hersey cok detaili. Gercekten kalite hakkini vermisler.
Setup olarak düsündüklerim:

- Kontronik Kosmik 160 hv

- Bk DS 7002 hv, ve futaba bls 274sv

- ar7300 bx

- motoru özel sardıracagim. pyro 800-84 düsünmüstüm
Ama burda bir arkadas özellikle motor ile ugrasiyor kendisi sariyor.

Paket geldiginde bu fotoraflari cekmistim. Büyüklük farki icin trex 450 yi yanina ekledim ;D
Dedigim gibi arkadaslar, kurmaya baslarsam
Maidene kadar, detaili bilgi verecegim burada.

Selamlar Kadir

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin Urukay

Şimdiden hayırlı olsun . Merakla bekliyoruz.

Goblin Urukay

Henuz canli olarak gormek nasip olmayan degisik ve guzel bir model. Yakin takipteyiz ve hayirli olsun Kadir :thumbup:

Goblin Urukay

Hayırlı olsun.Ben Yıldıray uçururken canlı seyretme şerefine nail olmuştum ilerde uygun fiyatlara gelirse bu kitten çok güzel scale lama toplanır .

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Hayırlı olsun.Ben Yıldıray uçururken canlı seyretme şerefine nail olmuştum ilerde uygun fiyatlara gelirse bu kitten çok güzel scale lama toplanır .
Acaba buna uygun lama scale kasa var mi ki Abi ??

Goblin Urukay

Tekrar hayırlı olsun Kadir, model gözleri kamaştırıyor ilgiyle takip edeceğiz. :RCKolik:

Motorun performansını da özel olarak paylaşırsan seviniriz kendinizin yapması çok güzel. ;)

Goblin Urukay

Mrb arkadaşlar

Ilk başta yeni yılınız kutlu olsun. Sizlere ve ailenize sağlık ve huzur dilerim.
Geçelim urukay konusuna:

Ne yazık ki urukay konusu kapana bilir. Sebep? Almanyada bildiğiniz gibi, 5kg sonra havacılık otoritesine baş vurmak gerekiyor.
Bütün işlemleri yaptığıma rağmen bana izin vermediler. Inanın bana siz çok şanslısınız güzel memleketimizde :)
Bende urukay ile setupı verdim. Ve onun yerine henseleit TDR aldım. Benim yakın bir arkadaşım demişti, tdr yi satarsam, sana satarım. Böyle nasip oldu ve sonuç böyle denk geldi. Tdr için özel thread açacağım oradan takip edebilirsiniz arkadaşlar. Buradaki konuyu kapata bilirsiniz.
Kırımsız uçuşlar dilerim.

Selamlar Kadir

Goblin Urukay

Bazen Ortadoğu ülkelerinde yaşamak avantaj olabiliyor bu örnekte de olduğu gibi :coolxf: :laugh: :lollol:

Goblin Urukay

izin vermeme nedenleri Türk olduğunuz içinde olabilir mi?

Goblin Urukay

evet gercekten sizin yerinizde olmak isterdim. Bikmisim zaten almanyadan :)
Nedeni Türk olmamin alakasi olabilir. Ama bir kac arkadasda zamaninda alamadi. Problem olan sey, benim oturdugum yer havalimanina yakin.
Ama evet belkide düsündükleri: Bu sakalli türk 6,5 kg heliyi ne yapacak :lollol: Dogrusu bizlere karsi sempatikleri yok. Ben ama yinede ön yargili olmak istemem. Herseyde hayir var diye düsünüyorum, ve hayir TDR olarak ortaya cikti. Tam olarak 4,9 kg. Simdi gelip kontrol edebilirler ;D

slmlar Kadir

Goblin Urukay

Şimdiden hayırlı ugurlu olsun bol ve kırımsız uçuşlar.

Goblin Urukay

Senin şartlarına göre cok mantıklı bir tercih olmuş Kadir. Kararın hayırlı olsun diyelim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk